• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ma teraz napadlo že robím palacinký zo zlého mlieka..... :frowning2: :frowning2: dúfam že Peťkovi nič nebude :pensive: :pensive:
15. apr 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no asi nie :sweat_smile: :sweat_smile: ...........aj mužov...... :wink: ...........ale :grinning: :grinning: :grinning: pobavila si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
15. apr 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja už varím...kávičku :wink:
@leninka75 že ďakujeme moc...:wink: možno urobím :wink:
15. apr 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo ????................neskiše.......to si musím hodiť ddo uja gooogla :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pekne sme sa stretli s kávičkou ..bude lepšie chutiť :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .beriem späť :pensive:
15. apr 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jooooooj dojdeš upratovať tú pohromu potom sem :grinning: :grinning: :grinning: .....................tááák tarhonečku najprv osmáhnem na oleji ale len jemne do zlatova ,potom ju šupnem do vody variť ,mäsko nakrájam na malinké kocečky,podlejem a duskám si duskám aj bujónkom mäskovým nejakým aký je :grinning: ,keď je tršken poduskané šupnem tam zeleninku väčšinou mrazničovú karotken,hrášken,kukuričken a kápijken :grinning: a duskám jááá nepoužívam korenie akosi to stým neviem len bujónky a soľou dochutím ... tarhonečka uvarená ,mäsko a zeleninka mäkké ,všííícko zmiešam ,ale nie moc šťavičky ,tú si odlejem bokom a podľa potreby pridám... a na tanierikoch ešte postrúham syrom navrch a hotovka :wink: :grinning: snáď som to tu dobre napísala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasné že zle som to .... tak to mäsko to ešte osmáhnem na cibuľke enem až potom podlejem ..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ďalšia parťáčka na kávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............nejako nám to tu oživlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 čo berieš :confused: :confused: :confused: :confused:
@jacka ..ti ujo google vyhodí error :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..strigu :wink: ..volala mi šéfka, že mám dobehnúť..nie že mi zdrhnete :wink: ...prííídem :slight_smile:
15. apr 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...čo mi hodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...nemožem s teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................................čože potrebuje šéfstvo?...
15. apr 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja veru môôôôžem sladké ,najviac čokoláááádečky :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a už fakt musím ... aspoň ho idem skontrolovať :grinning: :grinning: :grinning: a možno ešte dojdem bo sa mi tu dobre s Vami ... :wink:
15. apr 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 to fakt.....čokoládu?.......tú už vobec nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 skontroluj :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka toto leto musíme dať to stretko už aj s tebou !!!!!!!!!!!!!!!! pokukávam pomaly kde by sme akoby sme .... odkiaľ si to moja ??? od Zvolena a presnejšie ? žeby sme to bližšjšie k tebe zorganizovali :wink: sa neondzej a píškaj bo ja akosi som to tu prehliadla ak si písala ,škaredá som ja viem :pensive: :pensive: :pensive: :grinning:
15. apr 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
už som tu neni ......aháááááá keď nejde Mohamed k hore .... už prišiel krpajdo za mnou a že mamááááá poď kresliť a ceruzka v ruke :confused: toť nebezpečná vec v jeho rukách máme už zopár umeleckých diel na stenách :grinning:
15. apr 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
už ma ťahá za ruku a pííííšem len jednou .... papa :grinning:
15. apr 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 čo si prehliadla?..........od Zvolena.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi 10km.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................ja ti neviem ak sa muž rozhýbe ..........či ho ešte presvedčím na to.... :frowning2:
15. apr 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bežaj :grinning:
15. apr 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ostala som sama samučká........fnuk.... :frowning2: :wink: :wink:
15. apr 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..už som tu :wink:
15. apr 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..dík za receptík :slight_smile: .....asi aj ja zajtra urobím...veru dobrý nápad na stretko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...pa
15. apr 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....neplač :slight_smile: ...........aj kafčo mi vychladlo :angry: ......nooo šéfka ma trošken sfúkla, že nemám aktualizované infošky o štátniciach :pensive: ..............prežijem :slight_smile: ...........
15. apr 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj mne.....suseda prišla ...že sa doma nudí :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..aj ja sa chcem doma nudiť!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pôjdeš s deťmi aj bez mužíčka keď nebude chcieť ísť :wink: nech si doma kysne :stuck_out_tongue_closed_eyes: dáme to teraz bližšie k tebe ,nabudúce k letty a aj na utku dôjde :wink: :wink: :wink: :grinning: a táááákto pekne pobeháme celý náš krásny Slovenský kraj :dizzy_face:
15. apr 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 tu asi nepojde len o to......skor prachšule.........ale nehádžem flintu do žita.....možno výhrám v tipose :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka joooj peníze boli aj budú len my tu nebudeme :wink: :wink: :wink: však vymyslíme nejako ... by som ťa rada videla naživo :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok