• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
a že som tu nebola..čo vám budem hovoriť....už týžden som sa nevyspala....takže asi tým to bude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a dnes nám tatík doniesol ovečky.....dve slečny.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
tak ako čítam, samé prasule :grinning: moj matulko tak skromnejsie, tu v ke toho na sibanie az tak nemá, u svokry by to bola iná káva a prasule :wink:
@katka1819 dodatočne všeeeeeeeeetko len to najlepšie k narodenináááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka
@leninka75 z práce nič, by to bol vedlajsi pracovný pomer, bez toho aby som sa z uradu ohlasovala, a tak to nechcem :confounded: tak radšej ruky preč od toho

ideme dnes k svokruške, prídeme v nedelu, tak sa tu majte pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
aj tu dám jednu....
23. apr 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko
@letty86 Ďakujem kočice :grinning:
23. apr 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :dizzy_face: :slight_smile:

@denisenko dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................Simonko ti ako výrástol :slight_smile:
@letty86 tak to nič moc....... :frowning2: ...tak si to uži pri svokruške..:slight_smile:
24. apr 2014 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
@jacka ...rastie,rastie...ho poriadne polievam. :grinning:
24. apr 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :wink:

@katka1819 ...fíha tak to už hej taká šibačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ako ste teda minuli evríky? :wink:

@letty86...hej to máš pravdu, taká práca je na figu :frowning2:............ tak si užite u svokruše!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko..jejo vy už máte zvieratká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..............koľko majú slečinky???.........to sú rovno ostrihané, či im ešte vlna nenarástla?.....

@jacka ...ty mne len tak poskromne :frowning2:...............ozaj ten justový olejček si si už objednala??? :confused:

@utka...šikovnica malá!!! :dizzy_face: ..........o chvíľku bežkáte..si priprav chrbát :wink:
24. apr 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :sunglasses: :wink:
čakám ako čakanka.... :angry: :angry: ......to sa može len cez cez nejakého poradu či to je........ten čo robí objednávký........tak som mužovi nakázal.....hádam sa dočkám do vianoc..........spolah :angry: :angry: ............................juj som na neho nabrúsená.....dnes maju rodičko a chudáčik "nedá sa"......a ja deti asi nechám samé doma....alebo čo......
24. apr 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...tak to ho statočne polievaš..... :grinning: :grinning: :grinning: ..........sa tešil zo slečiniek :slight_smile: :grinning: :wink:
24. apr 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 minuli aj neminuli :grinning: sa mladý pánko nevedel rozhodnúť čo chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoniec si vybral Nerf alebo nič :grinning: :grinning: :grinning:ale ešte mu ostali evriká tak ešte niekedy niečo dostane za to aaaa Matulko dostal krtečkovu šnúrkovú prevliekačku a tatrovku :grinning:
24. apr 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............počuj vyhľadaj si na nete nejakého predajcu čo je ku tebe najbližšie, zavolaj a dostaneš sa k tomu vlastnými silami a nemusíš sa spoliehať na muža......ja som si tak tu v ZA našla predajcu a brala som si ten tymiánový krém.....mám ho odskúšaný babám pri kašli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............to vieš časový plán nepustí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak nemôže............ako to teda urobíš, nepôjdeš?
24. apr 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..nerf, to tie pištole???..............sa vytešovali obaja, že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved to čo si sama neurobím......akobý ani nebolo :angry: :grinning: :wink: ..............z justu ten krém?..............................ja neviem čo idem robiť......skor nepojdem ako pojdem....a bude tam o výlete....a príprave pre druhý ročník..........ho pošlem nech si niekde zistí čo vravela...... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. apr 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to je tak keď má ísť chlap do školy...to keby si počula tie výhovorky toho mojho :grinning::grinning: milión vecí a všetko súrne akútne :grinning::grinning:
@leninka75 ...to sú ešte maličké,tak vlna bábätkovská...:grinning: čerstvo poodstavované...neviem koľko majú,ale 14 kíl vážia :grinning:

Juj,dnes mám na perno,ak sa podarí a počasie vydrží,ide sa makať na záhradku....a tuším aj to kopanie chodníčka budem musieť urobiť ja,lebo moj drahý už nemá čas :confounded:
24. apr 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
24. apr 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
24. apr 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved toto......som mala pocit že len ten moj je taký výmýselník :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: ..................fakt mi je hned lepšie.............................. :slight_smile:
24. apr 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pištole moja pištolééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. apr 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no pánečku ....čo mi Maťko povedal................dnes sa neučili boli na námestí dni zeme.......a Maťko bežal k stánku pre leták.....a učka...kebý som mohla tak ti jednu výlepím........ja som bez slov..... :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile: :angry: ...........to ked poviem mužovi.....ten ju roztrhne....
24. apr 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes deň zabijak :rolling_eyes: Matúško sa porezal na nožíku :pensive: hore som vybehla vybrať si prádlo z práčky a dvaja čerti dole ,ešte som Peťkovi povedala nech ho dozrie ,ale zakukal sa na telku a ani nevedel čo robí ,ten stoličku pritiahol k prac.doske v kuchyni a neviem čo ho to napadlo ... prst prerezaný cez nechtík asi 1 cm krvíííí lialo z neho ,Peťko zavolal tatovi a za 10-15 minút sme už boli na ceste na úrazovku do Žiliny ... ja som mu to držala utierkou tak silno až som sa bála že mu ten prst rozpučím :sweat_smile: dobre že sme bežali ...lebo to mal hlboké aj mu to zašívali má dva stehy .... a zaživa bez umrtvenia chúúúďa ,ale vraj je to tak lepšie ,mu to poobväzovali a v pondelok na prevez ... poplakali sme si poriadne ale už čertuje ako keby sa nič nestalo ,aj mu musím pripomínať nech dáva pozor na ručičku :slight_smile: ... práve ide spinkať :wink: pa zajtra a Dobrúúúúúúúúúúú :dizzy_face:
24. apr 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile:

@denisenko ...zlaté sú ovečky!!......také malinké potrebujú nejakú zvláštnu opateru, či netreba?..napasú sa či im treba niečo iné?

@katka1819 ...keby nie neterky tak nie som v obraze čo je nerf :grinning: :grinning: .....ona to chcela na vianoce...chápeš?...11-ročná koza behá s pištoľkami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ako to dopadlo včera s tým rodičkom?..........Jani to čo povedala tá učka nebolo v poriadku :angry: :angry: :angry:..........ale neviem ako u vás, ja keď som chodila do školy učitelia nemali problém nám šupnúť paličkou po rukách, alebo triednou knihou po chrbte :grinning: ........nepamätám, že by sa niekto sťažoval....ešte boli aj rodičia čo povedali učiteľovi, keď si zaslúži len mu dajte :grinning: :grinning: :grinning: .........ale bola to iná doba.......neber to v zlom, to nie je nič zlé myslené na teba!!!!..............len ma to tak napadlo, také porovnanie ako bolo za našich školských čias a ako je to teraz :wink:..ukameňuješ ma???
25. apr 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ....fúha, si mala pekné nervičky!!!...koľko šedín ti pribudlo???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............našťastie to všetko dobre dopadlo.............
25. apr 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj :slight_smile:

@leninka75 šediny ...tie už nerátam plná hlava ešte že existujú farby na vlasy by som chodila jak prababka :grinning: .................... však teraz sú aj Nerf pištole pre baby volá sa to že Nerf Rebel a aj naše helefy 10 ročné ich chcú :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. apr 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideeeeeeeeem a príííííííííídem :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile:
@jacka a čo také strašné vyviedol,že mala potrebu mu vylepiť?...
25. apr 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ty kokso,mňa by asi odviezli ako prvú :confounded:
25. apr 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 iná doba veru,ale aj tak sa to dá povedať inak..normálnejšie
25. apr 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...................čas obeda dobrú chuť!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok