• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
ahojte............. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. máj 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rááááááááááááááááááánečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819............chlapiská, to je všetko na jedno kopyto...............deti urobiť to áno, jasnačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..................ale potom však ty to vieš s nimi lepšie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .............................potvory!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisneko.............a ty si kam cestovala busom?? :fearful:
2. máj 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..............len tak málo??!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. máj 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:

@leninka75 presne tak čo by bez nás tí chlapi robili :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
2. máj 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme na vyberanie štichov :sweat_smile: noooooo neviem ,idem sama s Matulkom tak snáď nebude moc vyvádzať :pensive: potom napíšem :wink:
2. máj 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..držte sa !!!! :slight_smile:
2. máj 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mamky....to čo mám za verziu KOŇA???????
2. máj 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už sa mi to popravilo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a......ahojte.... :wink:
2. máj 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 pevné nervy... :wink: u Deniska vždy bolí viac vyberanie ako zašívanie.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 bola som v žiline, na ortopedii na kontrole, čo mi vyberali tú tekutinu z tej presilenej ruky.... :slight_smile: ako sa máte? Lilka sa dnes normálne učí?...naši majú nejaké didaktické hry v prírode a skrátené vyučko.....čistý holubník, tá ich škola..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tuším si tiež nejaká vyťažená..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko .........ani nemám s kým kecať.... :grinning: ...........................naši sa normálne učia..... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mohli ostať doma :angry: :angry:
2. máj 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
poradte mi nejaku dobrú a rýchlu plnku do tortý..........ináč tam natriem nutelu :grinning: :grinning: :wink:
2. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no....žeby pudingovú???? :confused: :confused: :confused:
2. máj 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko asi takú spravím...nechce sa mi výmýšlať :grinning:
vý sa ako máte?
2. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ale....máme sa...rýchlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak, klop,klop,klop......celkom to ujde.... :grinning: :grinning: :grinning: som si ukradla teraz chvíľočku, lebo potrebujem vybaviť nejaké veci cez net a ten škriatok protestuje v popsteli...potvorka..inokedy spí, ale nie ...zákon schválnosti funguje vždy....ach joooooo
2. máj 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že škriatok :grinning: :grinning: :grinning: ....................to ti ešte spinká dva krát cez den?......................aspon mám s kým hodiť reč :slight_smile: :grinning: :wink:
2. máj 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vraj slnko a teplo...ha ha ha.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..........................
2. máj 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..že dva krát....čo si.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: väčšinou vstáva okolo pol šiestej....ide do postele okolo pol desiatej a spí, ak sa pošťastí tak do jednej, pol druhej......a potom o 18tej do postele.... :grinning: :grinning: :grinning:

aj my máme pod mrakom...ideálny stav na záhradu....ale to by som sa musela naklonovať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jáááj....robota sa mi tam kopí.....lenže...vždy ked ho tam vezmem, tak celý čas strávim naháňaním Simča po cudzích záhradach....bez oplotenia to je ťažko.....asi mu kúpim obojok a retiazku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....dáme kááávičku????
2. máj 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko poznám aj u nás je to tak...bez plota......oči abý som mala aj na zadku.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak to nechápem prečo tu nik nemá plot.....všade inde je to normálna vec.........................ale ten obojok je fajn vec....... :grinning: :grinning: :grinning: mne bý stači ten taký na dialku ked ujde tak ho potrasie.... :grinning: :grinning: :grinning:
fí to skoro ste v posteli........a zaspinká sám?........a má už aj svoju izbičku.....?
2. máj 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dáme.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám..
2. máj 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko noo asi nie som nevedala že je tolko hodín..........o chvílu frčím .........po obede dáme..... :dizzy_face:
2. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Simonko zaspáva sám...vždy....ale stále spí v spálni.....vlastnú izbu mať ani nebude....majú spoločnú s Deniskom....
2. máj 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko super že ti sám zaspinká........... :dizzy_face: :dizzy_face: .....dobre si si ho naučila :dizzy_face: :dizzy_face: ...............kávička výzerá lákavo...mnam..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....už abý som bola doma si mi chute urobila............... :dizzy_face:
2. máj 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko idem pomaličký....... :dizzy_face:
2. máj 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..opatrne.... :slight_smile:
2. máj 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok