Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko tak moj zatial bez teplotý...ale vraj má zalahnuté v ušiach......jááááj ☹ ....................božinku ....ked napíšeš teplota.....tak mi behá mráz mi chrbte ☹ ☹ ..................mýslíš že do piatka bude o.k?... 😒

jacka
12. máj 2014

@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ............................žiješ?......zas to neprehánaj a nekašli na nás..... ☹

jacka
12. máj 2014

@denisenko porad..moja... 🙂 .....fenistil po otvorený fakt treba výhodiť do smetí po pol roku?..... 😕 😕

denisenko
12. máj 2014

@jacka ....u nás fenistil nepomáha vobec..... 😝 😝 😝 😝 ale inak...skús..aj nosné kvapky by mali byť otvorené len 28 dní a človek to používa aj pol roka..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2014

@jacka ja Ti nevím....nemôžem sa dovolať do nemocnice v žiline, na žiadne číslo, aby som ho preobjednala.... 😝 a zas je to takmer pol roka, čo sme boli v nemocke, tak mám obavy..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
12. máj 2014

@denisenko ..ked nemám diazepan..tak som chcela výskušať toto............ale nejdem riskovať.........mám to asi rok otvorené 😝 .................. to fakt?..o tých kvapkách som ani netušila 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko skus neskor.....ráno bývajú vizitý......,,,,,,,,,,,,,,,obavý z čoho?... 😕 😕

katka1819
12. máj 2014

Ahooooooooooooj 😉

denisenko
12. máj 2014

@jacka skúšam celý den...aj na centrálu, aj priamo na rehabilitácie...tam nie sú vizity...a stále obsadzovací ton...to je niečo s telefonmi 😝 😝 😝 😝 😝 ...no nič, spýtam sa detskej, či nevie, prečo sa tam nedá dovolať, ked tam pojdem....dnes ordinuje až poobede....

denisenko
12. máj 2014

@jacka rok????...to je už asi dosť dlho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2014

....tak paráááda....Pamycon a Amoksiklav..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
12. máj 2014

@denisenko tak to je teda.... ☹ ...............takže v stredu pojdem asi aj ja.....kedže zajtra nerobí....len poobede aj to má poradnu... 😝
že ten rok sa aj mne nezdal celkom o.k 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale našla som dithaden..........som vedela že bý som bez nich neprežila..... 😀 😀 😀 😀 😀
a dovolala si sa?
ja som dnes skoro skončila v autobuse...ten blb z ničo nič zastavila bez smerovký....síce na zastávke.......ale hodiť ju mohol....som sa klepala ešte doma........brrrr...............

denisenko
12. máj 2014

@jacka ..dovolala...po 11-tej a to tá moja fyzioterapeutka tam už nebola....a ked som sa sťažovala, tak som sa dozvedela akurát to, že nie som prvá, čo sa sťažujem, kedže im nešli telefony pol dňa..tak ale aspon som zrušila ten zajtrajšok a preobjednať ma musí zas až tá moja..... 😝 😝 😝 😝 😝 také malé kocúrkovo.... 😀 😀 😀 😀 autobus???... sa nerob, určite si si ho chcela dotlačiť domov.... 😀 😀 😀 😀 sa Ti darí... 😝 😝 😝 😝 😝 ozaj, "pozdrav" prišiel?...mne dneska konečne poslali zvyšok poistky za auto....po takmer 5 mesiacoch, 3 telefonátoch a jednom výhražnom e-maili...... 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko tak teraz ma daj do obrazu.......aký pozdrav?.... 😕 😕 😀 😀 😀 😀 celkom mi to nepáli.... 😔 😉 ..........................................ten bus nebol cestou domov.....ale cestou pre Maťka 😀 😀 mám ťa 😀 😀 😀 😀 .......................toto naše zdravotníctvo.....ach jáj.....škoda slov 😠 😠 😠 ....takže zajtra voláš zas? 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
12. máj 2014

@denisenko tá posťovna si dáva riadne na čas...hlavne že ked tý nezaplatíš tak hned pošlu nejaký rýchli pozdrav 😝 😝 😝

denisenko
12. máj 2014

@jacka ....veď by si ho tlačila do školy a potom aj domov....čo ak by sa ti už po ceste naspiatky nenaskytla príležitosť??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....pozdrav od policajtov...za tú STOPku 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko jáááj ....... 😀 😀 skor naopak ......nech ma tlačí on.......aspon ušetrím...............................ešte nič neprišlo..... 😀 😀 😀 .......dúfam že ani nepríde......ale muž mi vravel ked sme včera šli domov že ho asi odfotili v dedine nešiel 50.....asi 60......mu vravím tvoje maslo.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......hned mi hodil tú stopku medzi oči 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si predstavila STOPku medzi očami....doslova..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko ináč pochýbujem že poliši budú taký rýchli..... 😀 😀 😀 😀 😀 .......................
tak pekne vonku.......škoda že fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúka....mohlo im slniečko pomocť..... 😝 😎

jacka
12. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomoooooooooooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko sa tu koním až mám slzý v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 šak ja tééééž....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len škoda...my vonku nemožeme....čakám, kedy príde Petrík, že aspon ranný nákup pred večerou stihnem..... 😀 😀 😀 😀 ale kedže vie ako sa dzeci majú....tak skoro isto nepríde...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko ale určite dobehne..... 😀 😀 😀 😀 ved poznáme chlapov.... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 .......................ináč celkom fajn ranný nákup.........to akože nechcem býť zvedavá....ale som.....čo si chcela ráno kúpiť 😀 😀 😉

denisenko
12. máj 2014

@jacka ...no...rožky...a najlepšie ešte teplé........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2014

...no idem ja...trápiť sa so striekačkou a vodou....Simon nechce piť a ani nič jesť..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
12. máj 2014

@denisenko rožký..... 😀 😀 😀 😀 😀 a teplé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............jasné prečo nie večer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................

jacka
12. máj 2014

@denisenko juj ...tak pevné nervičký s pitím... 😔 😔 😔 ..............ešte máte teplotu?....

denisenko
12. máj 2014

@jacka ...celý den..... 😝 😝 😝 😝 😝 ale 39 maximum..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
12. máj 2014

@denisenko ups 😔 😔 ☹ ☹ ...................máva riadne výsoku teplotu.......chudatko ☹ ☹

denisenko
12. máj 2014

@jacka ...klop,klop,klop.....nepočula som ho už 30 minút zakašľať...tichúčko spinká.....dúfam, že to znamená len dobre.... 🤐 🤐 🤐 🤐 chalani ako???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre