Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko si to riadne výriešila 😀 😀 😉 ....................si mala na nich poslať polišov to je trestné 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veď si daáááj....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko ved si dávam......dávam......ešte aj pusu si utieram......čo slintám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jo...kávička zaliata.....čokošky odložené.....asi pojdem pomaly aj žehliť....nechce sa miiiiiiii 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. máj 2014

@denisenko u mna kávička výpitá.............tvoja bomboška zjedená............................zas žehliť,?.............brrrr 😝

jacka
7. máj 2014

@denisenko pekne chod von na slniečko 😎 😎 😎 😎 .................žehlička počká 😀 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka ...nemožem...uložila som Simonka, a ten ako vždy zas protestuje.... 😠 😠 😠 😠 a vonku sme už boli.... 🙂 ...desne tam fučíííííí.....u vás ešte nie?

jacka
7. máj 2014

@denisenko .........fučí fučí 😝 😝 😝 ...................ste šikovný ked ste už boli vonku................... 😎 😎 😎

denisenko
7. máj 2014

@jacka ...sme boli s Deniskom v škole....a skoro ma šlak trafil, ale našla som príčinu jeho znovukašlania.... 😠 😠 😠 😠 😠 pani učiteľka ich presadila a to dievčatko čo s ním sedí, si ide plúca vykašlať.... 😠 😠 😠 😠 😠 stačila malá otázka, že kto kašlal skor a vinník sa našiel.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
7. máj 2014

@denisenko mňááááááááááám bonbošká 😀 😝 😀 😝 😀 😉

katka1819
7. máj 2014

a už som tu neni 😀 😎 😀 😎 😀

denisenko
7. máj 2014

@katka1819 ...ponúkni sa aj Ty..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte ich pár ostalo..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko no paráda..... 😠 ...............čo si mu naordinovala?.................a v piatok sa učia?........

jacka
7. máj 2014

už tu ani ja nie som...... 🙂

denisenko
7. máj 2014

@jacka ....ja vyštudovaná MUDR..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked drhol, tak stoptusin, pleumolysyn a paxeladine sirup..teraz už len vykašliava, tak má stoptusin a ambrobene 🙂 a kvapky do nosa.... 😀 😀 😀 😀 na to som nemusela ísť k MUUUUUUUdr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ked budem potrebovať radu obrátim sa na teba.................... 🙂 😉

denisenko
7. máj 2014

...sakra....v kulturáku že mimoriadna predajná akcia...išla som okolo so Simonkom...na pešo...tak blbý nápad, že kukneme, čo majú........čistá samovražda ......naháňanie Simonka pomedzi ľudmi a regálmi.....som si to mohla hodiť rovno na strome pred vchodom...to by som si aspon nervy ušetrila..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. máj 2014

chalani sa hraju v piesku......to zas bude úúúplne všade.......... 😝 😉 ........................ale aspon som na chvílu od nich zdrhla 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko moja.......živo si takto predstavujem Peťka..........ale úplne.......to je len o nahánani a vrešaní nebež.............. tu bud ............nechod tam................takto nejak som bola dnes v lekárni ked sme šli pre múku.....ešte aj lekárnička chúdna výstresovaná......rýchlo rýchlo........ 😔 ...........

denisenko
7. máj 2014

@jacka preeeeesne takto to bolo......si nás videla??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj u nás je to tak....preto chodíme radšej všAde kočíkom, a tam je zapásaný.....inak by ušiel....ale čo dočiahne, je jeho....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka aj moji boli v piesku....prášim aj plienku....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 videla som dalekozraká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ja to mám bežne.....len do kočíka ho nemožem dať..........tak nahánačka všade 😝 ..................zlatý piesok 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja už tiež uvažujem, že len ten obojok a retiazka..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko ved to ten obojok ale čo na to okoloidúci 😀 😀 😀 .....................som museal odísť......boli vonku príšerne ticho tak som ich šla kuknúť osobnei...nie len cez okno...........rozobrali starý mobil na kúštičký..........teba bý som neverila čo všetko sa tam nachádza 😀 😀 😀

nejaká som unavená 😝 ..............a stále čakám na ten dážd čo včera hlásili.....neviem kde je 😝 😀

denisenko
7. máj 2014

@jacka k nám už tuším práve prišiel...ale teda žiaden zlievak,tak u vás bude...así nadránom?

denisenko
7. máj 2014

@jacka ...xi,xi...ticho je najhoršie😀 poznáme 😀 čo peknénašli? a čí to bol mobil? 😀

jacka
7. máj 2014

@denisenko u nás nič......teplo a vietor.... 😀 😀 ..............tak zas ten dážd si pekne nechaj...... 😀 😀 ,,,,,,,,,....už nechceme ..........
ved toto.......ked je ticho neveští to nič dobré 😀 😀 .........pekné....samé maličkaté vecičký..........a mobil bol moj....ale nefunkčný.....naštastie....... 😀 😀 😀 😀 ...................to mali na hranie....ale nie na také ako si to chalani výmýsleli..... 🙂

jacka
7. máj 2014

@denisenko dnes som mala na teba riadne šťastie..... 🙂 🙂 ................ale niežebý som bola závisláčka....... 😀 😀 😀 .................

denisenko
7. máj 2014

@jacka ...ani ja nezávisláčim 😀 môžem za to,že môj mužík nechal doma notebook,a ten sa dá položiť hocikde? 😀😀. Pekné sny

katka1819
8. máj 2014

Ahooooooooj 😀

@jacka
@denisenko aj naši radi teraz pieskovisko 🙄 😅 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre