Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko si to riadne výriešila 😃 😃 😉 ....................si mala na nich poslať polišov to je trestné 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. máj 2014
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 veď si daáááj....... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko ved si dávam......dávam......ešte aj pusu si utieram......čo slintám 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. máj 2014
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak jo...kávička zaliata.....čokošky odložené.....asi pojdem pomaly aj žehliť....nechce sa miiiiiiii :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
7. máj 2014
@denisenko u mna kávička výpitá.............tvoja bomboška zjedená............................zas žehliť,?.............brrrr :-p
jacka
7. máj 2014
@denisenko pekne chod von na slniečko 😎 😎 😎 😎 .................žehlička počká 😃 😃
denisenko
7. máj 2014
@jacka ...nemožem...uložila som Simonka, a ten ako vždy zas protestuje.... ]-( ]-( ]-( ]-( a vonku sme už boli.... 🙂 ...desne tam fučíííííí.....u vás ešte nie?
jacka
7. máj 2014
@denisenko .........fučí fučí :-p :-p :-p ...................ste šikovný ked ste už boli vonku................... 😎 😎 😎
denisenko
7. máj 2014
@jacka ...sme boli s Deniskom v škole....a skoro ma šlak trafil, ale našla som príčinu jeho znovukašlania.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( pani učiteľka ich presadila a to dievčatko čo s ním sedí, si ide plúca vykašlať.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( stačila malá otázka, že kto kašlal skor a vinník sa našiel.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
katka1819
7. máj 2014
@denisenko mňááááááááááám bonbošká 😃 :-p 😃 :-p 😃 😉
katka1819
7. máj 2014
a už som tu neni 😃 😎 😃 😎 😃
denisenko
7. máj 2014
@katka1819 ...ponúkni sa aj Ty..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ešte ich pár ostalo..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko no paráda..... ]-( ...............čo si mu naordinovala?.................a v piatok sa učia?........
jacka
7. máj 2014
už tu ani ja nie som...... 🙂
denisenko
7. máj 2014
@jacka ....ja vyštudovaná MUDR..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ked drhol, tak stoptusin, pleumolysyn a paxeladine sirup..teraz už len vykašliava, tak má stoptusin a ambrobene 🙂 a kvapky do nosa.... 😃 😃 😃 😃 na to som nemusela ísť k MUUUUUUUdr 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............ked budem potrebovať radu obrátim sa na teba.................... 🙂 😉
denisenko
7. máj 2014
...sakra....v kulturáku že mimoriadna predajná akcia...išla som okolo so Simonkom...na pešo...tak blbý nápad, že kukneme, čo majú........čistá samovražda ......naháňanie Simonka pomedzi ľudmi a regálmi.....som si to mohla hodiť rovno na strome pred vchodom...to by som si aspon nervy ušetrila..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
7. máj 2014
chalani sa hraju v piesku......to zas bude úúúplne všade.......... :-p 😉 ........................ale aspon som na chvílu od nich zdrhla 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko moja.......živo si takto predstavujem Peťka..........ale úplne.......to je len o nahánani a vrešaní nebež.............. tu bud ............nechod tam................takto nejak som bola dnes v lekárni ked sme šli pre múku.....ešte aj lekárnička chúdna výstresovaná......rýchlo rýchlo........ |-| ...........
denisenko
7. máj 2014
@jacka preeeeesne takto to bolo......si nás videla??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 aj u nás je to tak....preto chodíme radšej všAde kočíkom, a tam je zapásaný.....inak by ušiel....ale čo dočiahne, je jeho....... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. máj 2014
@jacka aj moji boli v piesku....prášim aj plienku....... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko 😃 😃 😃 videla som dalekozraká 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...............ja to mám bežne.....len do kočíka ho nemožem dať..........tak nahánačka všade :-p ..................zlatý piesok 😃 😃 😃
denisenko
7. máj 2014
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja už tiež uvažujem, že len ten obojok a retiazka..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko ved to ten obojok ale čo na to okoloidúci 😃 😃 😃 .....................som museal odísť......boli vonku príšerne ticho tak som ich šla kuknúť osobnei...nie len cez okno...........rozobrali starý mobil na kúštičký..........teba bý som neverila čo všetko sa tam nachádza 😃 😃 😃

nejaká som unavená :-p ..............a stále čakám na ten dážd čo včera hlásili.....neviem kde je :-p 😃
denisenko
7. máj 2014
@jacka k nám už tuším práve prišiel...ale teda žiaden zlievak,tak u vás bude...así nadránom?
denisenko
7. máj 2014
@jacka ...xi,xi...ticho je najhoršie😃 poznáme 😃 čo peknénašli? a čí to bol mobil? 😃
jacka
7. máj 2014
@denisenko u nás nič......teplo a vietor.... 😃 😃 ..............tak zas ten dážd si pekne nechaj...... 😃 😃 ,,,,,,,,,....už nechceme ..........
ved toto.......ked je ticho neveští to nič dobré 😃 😃 .........pekné....samé maličkaté vecičký..........a mobil bol moj....ale nefunkčný.....naštastie....... 😃 😃 😃 😃 ...................to mali na hranie....ale nie na také ako si to chalani výmýsleli..... 🙂
jacka
7. máj 2014
@denisenko dnes som mala na teba riadne šťastie..... 🙂 🙂 ................ale niežebý som bola závisláčka....... 😃 😃 😃 .................
denisenko
7. máj 2014
@jacka ...ani ja nezávisláčim 😃 môžem za to,že môj mužík nechal doma notebook,a ten sa dá položiť hocikde? 😃😃. Pekné sny
katka1819
8. máj 2014
Ahooooooooj 😃

@jacka
@denisenko aj naši radi teraz pieskovisko 8-( :-N 😃 😃 😃