Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. apr 2014

a že som tu nebola..čo vám budem hovoriť....už týžden som sa nevyspala....takže asi tým to bude.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
23. apr 2014

..a dnes nám tatík doniesol ovečky.....dve slečny.... 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
23. apr 2014

ahojte 😉
tak ako čítam, samé prasule 😀 moj matulko tak skromnejsie, tu v ke toho na sibanie az tak nemá, u svokry by to bola iná káva a prasule 😉
@katka1819 dodatočne všeeeeeeeeetko len to najlepšie k narodenináááám 😵 😵 😵 😵
@jacka
@leninka75 z práce nič, by to bol vedlajsi pracovný pomer, bez toho aby som sa z uradu ohlasovala, a tak to nechcem 😖 tak radšej ruky preč od toho

ideme dnes k svokruške, prídeme v nedelu, tak sa tu majte pekne 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. apr 2014

aj tu dám jednu....

katka1819
23. apr 2014

@denisenko
@letty86 Ďakujem kočice 😀

jacka
24. apr 2014

ahojte..... 😵 🙂

@denisenko dobré 😵 😵 🙂 🙂 🙂 ................Simonko ti ako výrástol 🙂
@letty86 tak to nič moc....... ☹ ...tak si to uži pri svokruške..🙂

denisenko
24. apr 2014

Dobré ránko 😉
@jacka ...rastie,rastie...ho poriadne polievam. 😀

leninka75
24. apr 2014

ránečko!!! 😉

@katka1819 ...fíha tak to už hej taká šibačka 😵 😵 😵 😵 ....ako ste teda minuli evríky? 😉

@letty86...hej to máš pravdu, taká práca je na figu ☹............ tak si užite u svokruše!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko..jejo vy už máte zvieratká 😵 😵 😵 😵 😵 😵..............koľko majú slečinky???.........to sú rovno ostrihané, či im ešte vlna nenarástla?.....

@jacka ...ty mne len tak poskromne ☹...............ozaj ten justový olejček si si už objednala??? 😕

@utka...šikovnica malá!!! 😵 ..........o chvíľku bežkáte..si priprav chrbát 😉

jacka
24. apr 2014

@leninka75 😵 🙂 😉 🙂 😵 😎 🙂 😉 😵 😎 🙂 😵 🙂 😎 😉
čakám ako čakanka.... 😠 😠 ......to sa može len cez cez nejakého poradu či to je........ten čo robí objednávký........tak som mužovi nakázal.....hádam sa dočkám do vianoc..........spolah 😠 😠 ............................juj som na neho nabrúsená.....dnes maju rodičko a chudáčik "nedá sa"......a ja deti asi nechám samé doma....alebo čo......

jacka
24. apr 2014

@denisenko ...tak to ho statočne polievaš..... 😀 😀 😀 ..........sa tešil zo slečiniek 🙂 😀 😉

katka1819
24. apr 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 minuli aj neminuli 😀 sa mladý pánko nevedel rozhodnúť čo chce 😝 nakoniec si vybral Nerf alebo nič 😀 😀 😀ale ešte mu ostali evriká tak ešte niekedy niečo dostane za to aaaa Matulko dostal krtečkovu šnúrkovú prevliekačku a tatrovku 😀

leninka75
24. apr 2014

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............počuj vyhľadaj si na nete nejakého predajcu čo je ku tebe najbližšie, zavolaj a dostaneš sa k tomu vlastnými silami a nemusíš sa spoliehať na muža......ja som si tak tu v ZA našla predajcu a brala som si ten tymiánový krém.....mám ho odskúšaný babám pri kašli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............to vieš časový plán nepustí 😀 😀 😀 😀 ..tak nemôže............ako to teda urobíš, nepôjdeš?

leninka75
24. apr 2014

@katka1819 ..nerf, to tie pištole???..............sa vytešovali obaja, že 😵 😵 😵 😵

jacka
24. apr 2014

@leninka75 ved to čo si sama neurobím......akobý ani nebolo 😠 😀 😉 ..............z justu ten krém?..............................ja neviem čo idem robiť......skor nepojdem ako pojdem....a bude tam o výlete....a príprave pre druhý ročník..........ho pošlem nech si niekde zistí čo vravela...... 😠 😝 😉

denisenko
24. apr 2014

@jacka to je tak keď má ísť chlap do školy...to keby si počula tie výhovorky toho mojho 😀😀 milión vecí a všetko súrne akútne 😀😀
@leninka75 ...to sú ešte maličké,tak vlna bábätkovská...😀 čerstvo poodstavované...neviem koľko majú,ale 14 kíl vážia 😀

Juj,dnes mám na perno,ak sa podarí a počasie vydrží,ide sa makať na záhradku....a tuším aj to kopanie chodníčka budem musieť urobiť ja,lebo moj drahý už nemá čas 😖

utka
24. apr 2014

Ahojte...

jacka
24. apr 2014

http://spuntik.zoznam.sk/cl/1000720/1390787/

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2014

@denisenko ved toto......som mala pocit že len ten moj je taký výmýselník 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ..................fakt mi je hned lepšie.............................. 🙂

katka1819
24. apr 2014

@leninka75 pištole moja pištolééé 😝 😀

jacka
24. apr 2014

no pánečku ....čo mi Maťko povedal................dnes sa neučili boli na námestí dni zeme.......a Maťko bežal k stánku pre leták.....a učka...kebý som mohla tak ti jednu výlepím........ja som bez slov..... 🤐 😕 😅 😠 ...........to ked poviem mužovi.....ten ju roztrhne....

katka1819
24. apr 2014

dnes deň zabijak 🙄 Matúško sa porezal na nožíku 😔 hore som vybehla vybrať si prádlo z práčky a dvaja čerti dole ,ešte som Peťkovi povedala nech ho dozrie ,ale zakukal sa na telku a ani nevedel čo robí ,ten stoličku pritiahol k prac.doske v kuchyni a neviem čo ho to napadlo ... prst prerezaný cez nechtík asi 1 cm krvíííí lialo z neho ,Peťko zavolal tatovi a za 10-15 minút sme už boli na ceste na úrazovku do Žiliny ... ja som mu to držala utierkou tak silno až som sa bála že mu ten prst rozpučím 😅 dobre že sme bežali ...lebo to mal hlboké aj mu to zašívali má dva stehy .... a zaživa bez umrtvenia chúúúďa ,ale vraj je to tak lepšie ,mu to poobväzovali a v pondelok na prevez ... poplakali sme si poriadne ale už čertuje ako keby sa nič nestalo ,aj mu musím pripomínať nech dáva pozor na ručičku 🙂 ... práve ide spinkať 😉 pa zajtra a Dobrúúúúúúúúúúú 😵

leninka75
25. apr 2014

ránečko!!! 🙂

@denisenko ...zlaté sú ovečky!!......také malinké potrebujú nejakú zvláštnu opateru, či netreba?..napasú sa či im treba niečo iné?

@katka1819 ...keby nie neterky tak nie som v obraze čo je nerf 😀 😀 .....ona to chcela na vianoce...chápeš?...11-ročná koza behá s pištoľkami 😅 😅 😅 😅

leninka75
25. apr 2014

@jacka ...ako to dopadlo včera s tým rodičkom?..........Jani to čo povedala tá učka nebolo v poriadku 😠 😠 😠..........ale neviem ako u vás, ja keď som chodila do školy učitelia nemali problém nám šupnúť paličkou po rukách, alebo triednou knihou po chrbte 😀 ........nepamätám, že by sa niekto sťažoval....ešte boli aj rodičia čo povedali učiteľovi, keď si zaslúži len mu dajte 😀 😀 😀 .........ale bola to iná doba.......neber to v zlom, to nie je nič zlé myslené na teba!!!!..............len ma to tak napadlo, také porovnanie ako bolo za našich školských čias a ako je to teraz 😉..ukameňuješ ma???

leninka75
25. apr 2014

@katka1819 ....fúha, si mala pekné nervičky!!!...koľko šedín ti pribudlo???? ☹ ☹ ☹ ☹ ...............našťastie to všetko dobre dopadlo.............

katka1819
25. apr 2014

Ahoooooooooooj 🙂

@leninka75 šediny ...tie už nerátam plná hlava ešte že existujú farby na vlasy by som chodila jak prababka 😀 .................... však teraz sú aj Nerf pištole pre baby volá sa to že Nerf Rebel a aj naše helefy 10 ročné ich chcú 😅 😝 😀

katka1819
25. apr 2014

ideeeeeeeeem a príííííííííídem 😀 😀 😀

denisenko
25. apr 2014

Ahojte 🙂
@jacka a čo také strašné vyviedol,že mala potrebu mu vylepiť?...

denisenko
25. apr 2014

@katka1819 ty kokso,mňa by asi odviezli ako prvú 😖

denisenko
25. apr 2014

@leninka75 iná doba veru,ale aj tak sa to dá povedať inak..normálnejšie

leninka75
25. apr 2014

...................čas obeda dobrú chuť!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre