• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@letty86 ahoj-........... :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: ....ako sa máte.......
táto rakovina je jedna z najhorších...... :pensive: :pensive:
13. máj 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento den je nejaký nekonečný.....aj deti upištané........aj hlava ma začína bolieť......už to vidím ako večer skončím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka celkom dobre, matulko má taký jemný soplík z prechladenia, dnes som mu kupila vincentku a supla do nosa....hadam sa to tak moze :grinning: :grinning:
viki dnes prisiel bicykel k narodkam, tak sme jej ho už ukázali, zajtra už otestuje, ak teda bude dobre pocasie..
13. máj 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak to teda danka a moj tatik vychytali :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
13. máj 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ....tak to teda :pensive: :frowning2:
13. máj 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 može može :grinning: :grinning: :grinning: .......vincentka je dobrá na všetko.... :slight_smile: :wink: ................................a aký bicýkel ste kúpili?....nooo na zajtra počasie nič moc....dúfam že im to nevýjde :wink: a výjde :sunglasses: :sunglasses:
13. máj 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sme sa o tom bavili, tak som dnes skusila...som nabrala do toho kvapkadla od nasivinu a sup do nosa....moze byt, hej :grinning: :grinning: vravel, ze ho to stipe :fearful:
13. máj 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 @jacka skúsim aj ja tú vincentku...to v lekárni?
13. máj 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tento sme vybrali http://www.cykloabc.sk/index.php?lid=392 ...má ho vikuskina kamoska, tak sme ho videli na zivo....len kamoska ma ruzovy......ale kedze bude dedit matulko, tsk sme sa rozhodli pre taký neutrálny, vikuske sa pacila aj v tejto verzii, zlaté to dieta :sweat_smile:
13. máj 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja kupujem v lekárni.......neviem či ju maju aj v obchode......tam som nepozerala :slight_smile:
13. máj 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ahoj :slight_smile: :slight_smile: ja som kupila mineralku v potravinach....v lekarni su potom spreje vincentka....ale viac info vie @jacka
13. máj 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nekonečný deň?...mi hovor :confounded: ale už aspoň jeden kus je v posteli...ďalšie dva si dávajú partičku šachu :slight_smile: a ja pohár vínka a uvažujem nad horúcou vaňou :wink:
13. máj 2014 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja som si ťa tu ani nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som mýslela že to
@letty86 píše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................aká som ja slepá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................aj mi bolo divné prečo písala deni ahoj....už chápem :grinning:
13. máj 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. máj 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...no u mna ešte postel nezhrozí ale kráti sa to............už aj muž volal že je na ceste......ale podal jeho výpočtov to bude ked budu už ležať v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
13. máj 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ty si poklad :wink: @letty86 pekný darček,Vikinka bola určite nadšená..:wink:
13. máj 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 len sa smej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
13. máj 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 krásný bicýkel........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....určite bude mať z neho radosť................. :dizzy_face: :dizzy_face: mý sme ostali verný olpranu :wink:
13. máj 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to tá prepracovanosť :grinning::grinning: ja som taká málo viditeľná..:grinning::grinning: alezato ma je počuť ažk tretím susedom :grinning::grinning:
13. máj 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pozerala som aj olpran, ale na ich stránke bol vypredaný......a potom sme stretli chlapca vonku na tom olprane a som ho ukazali vikinke, tak ten sa jej vraj nepáci....tak asi preto, že na nom sedel chalan :grinning: :grinning:
....tesila sa, vraj nas zboznuje :grinning:
13. máj 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlatá je.......aspon viete prečo vás zbožnuje :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................
13. máj 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 parádne uznanie :grinning:
13. máj 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved toto :grinning: :grinning:
13. máj 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................som sa bála ako to zoberieš....ale chápavá si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
13. máj 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A u nás popŕcha...:grinning:
13. máj 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. máj 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

@denisenko sa pozrite aky kráááásny je ten v ruzovej verzi http://www.cykloabc.sk/index.php?lid=393 ale tak musime trosku prakticky rozmyslat pri takých vačšich investíciach
13. máj 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Idem od vás...nechce sa mi ale musím.,pekný večer :wink:
13. máj 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pekný aj vám :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok