• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@denisenko ,...........no však vlásky umyté :slight_smile: .......... :wink: :wink: :wink: :wink:
2. máj 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj všííííííícko OK :grinning: trošken bolo plaču u lekára a potom už len samé čertovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .....................................................aaaaaaale Ste popísali neskôr prečítam :sweat_smile: :grinning: pa a pekný dník :dizzy_face:
2. máj 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... :wink:
pekný upršaný víkendík.... :wink:
@leninka75 ...xi,xi,...Tebe tuším nič neunikne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mala som síce trošku iné plány ale nakoniec sme skončili so Simonkom na zmrzke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ked čertujú, tak je vždy všetko OK.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aká je tortička???....tak Tvojej polovičke všetko najlepšie želáme.... :wink: :wink: :wink: nech Vás ešte dlho poslúcha.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...............

@katka1819 dobré správý si nám dala......super že čertuju .........to je len a len dobré znamenie :grinning: :grinning:
@denisenko tortička ja mnamka.....ako Peťko povedal......... :slight_smile: už je polovica preč......nechápem kde ju dali.....robila som z 200g na jeden korpus a su dva................a ja sladké nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................dakujem to určite bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......

to neviem aké ochladenie hlásili ......máme tu slniečko a teplo .........:grinning:
3. máj 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooj :grinning: a pekný víkendík :wink: :wink: :wink:

@jacka že teplo tu je pocitovo mínus 5 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. máj 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 u nás pocitovo január..... :grinning:
@jacka ešte stále teplo?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a my máme nové dve ovečky...barančekov..... :wink: :wink: :wink: :wink:
3. máj 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......

@denisenko včera bolo fajn 20 st.....len podvečer začal fúkať a fučíííííííííí.................aj dnes je dobre........len ten vetrisko ladový severný.....ktovie kto nám ho poslal.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
super...blahoželám k prírastku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....čo všetko ešte máte?....
4. máj 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :slight_smile: ....brrr to je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ..jejda kočeny dostali féšakov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahooooooooooooooj a dovi dopoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ránko :wink:
5. máj 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...................
@leninka75 u nás teplo....6st.....a :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. máj 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 kam mizíš? :confused:
@leninka75 aj u nás bolo ráno +6 a to som radšej včera schovala jahody do ústranbia a kvety a kukuricu čo mám na balkone pekne dovnútra.... :grinning: :grinning:

jááj, žienky moje...včera som bola na výstave mačiek v Žiline....bolo ich menej ako po minulé roky, ale aj tak..očká potešili... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..Denisko sa nezaprel...mamíííí...ktorú si kúpime... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .tatinko nedovolí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...budem musieť len tak potajomky a rovno ho postaviť pred hotovú vec...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom pekne do Baumaxu, takže dneska záhrada tras sa..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidím ťa :dizzy_face:
5. máj 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. máj 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka som sa ťa chcela spýtať či dáme kávu..... :grinning: ale už mám horúcu žehličku, tak asi až pak.... :angry: :angry: :slight_smile:
@denisenko čože ideš v záhrade robkať? :slight_smile: .............................takže idete kúpiť?...kolko ich už máte? :slight_smile:
5. máj 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko výpni žehličku..................dáme ja dopíjam :slight_smile: ...ešte mám polku.... :slight_smile:
5. máj 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jáááj...tak ty si v predstihu.... :grinning: :grinning: :grinning: inokedy aj ja...ale dneska som sa ešte ráno zatárala po obchodoch, teraz chytro Simča spať a ja poobšívať a požehliť....káva až potom.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mačku?...len jednu.....2 andulky, 1 papagájca spevavého a 2 ovečky a 2 barančekov....a 2 detičky...toť všetko naše zvery..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tuším sa aj @leninka75 pýtala.... :slight_smile:
5. máj 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
záhradka je tak v totálnej rekonštrukcii....teraz vyrábam okrasnú záhradku za chatkou.....takžer..kvietky, trvalky, kríčky a ozdobná kôra.....
5. máj 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko jednu kávičku si si mohla dať somou..... :slight_smile: :slight_smile: ....................neznášam obšívanie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a mám pocit že ani žehlanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no...veď ja to tiež robím dobrovoľne nasilu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. máj 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to máte riadnu zoo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ..........................................výrabaš záhradku?....juj ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................tak pofoť nech závidím.... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nasilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 som ťa našla.....vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka len škoda, že ten záhradný výtvor bude vidno výsledok tak o rok....asi...kým sa rozrastú kvetiny, brečtan a vinič okolo chatkovej terasy a popínavé ruže do oblúka...ale nevadí...ja tam chodím relaxovať... :wink: :wink: :wink: :wink:

hotovo...požehlené...ja som že aká multifunkčná....aj žehlím aj koníkujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A stále tvrdím, že ma je v tejto domácnosti škoda...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
dakujem za blahozelania tým mojim chlapom :wink:
@jacka aj tomu tvojmu všetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:pekne ste oslávili? .... dnes majú 3 ludia narodky, ktorých poznám...kedy ma presne narodky.....ináč tento 5kový dátum by sa hodil aj tvojmu muzovi :grinning: :grinning: :grinning: nepýtaj sa prečo :sweat_smile: .... a takto pred rokom si matulko ten palcek pricvikok
5. máj 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok