Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2014

@leninka75 jééžinku......aká si šikovná.............. 😵 😵 😵 😵 😵 ............................ja som také velké riadenie nerobila....vraj ideme zas meniť okná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................

jacka
15. apr 2014

@leninka75 tie okná .........to je tiež pravda už nevýzeraju ako umýté 😝 .............škoda že ste daleko poslala bý som ich ku vám 😵

jacka
15. apr 2014

@denisenko riadne výpekáte...... 😵 a tvoj pomocník na nezaplatenie 😵 🙂 😉 ................................tortičku akú? 🙂 ......................si oddýchni....zachvílu nebudeš vládať 😔

jacka
15. apr 2014

včera som skor prišla o prst.......rubala som si drevo.....nejak sa šmýklo a skoro som bola po......teraz ho mám pekne opuchnutý 😝 ....asi bola sekerka tupá 😀 😀 😉

denisenko
15. apr 2014

@jacka moj pomocník? Asi takto to máme v kuchyni..😀

denisenko
15. apr 2014

Ešte kuknem do rúry,či tam nenapchal autíčka 😀

katka1819
15. apr 2014

@leninka75 HAHAHA ja som tá najhoršia manželka na svete 😀 prišiel ja naňho kukám a hneď mu vravím daj si ibalgin a všííícko bude ok tu máš čertov ja odchádzam 😀 😀 😀 ..........aj tak išli nakoniec so mnou 😅 ,ale aspoň som ho postrašila 😀 som sa bola dať opäť podstrihnúť 😉

katka1819
15. apr 2014

@denisenko u nás rovnako tiež kontrolujem že čo je kde nastrkané 😀 Krpec pozerá Pat a Mat ,len dúfam že si od nich príklad nezoberie 😅 😅 😅

katka1819
15. apr 2014

jááááááááá nepečiem !!!!!!!!!! ODMIETAM 😝 😝 😝 alebo žeby ...... marlenku by som mohla veru .... 😀

denisenko
15. apr 2014

@katka1819 😀😀 dobrý príklad..😀😀

katka1819
15. apr 2014

@jacka jeeemine ešte že máte tupú sekeru bo by Ste tam mali krváky 😅 😕 rúbanie nechaj na chlapa 😉

denisenko
15. apr 2014

@katka1819 ja som len zvedavá,kto to bude u nás jesť 😀 marlenka.,.keď mne to príde také zložité... Ale keď to zvládol moj brat,tak asi by to šlo 😀

jacka
15. apr 2014

@katka1819 a je to...no hotovo.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. apr 2014

@jacka ..a ty čo sa ti zdá, že máš nejaký ten prstík zbytočný????? ☹ ☹ 😉 😉 ..............ešteže máte tupú sekeru 😉 ................zasa akcia okná? 😅 😅 😅 😅 .....no som zvedavá či sa už fakt k tomu ten tvoj dopracuje 😉 .......

leninka75
15. apr 2014

@denisenko ......aj si niečo dávaš na ten chrbát,...či len zuby zatínaš a snažíš sa ignorovať bolesť?? ☹ ............zasa také vypečené autíčko by nemuselo byť zlé!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. apr 2014

@denisenko ...marlenka sa len zdá komplikovaná, dobre sa robí 🙂 ...a pokiaľ sa nechceš babrať s plátmi, kúpiš hotové medové, pokvapkáš mojou tajnou zmesou a na nerozoznanie od domácej 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
15. apr 2014

@denisenko ja robím marlenku len na Veľkonočné sviatky 😉 + ešte zo 2-3 druhy ,potom pomeníme s mamou a už mám 8 druhov koláčikov 😀 uvidíííííme ešte nepečiem až tak v piatok -sobotku ,len krémové keď tak a v mraziaku mám suché ešte od Vianoc 😀 😀 😀 vytáááhnem to aaaaaaaa JE TO ! 😀 🙂 😉 😵

leninka75
15. apr 2014

@katka1819 ..počuj ty mrcha žienka, parádne si to urobila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................Peťo stihol akurát tak otvoriť a zasa zatvoriť ústa, či sa zmohol aj na nejaký protest? 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2014

@leninka75 však ich mám 10....ni... 😀 😀 😀 ...................akcia okná bude prekvapko 😀 😀 😀 😀 😝

katka1819
15. apr 2014

@leninka75 stihol stihol vraj má horúčku je mu zle točí sa mu hlava 😝 jaaaaa vravím aj mne takto bolo a nemohla som si lažkať tak frč poooooome 😀 ale dlho to nevydržal je padavka 😝 😉

jacka
15. apr 2014

jááj zhorela mi palacinka.....tá už nie je ani na krásu 😝 😝

jacka
15. apr 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 drsné pre chlapa... 😀 😀 😀 😀

katka1819
15. apr 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 SI ZABILA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................sa tu s teba válam smiechom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. apr 2014

@katka1819 no...mrazákové zásoby padli na Simonkovu oslavu,keďže oslavoval na 3 razy 😀
@leninka75 to fákt? Kúpiš pláty? Díky za tip.. 😉
@jacka ako prekvapko? Pre koho??

katka1819
15. apr 2014

@jacka ja som včera našim robila palacinky na večeru si nakázali pánkovia 😀
dnes budú haluškyyyyy mňamkoškýýýýý 😉 😉 😉

leninka75
15. apr 2014

@jacka ..jo a aby som nezabudla..jasnačka máme atb, nejaké zarábané kvapky do nosa a spray..........mandľu som nedala vyberať a ani nedám.......Liluša nemáva nejaké časté nádchy

leninka75
15. apr 2014

@jacka ..palacinka na krásu 😅 😅 😅 😅 😅 ja umrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. apr 2014

@katka1819 ..máš recht mařenko!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
15. apr 2014

@denisenko ja robím domáce pláty a ide to rýchlo šupšup a to už keď ja vravím 😉 😉 😉 lebo ja pečenie nemusííím 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre