• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
..... :grinning: :grinning: :grinning: moja 3dcl káva.....na prebratie..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...aha..som myslela či nejdeš s deťmi k vašim na predĺžený víkend :slight_smile:
.............u nás sa normálka učí......len nech pekne Liluša chodí do školy............... veď o chvíľku sú prázdniny, ešte sa ja napočúvam ako sa nudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka................prečo torta???????????????? :confused: .................niečo mi ušlo??????????..................
2. máj 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....áááááá......niekto sa nado mnou zľutoval...zostalo ticho.... :grinning: :grinning: :grinning: len škoda, že zachvíľku príde Nisko zo školy....potrebovala by som sa vyspať ako soľ.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Petrík prišiel pred polnocou, dať mi prvomájový božtek.....a ráno už o 5tej zas odišiel...tak sme toho moc nepospali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a vieš že som aj rozmýšľala nad tým víkendom?...ešte možno budúci týžden, ale....uvidíme....záhradka volá, zvery nepustia..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....a siesta skončila...Denko prišiel.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nič ti neušlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............zákonitý má narodký........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@denisenko idem si teraz ja dať kávičku........trpím nedostatkom kofeínu..........jááj dalšia závislosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .....................................

noooooo som skoro oči výočila.........som mýslela že sa ani nedočkám......Maťko doniesol dve včeličký.................že nezabudol na úlohu :grinning: :grinning: :grinning: z pred týždna čo im dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a Deniskovi ide ako škola?....
2. máj 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ............aspoňže tá pusinka stála za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................a čo teraz Peťo robí?...............
2. máj 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak konečne výšlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: začal fúkať vetrisko..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...............dorobím plnku a padáme von :grinning: :grinning: :grinning:

pekný víkendík...... :dizzy_face: :dizzy_face:

ak niekto príde budem tu.... :slight_smile: :grinning:
2. máj 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .........jaaaj tie zvery to máš horšie než deti :frowning2: .deti zbalíš a ideš, ale čo tie dve potvorky? :unamused: .............a čo s letnou dovolenkou, hmm?
2. máj 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ................aaaaaaaaaale tak to potom nepotrebuješ extra plnku do torty, stačí lekvár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................nepreháňaj to!!! :wink: ..............ja by som si kafčo dala, ale ty asi padáš :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. máj 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........blahoželám ku včeličkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............potešili určite!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........aj tebe pekný víkend!!!
2. máj 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved som chcela nutelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:................ale budeme to aj mý jesť....:grinning:
2. máj 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujem dakujem..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po tých depkách dobre padalo :slight_smile: :wink:
2. máj 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a vý kam idete na dovolenku?
2. máj 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..........ja som momentálne zbláznená do Sacher torty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............minulý týždeň na tej chate som sa jej vedela dožrať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............a už som kukala recept na vareche asi ju cez víkend urobím......má byť počasie na dve veci, tak si aspoň dám do nosa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......len či sa mi taká fajná podarí?? :unamused: ............nevieš neexistuje niečo také v bezlepkovej forme??
2. máj 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........tá učka si dáva na čas :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. máj 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja ju.........vieš čo.... :angry: :angry: :angry:
2. máj 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dovolenka...som chcela k moru...ale...asi iba ak sama :confounded:
2. máj 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....................aha existuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................už si ju robila?
2. máj 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denisko v škole...dobre,aj keď niekedy to fláka :confounded: ale dal sa na čítanie kníh,už prečítal 13,takk aspoň čosi..:wink:
2. máj 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....napadla má tá dovolenka, lebo vtedy v Oščadnici to vyzeralo, že v lete frčíte............ovečkám dávate aj iné ako trávu?
2. máj 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vjlasy umyté,idem budiť zlobríka :grinning:
2. máj 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....my pôjdeme na Korfu, ale už som to tu spomínala , neva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. máj 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ............paráda, že Denisko číta!!!...........Liluša síce chodí do knižnice, ale číta pred spaním maminka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. máj 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .................ale, ale a kamže kam!!? :slight_smile:
2. máj 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ovečkám..len vodu,soľný kameň majú a trávy teraz toľko,že ideme ešte asi 2 kúpiť,aby to mal kto spásať :grinning: inak im netreba nic,ked je trávy dosť
2. máj 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. máj 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok