• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka .......som nevedela, že aj ku vám chodí Sa mo Sa to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................u nás býva často na návšteve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ako chlapci maľovali??...........alebo čím?? :confused: ...........veru monsterky sú so svokrou,......som zvedavá kedy svokra zavolá, aby som robila poriadky s Lilušou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............vy čo dnes robkáte? :slight_smile:
17. apr 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte..:wink: tak po ďalšej prebdetej noci sme skončili u mudrej...alergická nádcha a z toho ten neutíchajúci kašeľ...:confounded:
17. apr 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne :pensive: ....................................čo vám dala?
@leninka75 ano ano..aj u nás býva.......bud nikto ...alebo samo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..........lepili.....a kreslili voskovkami.......moja nepripravenosť :astonished: ........robím som poriadila.....idem niečo upiecť......som chcela metorvý...ale som prehlasovaná na oblíž........neva......aspon cesto uorbím a pojdem s nimi von....na obed urobím zbýtok........
17. apr 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..........no super!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........takže vás bude pravidelne trápiť alergia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........inak ako zistila, že je to alergická nádcha?.......
17. apr 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...oblíž prst j eu vás v kurze :dizzy_face: ..často ho robievaš, že? :wink: ..........neduje u vás?.....
17. apr 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..........dievčatá prajem vám príjemné veľkonočné sviatky...vodičky tak akurát a aj pošibania tak pre zdravie!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: .............pa
17. apr 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 oblíž ani nie......tak raz do roka....ale urobila som metrový....... :grinning: :grinning: :wink: nevadí...........
aj Vám príjemné sviatký....abý dievčatá boli okúpané na krásu a zdravie :dizzy_face: :slight_smile:
17. apr 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Peťulo prišiel za mnou s plačom.......ja že čo???.....udrel som si riťku........postískaj .................. :grinning: :grinning: :grinning: skoro mi oči výbehli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: maznák moj :grinning: :grinning:
17. apr 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zlatý :wink:
@leninka75 .,aerius brať 3 týždne a paxeladine ...on je alergik, a keďže nemá iné problémy,len zatekajúci vodový soplík,dráždivý kašeľ a červené oči...tak sa jej to zdá ako alergia :confounded:

Uf,zážitok mesiaca za nami...Simonko bol strihať 'páčo' :grinning:
17. apr 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
žienky...aj Vám krásne sviatky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Krááááásne Veľkonočné sviatky moje zlaté prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Nádherné sviatky, dievčence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.....

krásne velkonočné sviatký prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2014 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte.My sme boli id piatku u našich. A tam nemám ani signál na mobil,ani net nesiel...vo stvrtok prisiel za nami tatino a včera sme sa presunuli ku svokrovcom,do zajtra.
19. apr 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne velkonocne sviatky prajeme!
19. apr 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.....

ako ste sviatkovali?:.. :dizzy_face:
22. apr 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka noooooo veru sviatkovali :wink: :wink: :wink: a ja dvakrát toľko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moji šibači :grinning:
22. apr 2014 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@katka1819 zlatý sú :dizzy_face: :slight_smile: :wink: .....a už aký veliký :slight_smile:
22. apr 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 si sa ani tý nepochválila.................................. :slight_smile: ......................všetko najlepšie k včerajším narodeninám......nech ťa chlapci poslúchajú......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -....................
22. apr 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka no čo sa budem vychvalovať :grinning: :grinning: :grinning: a Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :wink: :grinning:
22. apr 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ááááááále len sa pochváľ :slight_smile: :wink: :grinning:
22. apr 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rááááááááááánečko!!! :wink:

...no chváľte sa čo vaši drobci vyšibali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2014 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 tooooooľko čokoládkových zajacov ,vajec ,kohútov,kačičiek a neviem čoho ešte ...no musím im s tým pomôcť pojesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: a peniažky tiež nejaké dostali ...spolu okolo 50 euríkov tak ideme dnes do ZA poobede si chcú niečo za to kúpiť ,teda starší že áno a Matulo sa pri ňom vezie .... som zvedavá čo si vyberie ,lebo ho nahováram že žiadne hračky a hlúposti ,nech si kúpi teplákovku adidasku a že mu ešte doložíme :wink: tak uvidíííííííme :slight_smile: a Matúškovi kúpime tatrovku :grinning: lebo sa bijú o jednu čo máme na dvore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. apr 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.......... :slight_smile:
@katka1819 ja som im peniažký odložila... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..................majú tolko toho že ked povýťahujem tie staré odložené.....pre nich budú zas nové :grinning: :grinning: :grinning: .....................tatrovku tu máme dve..jednu po mužovi....a druhú sme kúpili lebo bitka....teraz je bitka kto sa bude s akou hrať :angry: :grinning: :grinning:
23. apr 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
23. apr 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...My tiež super.Plno sladkosti a peniazkov.Lucinka malá v nedelu 9 mesiacikov,včera sa sama postavila v postielke...
@katka1819 tak všetko naj...aj keď neskor
23. apr 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :slight_smile: aj ja by som odložila,keby krpáň starší stále nerýpal že to sú jeho peniaze a on za to niečo si chce kúpiť a najlepšie hneď :sweat_smile: a muž ho v tom ešte podporí že aj on si vždy niečo za vyšibané kúpil čo by mu mama nekúpila :angry: no čo ja tu potom môžem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....................tak to musel byť mužík veľmo šetrný k hračkám keď po ňom ešte tatrovečku máte :wink: :dizzy_face:

@utka Ďakujeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: ............................kukla som videjko na FB ,princeznička je šikovná a krásavička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko haloooooooooo halooooooooooo čo sa stalo :grinning: Kdeže si ??? Všetko OK ? :wink:
23. apr 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@katka1819 všeéééécko najlepšie k 20tke...... :wink: :wink: :wink: ...síce neskoro, ale lepšie ako nikdy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás tiež tak....SAimonko síce všetkých nevyšibal, lebo šiel hajušať, ale aj tak...kooopa sladkého a peniažkov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petrík sa smial, že Denisko má viac v peňaženke ako on..... :grinning: :grinning: :grinning: a tak raz do roka..no nech si to užijú..... :wink: :wink: :wink: :wink: sa na to teší celý rok.... :wink:
23. apr 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok