Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
15. apr 2014
@katka1819 tak tak......do hrobu si ich nevezmeme....aj kebý sme mali aké 😃 😃 😃 😃 ...........................konečne zajtra posledný den...jupí 😃 😃
denisenko
16. apr 2014
Dobré ránko;-) ďalšia otras noc za nami.,Denisko mal 2hodinový záchvat kašľa...:-S mal ísť dnes na turnaj,ale nemá význam,keď je nevyspatý
jacka
16. apr 2014
ahojte.......

@denisenko teda si riadne výchutnávaš materstvo 😞 |-| :-x
denisenko
16. apr 2014
@jacka keď dovolenka,tak treba po nociach žúrovať...:-S😃😃
jacka
16. apr 2014
@denisenko 😃 😃 😃 ešte že ťa humor neopúšťa 🙂 😉 ................................ale dakujem pekne za také žurý :-p 😃 😃
leninka75
16. apr 2014
ránečko!!! 🙂

@jacka ..........ja ešte len predposledný deň :-p.........

@denisenko ............juj takéto žúrky radšej nie 😞 ............Denisko je chorý?.....či ho to nejako zrazu draplo? =-)
denisenko
16. apr 2014
@jacka neopúšťa...už som sa zbláznila. 😃😃
@leninka75 chorý? Iba ak na hlavu 😃😃 ...to on len nad ránom chytá také záchvaty suchého kašľa..či je to suchým vzduchom alebo nejaký odvar laryngitídy...neviem :-S

A prázdniny idú...Simonko spal do 7.10..mala by som sa tešiť,ale u nás to neveští nič dobré...😞 dúfam,že sa mýlim..
leninka75
16. apr 2014
@denisenko ........pánečku nespomínaj čerta= chorobu....lebo just privoláš 😞 ..................Denisko má s tým kašľom dosť často stretko, či sa mi to len zdá?..........to mal ísť na šachový turnaj?
denisenko
16. apr 2014
@leninka75 pravdu máš,často...😞 no,šachový...do žiliny...ale len čo by si hanbu narobil,keď je unavený,nedokáže rozmýšľať
katka1819
16. apr 2014
Ahooooj x-)

@denisenko no čo to tu zase ...... 8-( Denisko =-) a Simčo bude ok si len trošken viacej schrupnul 😉 😉 😉
@jacka nooooo tak je to stými peňááázmi :-p ešte je trochu času .......niekedy v auguste to dáme asi :-N 😉 🙂 x-)
katka1819
16. apr 2014
a kto že to má dnes narodeninkýýýýý 😃
@denisenko všeeeeeeeeetko najlepšie aj tu 😉
denisenko
16. apr 2014
@katka1819 ďakujem krásne 😉
denisenko
16. apr 2014
...tak...fazuľova polievka,cestoviny s jarnou zeleninkou a tofu...mňám...ozdobené linecké kraslice,griláž v chladničke,burizonové ježe už tuhnú a cesto na medvedie labky odpočíva..aká som šikovná,keď som odignorovala nespavcove výkriky zo spálne.. 😃😃 aj nákup sme stihli,aj prádlo vyvešali spolu...😃
jacka
16. apr 2014
@denisenko všetučko najlepšie.........vela zdravíčka.....a nech ťa doma všetci poslúchaju...... x-) x-) x-)
jacka
16. apr 2014
@denisenko =-) =-) =-) =-) som s teba v šoku.....ja bý som umierala po stojačký....a tý takáto šikovná........... x-) x-) x-)
jacka
16. apr 2014
strašný vetrisko tu je :-p .....som chcela do záhradý....sa odkladá na neurčito 😃 .......deti si aspon vajíčka výmaluju 😃 😃 😉
letty86
16. apr 2014
ahojte
@leninka75
@jacka dievčence, nič také nové nemáme 🙂 akurat sa chystam zajtra na jeden pohovor, dokopy nič neviem,že čo a ako, tak uvidím, čo to bude až zajtra
@denisenko všetko len to najkrajšie k tej 26tke x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
16. apr 2014
@letty86 tak zajtra budeme držať palčeký......a ked prídeš domkov rýchlo na kona..... x-) 🙂

@denisenko pochvál sa čo si dostala... 🙂 x-)
denisenko
16. apr 2014
@jacka ...som sa musela trošku odreagovať..... 😃 😃 😃 😃 a málokedy pečiem, tak som pri tom mala relax..... 😉 😉 😃 😃 ...už je hotovo....som moc nestíhala, lebo som bola v žiline s detiskami...tak si vieš predstaviť...ale už sú labky napečené a griláž ponamáčaná v čokoládke....ešte zajtra torta a marlenka.... 😃 😃 😃 😃 ....nemám mužíka doma, tak mám o starosť menej......a vidno, že viac stíham...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. apr 2014
@letty86 ..dakujem...veru...26....ešte aspon zo 20 rokov..... 😃 😃 😃 😃 😃 zajtra Ti držím mocisko moc palce..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
denisenko
16. apr 2014
@jacka ..jáááj....že čo som dostala????....no...som sa rovno spýtala, či si možem objednať, čo uznám za vhodné..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a že pokým to nebude chlpaté, tak môžem..... 😃 😃 😃 😃 tak...som si objednala toto...väčšiu športovú kabelku, aby som tam vopchala plienky, fľašky, hračky a ešte niečo, MP4, ale to viac menej pre Simonka, lebo mi ničí mobil 😃 😃 😃 😃 a ešte topánočky...ženská jedna márnivá..... 😃 😃 😃 😃 že čo budem len samé praktické veci, no nie??? 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. apr 2014
a ešte pridám jednu...keď už tapetujem....moje dnešné dielo...idem zaniesť svokre, nech posúdi..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. apr 2014
...hmm...prázdniny.... 8-( 8-( 8-( @leninka75 máš tiež tak voľno ako deti, alebo nie? a kde zmizla @utka???? =-) =-) =-) =-)
denisenko
16. apr 2014
tak ja tiež mizíííím.....dobrú nocku.... x-) x-) x-) x-)
leninka75
17. apr 2014
ráááááááááááááánečko!!! 🙂

@denisenko ..jejo narodky!! x-) ..Ivka, tak na tvoje zdravíčko, nech ho máš pevné a poslušné a tiež ti prajem veľa lásky a šťastia!!!! x-) x-) x-) ................super topánočky, kde si kúpila?.... 🙂
leninka75
17. apr 2014
@letty86 .......držím palce!!! 🙂 .............a určite prídi porozprávať čo to bol za pohovor a proste všetko,,,,,sme zvedavky!!! 😉 😉 😉 😉 😉
leninka75
17. apr 2014
@denisenko .nás sa prázdniny nem týkajú 😞 ..................normálka dnes zarezávam...včera šéfka pred odchodom prišla povedať, že dne sna obed môžeme ísť domov x-) ..............len mne je to prdlajz platné keď mám cviko od 12:00 - 15:30 :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ...................ale v utorok je dekanské voľno, tak som si napísala dovču 🙂 🙂 🙂
leninka75
17. apr 2014
@denisenko ...mňamkové koláčik!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) ...vieš čo ja by som ich tiež celkom rada posúdila..neprinesieš za tanierik?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ..................inak si celkom dosť popiekla.............ja som nechcela vôbec, ale ukecali ma...........košíčky som včera upiekla, dnes ich naplním......zajtra upečiem baránka a v sobotu zatrasiem a bude torta 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
17. apr 2014
@jacka .ahoj!! 😉 .vajíčka ste včera vymaľovali?? 🙂
jacka
17. apr 2014
ahojte........

@denisenko mnamka....výzerá to neskutočne.... x-) x-) manmkovo........však pošli..... 🙂 😉 ............................ej si musela býť dobručká x-) x-) .........to všetko sa ti zmenstí či budeš mať ešte niečo po ruke 😃 😉 🙂 ...topánočký fajn..peknučké.....

@leninka75 ja som na také velci ......ľavá na druhú..........ale aspon som im pomáhla......no a ...schovali ich do krabice.....a krabica.....údajne sama......padla.... :-p 😞 .....tak ich zopár popraskalo.... 😞 ............tak príjemnú prácu...........detičký sú so svokrušou?...