• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
Pekný dník maminky :dizzy_face: ...............................zajtra náš veľkáč nejde do školy majú riaditeľské voľno :sweat_smile: sa tešíííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:.........veselooo......... aspoň sa nenudím :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2014 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink:
@katka1819 naši normálne do školy.... :slight_smile: a my so Simčom ideme do Žiliny, povymetať obchody.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2014 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........

@katka1819 aj moj išiel do školý............mohli ostať doma-..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko tak príjemné nakupovanie.......................a čo ideš či čo ti padne do oka.... :grinning: :slight_smile: :wink:
9. máj 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: aspon jeden kuk za den.,.... :frowning2:
9. máj 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooj a mizííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 to bola rýchlovka.... :grinning: :grinning:
9. máj 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...aj naši isli do školy,ale kto chcel,mohol zostat doma,Takže Viki nesiel.Aj tak sa neucia.Pekny dnik...
9. máj 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@denisenko
@jacka no ako fajnovo ste si pokecali :wink:
@katka1819 ako u veštici, prezrad, čo si sa dozvedela, zvedavá som, čoby, zvedavé sme :dizzy_face:
aj viki sa uči, mohli im dat volno, sa na to pripravovala a nist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jááj......už sme doma....ďalšia samovražda..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon som vybavila, čo bolo treba....
9. máj 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj žiješ?... :grinning: :grinning:
@letty86 to už bol abstáť ....potrebovala som sa výkecať :grinning: :grinning: ...........................tý si kde bola stratená?......

@denisenko ....klobúk dole......ale zas ked musíš......to ste ako šli vláčikom?...
9. máj 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@katka1819 veru aj ja som zvedavá čo u veštici... :wink:
9. máj 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veštica všííííííííííííícko OK :grinning: :grinning: :grinning: a ništ nempoviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo len to že keby som mala tretie bábatko bolo by to dievčatko :wink: :wink: :wink: len ten môj chlop už ani počuť nechce že tretie :sweat_smile: :pensive: a ja že už teda 34 :stuck_out_tongue_closed_eyes: som stará na mimi ale také dievčatenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: stále mi to nedá pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj teraz som tu len na minútku dve tri :grinning: :grinning: :grinning: pa a pekný dník moje krásne :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
9. máj 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vláčikom, vláčikom...a hned nervy, lebo sme museli stáť v Bytčici asi 20 minút, tam sa stretajú s protiidúcim zo Žiliny a všetky vlaky meškali....tak som nestihla dohodnuté rande s jednou koníkovskou mamičkou, ale bola zlatá, posunula mi to na iný čas...a potom som už nestíhala nič.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keď sa se.. niečo hneď z rána, tak sa bude celý deň....že áno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz sa tu rozčuľujem nad poisťovnou..... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 že stará...moja švestra bude mať teraz 35 a dvojky už sú nebezpečne na ceste.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka žijeeem...len nejako sem nestíham kuk...
9. máj 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............ :slight_smile:
@letty86 Vikuške prajeme všetko najlepšie......abý bola zdravučká.....a spokojná......velký cmuk posielame.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj :slight_smile: a pekný víkend :wink:
@letty86 Vikuške taktiež prajem krásne meninky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 Viki všetko najlepšie k meninkám.... :wink:

...som si poplakala.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. máj 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
@denisenko preco.? :frowning2:... :frowning2: :frowning2:
11. máj 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kvoli Danke?
11. máj 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam blby pocit ze chalani budu nejaky chory...toto pocasie im len k tomu pomoze... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás soplíme vo veľkom.....aj Simčo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....áno....kvoli Danke...sledovala som jej príspevky..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. máj 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to je na nervý s tými chorobami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:frowning2: :frowning2: smutné velmi....ale už ked dávala fotku aká je opuchnutá.......to bolo zlé znamenie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........som normálne neverila ked som to zistila........ :cry: :cry: :frowning2: kruté :zipper_mouth:
11. máj 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@letty86 Vikinke všetko najlepšie prajeme, aj keď trošku neskôr.
Baby, veru, je to kruté, hnusná choroba :frowning2:. Ale Danku už nič nebolí, len čo chúďatko Melody :frowning2:.
11. máj 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie len chuda dieta :frowning2: ...mala maminu ....ocka....muza.....a Danka sa len trapila chuda :frowning2: :pensive: a vsetci co ju lubili
11. máj 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako fajn prší.....aspon sa nám bude lepšie spinkať....sa teším :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
11. máj 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink:
@jacka u nás lialo celý den...ale som rada...bolo strááášne sucho.... :wink: ako je chalanom? :confused:
@leninka75 ani cez víkend ani ťuk? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. máj 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........

@denisenko hrozná noc.........mám pocit že v najbližšej dobe skončíme u dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................................aj tu včera pekne popršalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a teraz ten vietor........ako dobre :angry: :angry: :angry: :angry:
12. máj 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj u nás.....Simonko strašne kašle...ale nie, nevykašláva..zatekajú mu sople....od štvrtka ho dopujem Stoptusinom a Triefedom a niežeby sa to zlepšilo.....dnes ráno že 38,3...takže Diazepan to istí a na obed som u detskej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže sme mali ísť zajtra na posledné rehabky...tak zas nič...dúfam, že aspoň do piatku bude OK, ebo to je objednaný na EEG :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. máj 2014 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok