• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@katka1819 tak tak......do hrobu si ich nevezmeme....aj kebý sme mali aké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................konečne zajtra posledný den...jupí :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ránko:wink: ďalšia otras noc za nami.,Denisko mal 2hodinový záchvat kašľa...:confounded: mal ísť dnes na turnaj,ale nemá význam,keď je nevyspatý
16. apr 2014 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

@denisenko teda si riadne výchutnávaš materstvo :frowning2: :pensive: :zipper_mouth:
16. apr 2014 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka keď dovolenka,tak treba po nociach žúrovať...:confounded::grinning::grinning:
16. apr 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ešte že ťa humor neopúšťa :slight_smile: :wink: ................................ale dakujem pekne za také žurý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. apr 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :slight_smile:

@jacka ..........ja ešte len predposledný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:.........

@denisenko ............juj takéto žúrky radšej nie :frowning2: ............Denisko je chorý?.....či ho to nejako zrazu draplo? :confused:
16. apr 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neopúšťa...už som sa zbláznila. :grinning::grinning:
@leninka75 chorý? Iba ak na hlavu :grinning::grinning: ...to on len nad ránom chytá také záchvaty suchého kašľa..či je to suchým vzduchom alebo nejaký odvar laryngitídy...neviem :confounded:

A prázdniny idú...Simonko spal do 7.10..mala by som sa tešiť,ale u nás to neveští nič dobré...:frowning2: dúfam,že sa mýlim..
16. apr 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ........pánečku nespomínaj čerta= chorobu....lebo just privoláš :frowning2: ..................Denisko má s tým kašľom dosť často stretko, či sa mi to len zdá?..........to mal ísť na šachový turnaj?
16. apr 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pravdu máš,často...:frowning2: no,šachový...do žiliny...ale len čo by si hanbu narobil,keď je unavený,nedokáže rozmýšľať
16. apr 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooj :dizzy_face:

@denisenko no čo to tu zase ...... :rolling_eyes: Denisko :confused: a Simčo bude ok si len trošken viacej schrupnul :wink: :wink: :wink:
@jacka nooooo tak je to stými peňááázmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte je trochu času .......niekedy v auguste to dáme asi :sweat_smile: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a kto že to má dnes narodeninkýýýýý :grinning:
@denisenko všeeeeeeeeetko najlepšie aj tu :wink:
16. apr 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ďakujem krásne :wink:
16. apr 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tak...fazuľova polievka,cestoviny s jarnou zeleninkou a tofu...mňám...ozdobené linecké kraslice,griláž v chladničke,burizonové ježe už tuhnú a cesto na medvedie labky odpočíva..aká som šikovná,keď som odignorovala nespavcove výkriky zo spálne.. :grinning::grinning: aj nákup sme stihli,aj prádlo vyvešali spolu...:grinning:
16. apr 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko všetučko najlepšie.........vela zdravíčka.....a nech ťa doma všetci poslúchaju...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :confused: :confused: :confused: :confused: som s teba v šoku.....ja bý som umierala po stojačký....a tý takáto šikovná........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
strašný vetrisko tu je :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....som chcela do záhradý....sa odkladá na neurčito :grinning: .......deti si aspon vajíčka výmaluju :grinning: :grinning: :wink:
16. apr 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@leninka75
@jacka dievčence, nič také nové nemáme :slight_smile: akurat sa chystam zajtra na jeden pohovor, dokopy nič neviem,že čo a ako, tak uvidím, čo to bude až zajtra
@denisenko všetko len to najkrajšie k tej 26tke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 tak zajtra budeme držať palčeký......a ked prídeš domkov rýchlo na kona..... :dizzy_face: :slight_smile:

@denisenko pochvál sa čo si dostala... :slight_smile: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...som sa musela trošku odreagovať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a málokedy pečiem, tak som pri tom mala relax..... :wink: :wink: :grinning: :grinning: ...už je hotovo....som moc nestíhala, lebo som bola v žiline s detiskami...tak si vieš predstaviť...ale už sú labky napečené a griláž ponamáčaná v čokoládke....ešte zajtra torta a marlenka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....nemám mužíka doma, tak mám o starosť menej......a vidno, že viac stíham...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..dakujem...veru...26....ešte aspon zo 20 rokov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra Ti držím mocisko moc palce..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. apr 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jáááj....že čo som dostala????....no...som sa rovno spýtala, či si možem objednať, čo uznám za vhodné..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že pokým to nebude chlpaté, tak môžem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak...som si objednala toto...väčšiu športovú kabelku, aby som tam vopchala plienky, fľašky, hračky a ešte niečo, MP4, ale to viac menej pre Simonka, lebo mi ničí mobil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte topánočky...ženská jedna márnivá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že čo budem len samé praktické veci, no nie??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a ešte pridám jednu...keď už tapetujem....moje dnešné dielo...idem zaniesť svokre, nech posúdi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...hmm...prázdniny.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: @leninka75 máš tiež tak voľno ako deti, alebo nie? a kde zmizla @utka???? :confused: :confused: :confused: :confused:
16. apr 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja tiež mizíííím.....dobrú nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ráááááááááááááánečko!!! :slight_smile:

@denisenko ..jejo narodky!! :dizzy_face: ..Ivka, tak na tvoje zdravíčko, nech ho máš pevné a poslušné a tiež ti prajem veľa lásky a šťastia!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................super topánočky, kde si kúpila?.... :slight_smile:
17. apr 2014 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .......držím palce!!! :slight_smile: .............a určite prídi porozprávať čo to bol za pohovor a proste všetko,,,,,sme zvedavky!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. apr 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .nás sa prázdniny nem týkajú :frowning2: ..................normálka dnes zarezávam...včera šéfka pred odchodom prišla povedať, že dne sna obed môžeme ísť domov :dizzy_face: ..............len mne je to prdlajz platné keď mám cviko od 12:00 - 15:30 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...................ale v utorok je dekanské voľno, tak som si napísala dovču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...mňamkové koláčik!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vieš čo ja by som ich tiež celkom rada posúdila..neprinesieš za tanierik?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..................inak si celkom dosť popiekla.............ja som nechcela vôbec, ale ukecali ma...........košíčky som včera upiekla, dnes ich naplním......zajtra upečiem baránka a v sobotu zatrasiem a bude torta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .ahoj!! :wink: .vajíčka ste včera vymaľovali?? :slight_smile:
17. apr 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........

@denisenko mnamka....výzerá to neskutočne.... :dizzy_face: :dizzy_face: manmkovo........však pošli..... :slight_smile: :wink: ............................ej si musela býť dobručká :dizzy_face: :dizzy_face: .........to všetko sa ti zmenstí či budeš mať ešte niečo po ruke :grinning: :wink: :slight_smile: ...topánočký fajn..peknučké.....

@leninka75 ja som na také velci ......ľavá na druhú..........ale aspon som im pomáhla......no a ...schovali ich do krabice.....a krabica.....údajne sama......padla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: .....tak ich zopár popraskalo.... :frowning2: ............tak príjemnú prácu...........detičký sú so svokrušou?...
17. apr 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok