• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
Toť moja balkonová kukurica :grinning::grinning:
5. máj 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak si pekne počkám do roka..........poznáš to..na dobré veci sa čaká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................pánečku aká si šikovná....ja žasnem :grinning: :grinning: :grinning: ....................však skoč aj ku mne......dáme tú kávičku :slight_smile:
5. máj 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čoooooooooooooooo ...teda už som o všetkom počula a o tomto teda nie.............. :grinning: :grinning: :grinning: kde to ja žijem.......a už si to mala aj vlani ...?....ale teba tam tiež vidno... :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte keby som tak bola Dlhý, Široký a Bystrozraký....jedným krokom som u teba a dovidím až domov, či Simčo spí....... :grinning: :grinning:
@letty86 ahoooj :wink:
5. máj 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..dakujem :slight_smile: ....................ale ja sa musím opýtať....že prečo bý na neho sadol........som prííííííííšerne zvedavá :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ........................a palček má pekne zahojený?.....
5. máj 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nie, nemala...mala som ju v záhrade a vobec nevyšla....a zostalo mi pár zrniek, tak som bola zvedavá, že či nevyšla preto, lebo ju niečo zožralo, alebo bolo vadné semeno...a ahá...aké prekvápko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím ju presadiť do záhrady, ale čakám na tých zamrznutých, lebo vraj kukurica je háklivá na mráz..... :wink: ale o kukurici na balkone som ešte ani ja nepočula........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niekto musí byť prvý....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........neboj tý bý si to zvládla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko teba je fakt škoda :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si sikovnica.....ja som si doniesla od svokry pazitku a vnat petrzlenovu.....mam to ako ty kukuricu :wink: ....a to sá dá takto kukurica :grinning: ....ja som pestovatel pozorovatel, ja s vami na tu temu moc nenahovorím :sweat_smile: :wink:
5. máj 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: daj si kukuricu patentovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................mne v záhrade tiež nezíde..............tak chodím inam.,..nepýtaj sa kam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. máj 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a k tým zverom som ti ešte chcela.....sused z jednej strany má holuby....strááášne moc, sused z druhej chová papagáje....tiež asi 100...a na kopci stále békajú býci, čo sa tam pasú.....takže my sme tu ako v ZOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ja zas pestovateľ začiatočník...ale vidíš, dá sa.... :grinning: :grinning: :grinning: mne naopak pažítka minulý rok nevyšla...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86
@denisenko je schopná aj zemiaký na balkone........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tá sa nebojí ničoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................................pažítku lubim..... :slight_smile: :slight_smile: ale len ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeby do obchodu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo niekde kde majú 100% zľavy???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už len vstupne treba výberať..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a mý ked prídeme tak nám dáš zlavu :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
@jacka :grinning: si zvedavá čo :grinning: ten dátum 5vý mi príde taký betársky :sweat_smile: asi tak by som to tak pekne a jednoducho zhrnula :grinning: :wink:
@denisenko tak kukurica výrastie a pažitka burina nie..............ja tu umieram... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nie nie....do obchodu nechodím na kukuricu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zemiaky...dáááj pokoj.....to ani v záhrade....podľa mna zbytočná drina a výsledok neistý..... :pensive: :pensive: :pensive: som si ráno bola kúpiť ešte nejaké priesady od takého uja, čo predáva na trhu, už ma tam pozná....a mal krásne hrušky, tak som si vzala, a on že či pre maličkého....vravím: nie, moje deti ovocie a zeleninu nejedia...to len ja... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak vraj to zo zeleniny sú také pekné baby...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poteší, hneď zrána..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja pažitku ani velmi nejem,teda už jem :grinning: som si vravela, že zdravé a vyskúšam :wink:
5. máj 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 to vieš som príšerne zvedavá,..... :grinning: :grinning: :grinning: .......................no neviem či sa s tým uspokojím..ale asi budem musieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty si čistý partizán....a nepovie a nepovie.....a potom že kto je beťár...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veď vravím...na 100%výpredaj ...kukurice..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nie do obchodu :grinning: :grinning: :grinning: ja už potom viem :grinning: , svokra má ja kukuricu,dala aj do mrazu, tak sme chrumali aj teraz, ked sme boli
@denisenko zlatý ujo :dizzy_face:
5. máj 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru drina okolo zemiakov...tiež ma nebavia :angry: :angry: ...................ale čo sa budem nudiť že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................tak idem aj ja jesť zeleninu........ :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................si narástla že áno.... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj ja som chcela mraziť, ale zas až tak veľký mrazák nemám, aby som tam popchala všetko, čo by bolo treba..... :confounded: :zipper_mouth: :sweat_smile:
5. máj 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mi to trvá pokial mi ten výpredaj dojde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rastiem, rastiem...ja už len tak smerom do zeme........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved som prezradila :grinning:
5. máj 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to vieš, dobré výpredaje sú len pár krát do roka....a ked nestihneš, máš smolu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj ja mám v mrazáku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......musím deťom uvariť :slight_smile: dobre že vravíš.....

@denisenko od nej sa nič nedozvieme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem od vás.....musím niečo aj navariť.... :slight_smile: ale sa mi s vami dobre nasmialo...pekný den :wink: :wink:
5. máj 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok