• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko to je fajn..... :slight_smile: aspon dáka dobrá správa.... :wink: ,,,,a teplota?........Deniskovi nič nie je?... :slight_smile: ....
chalani...mám také zlé tušenie že MAťko je zrelý na atb ale psst :zipper_mouth: :frowning2: :pensive: ....strašný mám kašel a ja neviem čo mu mám na to dať :frowning2: :frowning2:
12. máj 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko idem ich dať spať....nech dospia noc :slight_smile: :wink: ..........dúfam že som ich dobre zdrogovala a ráno sa zobudia,,,, :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
12. máj 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja Deniskovi väčšinou kombinujem....podľa toho aký kašeľ má...na suchý pleumolysin, stoptusin, sinecod sirup...a aerius...a na vlhký stoptusin a ambrobene.....väčšinou sa osvedčilo....ale tie cifry čo nechávam v lekárni....des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko stoptusin som mu dávala 10 dní....a neskor trifed...a akobý som mu tým pohoršila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........najhoršie je že ja neviem aký má kášel..... :frowning2: :pensive: .................už spinkaju uvidím čo ma zas čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........
12. máj 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!!!!!!!!!!................
.................zvládla som prečítať len poslednú stránku a pozerám, že zasa úradujú choroby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............@denisenko @jacka................držte sa a detičkám rýchle uzdravenie prajem....................ja som asi moc ryčala po deťoch, ale mám sexi hlas prasknutého hrnca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................hlasivky neposlúchajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoooj....na hlasivky len pleumolysin...aj Denisko ziapal...ale za dva dni bol ok... :grinning:
13. máj 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved to, ja som mu dávala stoptusin a triefed 4 dni, potom už sme dostali antibiotika.....spali sme dobre...až na tie časté budíky, ale vidno že je už lepšie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: horšie je to so mnou....ja mám nahnisanú mandľu...takže..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a že...dobréééé ránko......
13. máj 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....
@denisenko tak moji zdrogovaný prespali celú noc.....paráda.....len ráno začali ale tiež sa to asi lepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: klop klop................Peťko je ešte domka.......pre istotu......abý nás učka nevrátila že soplavých neberie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koza....... :angry: :angry: ..............a ked je sám tak je dobrý ...nemá s kým robiť neplechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: že hrniec.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................pekné že si sa stavila....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...keby si dnes videla Simonka....ten sa tvári, že mu nikdy nič nebolo a ani nie je.... :grinning: čertuje od pol piatej.....ale radšej takto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Achooooooooooj :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses:
13. máj 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako fajn nech len certuje :dizzy_face: ...
uz ani teplotu nemate?
13. máj 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty kedy pojdes zo sebou k dr.?...cim si vyplachujes usta?......to sa ti hadam aj tazko preglga :frowning2:
13. máj 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ta u Vás zase choroby úradujú :fearful: je mi ľúto sa rýýýchlučko vyliečte :wink:
13. máj 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ale...načo...ja to rozchodím....dala som tantum verde.... :wink: klop,klop,klop.....Simonko zatiaľ ok... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. máj 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 radšej teraz ako neskôr...chystáým sa budúci víkend k našim, na oslavu, tak som aj rada, že to budeme mať za sebou...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne........... :frowning2: ........tiež sa o seba riadne staráš :frowning2: :frowning2: ............
13. máj 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko idete jesť velkou lýžicou?:.......pojdete všetci?.... :slight_smile: :slight_smile: ...................a sestra ako ...ešte je celá? :slight_smile:
13. máj 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...véééééélkou....... :grinning: ...sú aj hody, kolotoče a ták...plus narodeninová oslava..... :grinning: :grinning: :grinning: sestra...včera ešte bola celá, dnes mala ísť do poradne...tak...hádam sa ešte neroztrojila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....náhodou...ja sa o seba starám......varím si čaj...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemám čas čakať pol dňa u doktorky, potom dostať tabletky ktoré aj tak budú k ničomu, ked nebudem ležať v posteli.....veď to poznáš..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super....Simonko preobjednaný....že až 2.6..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. máj 2014 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko výborne....toto naše zdravotníctvo........dovtedý može býť chorý zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to riadne hodý budu u vás........ :slight_smile: :slight_smile: ...........varíš si čajík takže kávičku nedáme či ako?............poznám....choru výležíme len v noci ked spíme.......... :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....hlavne že deti su zdravé :wink:
13. máj 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: presne...radšej do seba napchám ten ibuprofen ako do Simonka.... :zipper_mouth: ...veď to....zas ochorie, tak si už o mne budú myslieť.....no nič, pojdem aj s chorobou, nech mu uveria..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...kávička...počkaj.....dám na balkon...kým tak krásne svieti..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. máj 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak na zdravie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................to kto ťa cvakol?... :grinning: :grinning: ................perfektná fotka....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ........ibuprofen je svintvo...zmen značku :grinning: :grinning: :grinning: .....skus acilpirín :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noo.....sama...vystrčíš ruku a niečo z toho vypadne........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja viem, že ibuprofén je svinka....ale zas pôsobí protizápalovo....
13. máj 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....jáááj...to moje dieťa nespí..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. máj 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som sa na ňom ráno dobre nasmiala....som spala pri nom, keby čosi...a ráno že 4.45...vravím, spinkaj...po 10.tich minútach to začal skúšať zas....vraví: ...kakaš, kakaš......a ja nič......akože on veľmi málo povie niečo, čomu človek aj rozumie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ked videl že mama nezájem, tak začal vykrikovať...plenku, plenku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som vymenila plienku,mala som ju pod vankúšom...a vravím a spinkaj...mamííí....potom....mlieko...chceš.....potvora malá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslíš. že ho vypil?????
13. máj 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tam výzeráš tak vážne........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok