Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. máj 2014

@denisenko to je fajn..... 🙂 aspon dáka dobrá správa.... 😉 ,,,,a teplota?........Deniskovi nič nie je?... 🙂 ....
chalani...mám také zlé tušenie že MAťko je zrelý na atb ale psst 🤐 ☹ 😔 ....strašný mám kašel a ja neviem čo mu mám na to dať ☹ ☹

jacka
12. máj 2014

@denisenko idem ich dať spať....nech dospia noc 🙂 😉 ..........dúfam že som ich dobre zdrogovala a ráno sa zobudia,,,, 😀 😀 😉 🙂

denisenko
12. máj 2014

@jacka ja Deniskovi väčšinou kombinujem....podľa toho aký kašeľ má...na suchý pleumolysin, stoptusin, sinecod sirup...a aerius...a na vlhký stoptusin a ambrobene.....väčšinou sa osvedčilo....ale tie cifry čo nechávam v lekárni....des 😝 😝 😝 😝

jacka
12. máj 2014

@denisenko stoptusin som mu dávala 10 dní....a neskor trifed...a akobý som mu tým pohoršila.... 😝 😝 😝 ........najhoršie je že ja neviem aký má kášel..... ☹ 😔 .................už spinkaju uvidím čo ma zas čaká 😝 😝 .........

leninka75
13. máj 2014

ránečko!!!!!!!!!!!!................
.................zvládla som prečítať len poslednú stránku a pozerám, že zasa úradujú choroby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............@denisenko @jacka................držte sa a detičkám rýchle uzdravenie prajem....................ja som asi moc ryčala po deťoch, ale mám sexi hlas prasknutého hrnca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................hlasivky neposlúchajú 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. máj 2014

@leninka75 ahoooj....na hlasivky len pleumolysin...aj Denisko ziapal...ale za dva dni bol ok... 😀

denisenko
13. máj 2014

@jacka ved to, ja som mu dávala stoptusin a triefed 4 dni, potom už sme dostali antibiotika.....spali sme dobre...až na tie časté budíky, ale vidno že je už lepšie..... 🙂 🙂 🙂 🙂 horšie je to so mnou....ja mám nahnisanú mandľu...takže..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. máj 2014

...a že...dobréééé ránko......

jacka
13. máj 2014

ahojte.....
@denisenko tak moji zdrogovaný prespali celú noc.....paráda.....len ráno začali ale tiež sa to asi lepší 🙂 🙂 🙂 klop klop................Peťko je ešte domka.......pre istotu......abý nás učka nevrátila že soplavých neberie 😀 😀 😀 😀 koza....... 😠 😠 ..............a ked je sám tak je dobrý ...nemá s kým robiť neplechu 😀 😀 😀 😀
@leninka75 😀 😀 😀 že hrniec.... 😀 😀 😀 😀 .....................pekné že si sa stavila....... 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. máj 2014

@jacka ...keby si dnes videla Simonka....ten sa tvári, že mu nikdy nič nebolo a ani nie je.... 😀 čertuje od pol piatej.....ale radšej takto.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. máj 2014

Achooooooooooj 😎 🙂 😎 🙂 😎

jacka
13. máj 2014

@denisenko ako fajn nech len certuje 😵 ...
uz ani teplotu nemate?

jacka
13. máj 2014

@denisenko ty kedy pojdes zo sebou k dr.?...cim si vyplachujes usta?......to sa ti hadam aj tazko preglga ☹

katka1819
13. máj 2014

@denisenko ta u Vás zase choroby úradujú 😨 je mi ľúto sa rýýýchlučko vyliečte 😉

denisenko
13. máj 2014

@jacka ...ale...načo...ja to rozchodím....dala som tantum verde.... 😉 klop,klop,klop.....Simonko zatiaľ ok... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
13. máj 2014

@katka1819 radšej teraz ako neskôr...chystáým sa budúci víkend k našim, na oslavu, tak som aj rada, že to budeme mať za sebou...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2014

@denisenko no pekne........... ☹ ........tiež sa o seba riadne staráš ☹ ☹ ............

jacka
13. máj 2014

@denisenko idete jesť velkou lýžicou?:.......pojdete všetci?.... 🙂 🙂 ...................a sestra ako ...ešte je celá? 🙂

denisenko
13. máj 2014

@jacka ...véééééélkou....... 😀 ...sú aj hody, kolotoče a ták...plus narodeninová oslava..... 😀 😀 😀 sestra...včera ešte bola celá, dnes mala ísť do poradne...tak...hádam sa ešte neroztrojila..... 😀 😀 😀 😀 😀
....náhodou...ja sa o seba starám......varím si čaj...... 😀 😀 😀 😀 nemám čas čakať pol dňa u doktorky, potom dostať tabletky ktoré aj tak budú k ničomu, ked nebudem ležať v posteli.....veď to poznáš..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. máj 2014

no super....Simonko preobjednaný....že až 2.6..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
13. máj 2014

@denisenko výborne....toto naše zdravotníctvo........dovtedý može býť chorý zas 😝 😝
tak to riadne hodý budu u vás........ 🙂 🙂 ...........varíš si čajík takže kávičku nedáme či ako?............poznám....choru výležíme len v noci ked spíme.......... ☹ ☹ 😝 .....hlavne že deti su zdravé 😉

denisenko
13. máj 2014

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 presne...radšej do seba napchám ten ibuprofen ako do Simonka.... 🤐 ...veď to....zas ochorie, tak si už o mne budú myslieť.....no nič, pojdem aj s chorobou, nech mu uveria..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...kávička...počkaj.....dám na balkon...kým tak krásne svieti..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
13. máj 2014

tak na zdravie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2014

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super 😵 😵 😵 😵 😵 ........................to kto ťa cvakol?... 😀 😀 ................perfektná fotka....... 🙂 🙂 🙂 😵 😵

jacka
13. máj 2014

@denisenko ........ibuprofen je svintvo...zmen značku 😀 😀 😀 .....skus acilpirín 🙂 🙂

denisenko
13. máj 2014

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 noo.....sama...vystrčíš ruku a niečo z toho vypadne........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

@jacka ja viem, že ibuprofén je svinka....ale zas pôsobí protizápalovo....

denisenko
13. máj 2014

.....jáááj...to moje dieťa nespí..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
13. máj 2014

...som sa na ňom ráno dobre nasmiala....som spala pri nom, keby čosi...a ráno že 4.45...vravím, spinkaj...po 10.tich minútach to začal skúšať zas....vraví: ...kakaš, kakaš......a ja nič......akože on veľmi málo povie niečo, čomu človek aj rozumie.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ked videl že mama nezájem, tak začal vykrikovať...plenku, plenku.... 😀 😀 😀 😀 tak som vymenila plienku,mala som ju pod vankúšom...a vravím a spinkaj...mamííí....potom....mlieko...chceš.....potvora malá...... 😀 😀 😀 😀 😀 myslíš. že ho vypil?????

jacka
13. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tam výzeráš tak vážne........ 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre