• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@denisenko si to riadne výriešila :grinning: :grinning: :wink: ....................si mala na nich poslať polišov to je trestné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď si daáááj....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved si dávam......dávam......ešte aj pusu si utieram......čo slintám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jo...kávička zaliata.....čokošky odložené.....asi pojdem pomaly aj žehliť....nechce sa miiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u mna kávička výpitá.............tvoja bomboška zjedená............................zas žehliť,?.............brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pekne chod von na slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .................žehlička počká :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nemožem...uložila som Simonka, a ten ako vždy zas protestuje.... :angry: :angry: :angry: :angry: a vonku sme už boli.... :slight_smile: ...desne tam fučíííííí.....u vás ešte nie?
7. máj 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .........fučí fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................ste šikovný ked ste už boli vonku................... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. máj 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...sme boli s Deniskom v škole....a skoro ma šlak trafil, ale našla som príčinu jeho znovukašlania.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: pani učiteľka ich presadila a to dievčatko čo s ním sedí, si ide plúca vykašlať.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: stačila malá otázka, že kto kašlal skor a vinník sa našiel.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mňááááááááááám bonbošká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
7. máj 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a už som tu neni :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
7. máj 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...ponúkni sa aj Ty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte ich pár ostalo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no paráda..... :angry: ...............čo si mu naordinovala?.................a v piatok sa učia?........
7. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu ani ja nie som...... :slight_smile:
7. máj 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ja vyštudovaná MUDR..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked drhol, tak stoptusin, pleumolysyn a paxeladine sirup..teraz už len vykašliava, tak má stoptusin a ambrobene :slight_smile: a kvapky do nosa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na to som nemusela ísť k MUUUUUUUdr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............ked budem potrebovať radu obrátim sa na teba.................... :slight_smile: :wink:
7. máj 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sakra....v kulturáku že mimoriadna predajná akcia...išla som okolo so Simonkom...na pešo...tak blbý nápad, že kukneme, čo majú........čistá samovražda ......naháňanie Simonka pomedzi ľudmi a regálmi.....som si to mohla hodiť rovno na strome pred vchodom...to by som si aspon nervy ušetrila..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalani sa hraju v piesku......to zas bude úúúplne všade.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ........................ale aspon som na chvílu od nich zdrhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moja.......živo si takto predstavujem Peťka..........ale úplne.......to je len o nahánani a vrešaní nebež.............. tu bud ............nechod tam................takto nejak som bola dnes v lekárni ked sme šli pre múku.....ešte aj lekárnička chúdna výstresovaná......rýchlo rýchlo........ :pensive: ...........
7. máj 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka preeeeesne takto to bolo......si nás videla??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj u nás je to tak....preto chodíme radšej všAde kočíkom, a tam je zapásaný.....inak by ušiel....ale čo dočiahne, je jeho....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj moji boli v piesku....prášim aj plienku....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: videla som dalekozraká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ja to mám bežne.....len do kočíka ho nemožem dať..........tak nahánačka všade :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................zlatý piesok :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja už tiež uvažujem, že len ten obojok a retiazka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to ten obojok ale čo na to okoloidúci :grinning: :grinning: :grinning: .....................som museal odísť......boli vonku príšerne ticho tak som ich šla kuknúť osobnei...nie len cez okno...........rozobrali starý mobil na kúštičký..........teba bý som neverila čo všetko sa tam nachádza :grinning: :grinning: :grinning:

nejaká som unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a stále čakám na ten dážd čo včera hlásili.....neviem kde je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. máj 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka k nám už tuším práve prišiel...ale teda žiaden zlievak,tak u vás bude...así nadránom?
7. máj 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...xi,xi...ticho je najhoršie:grinning: poznáme :grinning: čo peknénašli? a čí to bol mobil? :grinning:
7. máj 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás nič......teplo a vietor.... :grinning: :grinning: ..............tak zas ten dážd si pekne nechaj...... :grinning: :grinning: ,,,,,,,,,....už nechceme ..........
ved toto.......ked je ticho neveští to nič dobré :grinning: :grinning: .........pekné....samé maličkaté vecičký..........a mobil bol moj....ale nefunkčný.....naštastie....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................to mali na hranie....ale nie na také ako si to chalani výmýsleli..... :slight_smile:
7. máj 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dnes som mala na teba riadne šťastie..... :slight_smile: :slight_smile: ................ale niežebý som bola závisláčka....... :grinning: :grinning: :grinning: .................
7. máj 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ani ja nezávisláčim :grinning: môžem za to,že môj mužík nechal doma notebook,a ten sa dá položiť hocikde? :grinning::grinning:. Pekné sny
7. máj 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooj :grinning:

@jacka
@denisenko aj naši radi teraz pieskovisko :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok