Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
2. máj 2014
@denisenko ,...........no však vlásky umyté 🙂 .......... 😉 😉 😉 😉
katka1819
2. máj 2014
Ahooooooooooooooj všííííííícko OK 😃 trošken bolo plaču u lekára a potom už len samé čertovanie :-p 😉 .....................................................aaaaaaale Ste popísali neskôr prečítam :-N 😃 pa a pekný dník x-)
denisenko
3. máj 2014
ahojte... 😉
pekný upršaný víkendík.... 😉
@leninka75 ...xi,xi,...Tebe tuším nič neunikne..... 😃 😃 😃 😃 😃 mala som síce trošku iné plány ale nakoniec sme skončili so Simonkom na zmrzke..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. máj 2014
@katka1819 ked čertujú, tak je vždy všetko OK.... 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. máj 2014
@jacka aká je tortička???....tak Tvojej polovičke všetko najlepšie želáme.... 😉 😉 😉 nech Vás ešte dlho poslúcha.... 😃 😃 😃 😃
jacka
3. máj 2014
ahojte...............

@katka1819 dobré správý si nám dala......super že čertuju .........to je len a len dobré znamenie 😃 😃
@denisenko tortička ja mnamka.....ako Peťko povedal......... 🙂 už je polovica preč......nechápem kde ju dali.....robila som z 200g na jeden korpus a su dva................a ja sladké nemusím :-p .................................dakujem to určite bude 😃 😃 😃 😃 ......

to neviem aké ochladenie hlásili ......máme tu slniečko a teplo .........😃
katka1819
3. máj 2014
Ahooooooooooooj 😃 a pekný víkendík 😉 😉 😉

@jacka že teplo tu je pocitovo mínus 5 :-N :-p 😃
denisenko
3. máj 2014
@katka1819 u nás pocitovo január..... 😃
@jacka ešte stále teplo?????? 😃 😃 😃 😃

a my máme nové dve ovečky...barančekov..... 😉 😉 😉 😉
jacka
4. máj 2014
ahojte......

@denisenko včera bolo fajn 20 st.....len podvečer začal fúkať a fučíííííííííí.................aj dnes je dobre........len ten vetrisko ladový severný.....ktovie kto nám ho poslal.... ]-( :-p 😉
super...blahoželám k prírastku 🙂 🙂 🙂 .....čo všetko ešte máte?....
leninka75
5. máj 2014
ránečko!!! 🙂 ....brrr to je kosa :-p :-p :-p :-p

@denisenko ..jejda kočeny dostali féšakov x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
katka1819
5. máj 2014
Ahooooooooooooooj a dovi dopoooooo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
5. máj 2014
Dobré ránko 😉
jacka
5. máj 2014
ahojte...................
@leninka75 u nás teplo....6st.....a 😎 😎 😎 😎 😎
denisenko
5. máj 2014
@katka1819 kam mizíš? =-)
@leninka75 aj u nás bolo ráno +6 a to som radšej včera schovala jahody do ústranbia a kvety a kukuricu čo mám na balkone pekne dovnútra.... 😃 😃

jááj, žienky moje...včera som bola na výstave mačiek v Žiline....bolo ich menej ako po minulé roky, ale aj tak..očká potešili... x-) x-) x-) x-) ..Denisko sa nezaprel...mamíííí...ktorú si kúpime... 😃 😃 😃 😃 😃 .tatinko nedovolí.. :-p :-p :-p ...budem musieť len tak potajomky a rovno ho postaviť pred hotovú vec...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a potom pekne do Baumaxu, takže dneska záhrada tras sa..... 😃 😃 😃
jacka
5. máj 2014
@denisenko vidím ťa x-)
denisenko
5. máj 2014
@jacka 😎 😎 😎 😎 😎
jacka
5. máj 2014
@denisenko pozde :-p 😃 😃
denisenko
5. máj 2014
@jacka som sa ťa chcela spýtať či dáme kávu..... 😃 ale už mám horúcu žehličku, tak asi až pak.... ]-( ]-( 🙂
jacka
5. máj 2014
@denisenko čože ideš v záhrade robkať? 🙂 .............................takže idete kúpiť?...kolko ich už máte? 🙂
jacka
5. máj 2014
@denisenko výpni žehličku..................dáme ja dopíjam 🙂 ...ešte mám polku.... 🙂
denisenko
5. máj 2014
@jacka jáááj...tak ty si v predstihu.... 😃 😃 😃 inokedy aj ja...ale dneska som sa ešte ráno zatárala po obchodoch, teraz chytro Simča spať a ja poobšívať a požehliť....káva až potom.... 😃 😃 😃
denisenko
5. máj 2014
@jacka mačku?...len jednu.....2 andulky, 1 papagájca spevavého a 2 ovečky a 2 barančekov....a 2 detičky...toť všetko naše zvery..... 😃 😃 😃 😃 tuším sa aj @leninka75 pýtala.... 🙂
denisenko
5. máj 2014
záhradka je tak v totálnej rekonštrukcii....teraz vyrábam okrasnú záhradku za chatkou.....takžer..kvietky, trvalky, kríčky a ozdobná kôra.....
jacka
5. máj 2014
@denisenko jednu kávičku si si mohla dať somou..... 🙂 🙂 ....................neznášam obšívanie..... :-p :-p :-p ....a mám pocit že ani žehlanie 😃 😃 😃 😃
denisenko
5. máj 2014
@jacka no...veď ja to tiež robím dobrovoľne nasilu...... :-p :-p :-p 😃
jacka
5. máj 2014
@denisenko to máte riadnu zoo.... x-) x-) x-) 🙂 ..........................................výrabaš záhradku?....juj ...... x-) x-) x-) x-) x-) x-) ...........................tak pofoť nech závidím.... x-) x-)
jacka
5. máj 2014
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nasilu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
5. máj 2014
@letty86 som ťa našla.....vidím ťa x-) x-) x-)
denisenko
5. máj 2014
@jacka len škoda, že ten záhradný výtvor bude vidno výsledok tak o rok....asi...kým sa rozrastú kvetiny, brečtan a vinič okolo chatkovej terasy a popínavé ruže do oblúka...ale nevadí...ja tam chodím relaxovať... 😉 😉 😉 😉

hotovo...požehlené...ja som že aká multifunkčná....aj žehlím aj koníkujem..... 😃 😃 😃 😃 A stále tvrdím, že ma je v tejto domácnosti škoda...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
5. máj 2014
ahojte 😉
dakujem za blahozelania tým mojim chlapom 😉
@jacka aj tomu tvojmu všetko naj x-) x-) x-)pekne ste oslávili? .... dnes majú 3 ludia narodky, ktorých poznám...kedy ma presne narodky.....ináč tento 5kový dátum by sa hodil aj tvojmu muzovi 😃 😃 😃 nepýtaj sa prečo :-N .... a takto pred rokom si matulko ten palcek pricvikok