• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahojte
@leninka75 dobre bolo :dizzy_face: ani sa mi domov nechcelo :frowning2: ja si tam vždy tak oddychnem, tak nejak vypnem.....sme trosku pomohli, oslavili Marcelkove meninky, tatkove okruhle narodky a sup domov :wink:
@katka1819 Matuskovi skore uzdravenie...my sme to mali minulý rok v maji :pensive: ...veru, mohla si ist za doktorčeku....ja som to teda takto nezvladla :confused: :pensive:
kráááásne to tam máte, vyborne to ladi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75
@jacka
@denisenko vy sa ako máte, dievčence?
29. apr 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak to máš fajné že si u svokruše oddýchneš a tak my sme mali teraz cez víkend menšiu výmenu názorov tak počítam že sa u nás tak skoro neukáže a ja u nich tiež a sa tomu tešíííím :grinning: lebo ju neznesiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
29. apr 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ten citát je skvelý :grinning: :grinning: to ma mrzí :frowning2: ....ja nemám všetko v živote super a ideálne, ale svokra je mojim požehnanim, to rozhodne :wink:
29. apr 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kde ste všetky :confused: akosi nie je s kým pokecat, ste sa všetky ukryli, či ako :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem od Vás, pekný dník :wink:
29. apr 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ............krásne to máte domka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............to je radosť také nové izbičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a tá drevová vôňa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.....no a fotečky nemajú chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................Peťko sa pekne usmieva :slight_smile: .....žeby ho už prechádzala tá nechuť k foteniu, či to je len náhoda?? :wink:
....................fúha výmena názorov?...to ťa už ale musela riadne dožrať!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...............sa teším s tebou, že si si oddýchla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................ja by som tiež potrebovala ...... a tiež aby niekto za mňa chvíľku varil .................ja len pre kontrolu, či som dobre pochopila :wink: ...mužík oslavoval okrúhle??...............ozaj a čo dostal Marcelko k meninkám?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka....nám tu švící oskárek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................vy máte škaredo?? ...........kávu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak dodatočne.........všetučko najlepšie......Marcelkovi veliku pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nám tu švitorí depka.......................dáme dáme........ale až po teraz bežím pre detičký...
29. apr 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 krásnu fotočku si dala.............a nedala bý sa dať aj väčšia?.....................to máš super že svokrušku máš takú dobrú.....
29. apr 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobre si pochopila, manzel mal okuhle narodky, Matko dostal také mini auticko, na meninky to nepreháname
@jacka :dizzy_face: ...heš s depkou....ja som jednu chytila, ked som saty obliekla....ideme v juni na svadbu......mam šaty spred dvoch rokov, zadok, brucho sa zmestilo, len cez prsia som nezapla :angry: a to som myslela, ze tam problem nebude....hadam, to šikovna svokra upravi....
vačšiu fotečku by si chcela? :confused: ved je velká ako svet :grinning: také mimčo je tam matko :dizzy_face: a ja tam mam mensiu hlavu, teraz som ako brav malý, teda velky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...je také zviera :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
29. apr 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte...
Nejako vás zanedbávam... Máme sa dobre, cez víkend sme boli u našich, krstili neterku.Teraz ideme do ZV na predĺžený víkend. Lucka už neobsedí ani chvíľu, tak mám veselo :wink:.
29. apr 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 superská pesnička...hneď mám lepšiu náladu :wink: a dávam to na FB...
29. apr 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veru väčšiu fotočku........to vieš nevidím poriadne....slepá som..... :grinning: :wink: ..........ale tý pekne na seba píš......lebo bude bitka :slight_smile:
29. apr 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
30. apr 2014 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ........čo to je s tebou?... :confused: :confused:
30. apr 2014 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rááááááááááánečko :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja kradoška ...................no už sa sem tam aj usmeje :wink: ........................svokra :angry: to by bolo na dlhšiu debatu ,niekedy ti porozprávam na zmrzke v Bytči :grinning: aaaaabo inde :wink:
@letty86 dodatočne Marcelkovi aj my všeeeetúčko najlepšie prajeme k meninkám :dizzy_face:
@utka
@jacka ahoooooooooooooj :slight_smile:
@denisenko ???????? píš bo po tebe vyhlásime pátranie :sweat_smile: :wink: :slight_smile: všíííííííííííícko OK ?
30. apr 2014 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
zajtra deti domka a v piatok do školy ako u Vás ??? dúfam že bude svietiť slniečko :sweat_smile: :slight_smile:
30. apr 2014 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čavte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@letty86 ...........tak že aj manželovi dodatočne všetko naj :wink: :wink: :wink: :wink: .....mal 40?............mne tiež zostalo veľa na prsiach po deťoch :frowning2: ............také som mala možno 3x nosené letné šatičky, všade zapnem a cez prsia mi dobrých 5 centi chýba :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:......bojím sa, že to už dolu nepôjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...dnes si ranné vtáčatko??? :wink: .............
30. apr 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..........Lucka chodí okolo nábytku či lozí?.....teraz musíš mať oči všade, že jo?..........a Viki ako?....naposledy bol nejaký zachorený, ste OK?
30. apr 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 .................beriem ťa za slovo!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......poklebetíme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. apr 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...my tiež tak zajtra doma v piatok do školy...........len muž ide aj zajtra, KIA musí byť extra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj môj Peterko musí zajtra do práce :rolling_eyes: a možno sa aj tešíííííííííííí že nemusí s tými našimi čertami doma byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemá na nich nervy som si všimla :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte :wink: žienky moje,nestíham. :grinning: idem trošku počítať,sedím v autobuse tak mám chvíľku čas a hlavne kľud :grinning:
30. apr 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 Tvojim chlapom obom oneskorene srdečne blahoželám :wink:
30. apr 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ínak...všetko po starom...Petrík celé dni v práci a ja sa doma nervačím sama s 2 čertmi :confounded::grinning: Simonko mi nedovdolí PC ani zapnúť,stále ma ťahá len von a na bicykel...a k tomu záhrada,takže som vyťažená :confounded: ešteže Deniskó je už samostatná jednotka :grinning:
30. apr 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte. Naší idu tiež do školy,ale ucka povedala,že ak cestujeme,alebo proste chceme,mozu zostat doma.
@leninka75 este nelozi,len a skusa dat na 4, ani popri nábytku nechodí...uz sa sice postaví,ale keď sa hrame,neobsedi,stále sa po mne lepí a stavia...a keď ju uspavam,tak sa stále posadí a trvá dlhšie,kým teda zostane lezkat a zaspí...ale aj tak som rada,že je uz takáto " velka"
30. apr 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahooooooooooj a pekný dník :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
1. máj 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok