• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka veď ja som na koni vždy úúúúplne vááážna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...no pekne....od rána 2 kávy a 3 čaje....budem chodiť na WC do večera....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko makovy odvar :wink:
13. máj 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to fakt si vazna :grinning: :grinning:......co bolo na koni take vazne :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a dala si si aj nieco na prezuvanie :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ta dostal :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem variť makový odvar.....si zo mna robí dobrý den.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neznášam tieto diazepanové dozvuky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: skus či to zaberie......potom výskušam aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................čo je Simonko mrzutý? :frowning2:
13. máj 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...už je ticho...najskor vyspevoval, potom rozprával a nakoniec si zasekol ruku medzi paličky postieľky a manželskú posteľ.... :angry: :angry: :angry: :angry: a to ho asi dorazilo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....to po diazepane, ked ho dostáva každých 8 hodín, má také absťáky....vždy....už to poznám...takže to beriem s rezervou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ozaj, čo robí Peťko celý deň sám domka??? :confused: :confused: :confused: :confused:
13. máj 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 videla som ťa...aspon kuk si mala urobiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to mu dávaš každých 8h....... :confused: :frowning2: fúha.... :frowning2: :frowning2: .....................a už mu je lepšie?..... :slight_smile: .................................................Maťko prišiel zo školý celý výtešný.......že....je najlepší v behu a ide bežať za prvákov......a aj v hode........som nestíhala s akou radosťou to vravel.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................s tým behom som nie nadšená....kedže kašle...... :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: .................a vo štvrtok maju brané tam budú zas lietať....... :frowning2: ................Peťko?......zlatý je.....spolu sa hráme.....už je taký rozumný....... :slight_smile: dovolí mi na chvílu ísť na kona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a čím ho podplácaš??? :grinning: ....Maťko športovec..... :wink: s tým kašlom, tiež nie som nadšená, ale zakázať im lietať je nemožné..... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....diazepan každých 8 hodín...ale len pri teplote...o polnoci dostal čipok Nurofen a odvtedy neteplotoval...klop,klop,klop.....tak preto absťáky....
13. máj 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko cukríkmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ..............on ked je sám je je to moj poklad.....potom hroza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: ............................ved to ako im zakázať sa hýbať :angry: :angry: :angry: .........................to nejak rýchlo prešla teplota?............z čoho ju mal?
13. máj 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...no to máme zasepočasie...vrrrrrr...
@denisenko ako Simonko?
13. máj 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka u nás pekne slniečko svieti celkom teplo :slight_smile: u vás ako ?
13. máj 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no vidíš, ako Ti to pekne ide..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Zuzi, u vás už prší??, :confused: :confused: :confused: :confused: my máme teplo....síce teraz už pod mrakom, ale donedávna svietilo slniečko.... :slight_smile: Simonko...včera umieral ako klasický chlap...a dnes je čertisko....klop,klop,klop.... :wink:
@jacka ...prešlo, prešlo...sama sa čudujem.... :confused: :confused: :confused: :confused: vraj akútny zápal horných dýchacích ciest....len mu stále tiekla voda z nosa všetok ten bordel ostával v dutinách...a teraz sa to po pamycone pekne spustilo....a zrejme zabrali antibiotiká.....väčšinou mu ich dajú prineskoro...ale ja som jej hned vravela, že všetky tie ich lieky som mu dala a len sa mu pohoršilo.... tak už museli dať len niečo iné.....
13. máj 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. máj 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: škoda, že nie je smajlík so žmurkajúcim okom aj na druhú stranu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako Peťko v škole? ešte ho to baví? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...takto to vyzerá, ked musím sedieť doma.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi zahrabkáva...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako v škole? aaaaaaaaaale dobre ...čo nové ? aaaaaaaaale nič ... čo Ste sa učili nového ? aaaaaaaale nič .. aký smajlík si dostal ? aaaaaaaaaaale mrzutý a mamaaaaa môžem ísť hrať plejstejšn ? Nieeeeeeeeeeeee úlohy !!! :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: čo dodať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne to hrabe a ani doma nemusím byť :wink:
13. máj 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
papa zajtra, ale ak ešte urobím kuk sa pripomeniem :wink: @denisenko :grinning: pekný dník :dizzy_face:
13. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....xi,xi....to si bola u nás s tými otázkami????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len my nemáme playko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...radšej....som bola striktne proti..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819
@denisenko u nás je kosa....doobeda len 13 stupňov bolo a stále prší...
13. máj 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak nás to čaká asi zajtra :confounded:
13. máj 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hmmm...asi,ale aj nás.Pršať má celý týždeň.
13. máj 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás akurát fajn popršalo.....som stihla posadiť paradajký......aspon nemusím polievať :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tu bolo teplo ....sladkých 18..-- :wink: :slight_smile:
@denisenko zajtra má ešte aj vetrisko fúkať...aj ked u nás nič nové.....tu fučí furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................ako Simonko.....stále čertuje? :dizzy_face:
13. máj 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to moj viac kecia...... :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@denisenko
@katka1819
@leninka75
@jacka
@utka...dakujem za milé blahozelania :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dufala,som, že to Danka dobojuje k dobrému koncu. :frowning2: :frowning2: ...mali rovnaký typ rakoviny, ako moj ocko, tak som dufala, ze ona to da....hoci ku koncu som uz v to velmi nedufala, podla toho co pisala :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
13. máj 2014 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok