Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
13. máj 2014
@jacka chlapci ako?
idem tomu mojmu zapnut másu, vraj zlatušik, pustis mi :-N :-N no a nemilj ho x-)
ale urobim este kuk
jacka
13. máj 2014
@letty86 .....nooo ja neviem....ten bicýkel jej dlho výdrží..........či sa mýlim.............ked ja si teraz nepamätám akú velkosť sme MAťkovi......ale ten musím výdržať pokial si nekúpi sám...... 😃 😃 ....další nebude je dosť veliký a Peťkovi neskor kúpime taký velký.........kebý tu bol muž vie velkosť......ja som praktická na iné veci 😃 😉
jacka
13. máj 2014
@letty86 vidíš pokial napíšem aj zdrhneš..... 🙂 😉 ..........moji skončili s rozprávkami......teraz kreslia......a o chvílu....................hajaný 🙂
jacka
13. máj 2014
@letty86 tento červený je určite krajší x-) 🙂 😉
letty86
13. máj 2014
@jacka este som tu, si nasiel zábavku 🙂
matko ma teraz 12ku, potom 16tku a potom vikuskin bude mat a tej potom kupime uz taký celkom velký 😃 aký už bude chciet farebne....to su teda plany 😃
jacka
14. máj 2014
ahojte..........

@denisenko ako sa máte?..... 🙂

tu zas prší..... 😃 :-p
leninka75
14. máj 2014
ránečko :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
14. máj 2014
ahojte... 😉 😉 😉 😉 😉 ...pršííííí...lialo celú noc, teraz len taký drobný..... 🙂
@leninka75 čo to, čo to.....??? =-) =-) =-) to sú smajlovia na počko, alebo na celkový stav???? =-) =-) =-) =-) =-)
@jacka my sme o 100% lepšie.... x-) x-) x-) :-x :-x :-x :-x :-x a vy? už sa polepšilo???
@utka si nám to fajn poslala....ale ja sa teším...bolo sucho..... 😃 😃 😃 😃 😃
@letty86 ...že zlatúšik...krásne.... x-) x-) x-) ...to aj Nisko ked čosi chce....maminka moja najmilovanejšia na svete...podáš mi to???? 😃 😃 😃 😃 😃
@katka1819 kukuk.... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. máj 2014
....prádlo dopraté, čína sa už dusí....idem sa hrať so zlobríkom..... 😃 😃 😃 😃 prídem na kávičku 😃 😃 😃
katka1819
14. máj 2014
Ahoooooooooooooooj 😃 😃 😃
@denisenko no kuk teda 😉 😃 😉 😃 😉
jacka
14. máj 2014
@denisenko aj u nás pekne popršalo.... 🙂 ...................ani neviem či je lepšie o 100%.....Maťko je nejaký zachrípnutý.....ale nekašle tolko.......a dnes zas ten beh.........Peťko......som včera mala pocit že lepšie....a dnes ráno zas žlté soplíký.....takže tak......................................božinku ako vás tie vaše detičký ľúbia 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 potvorký...................ale ako krásne ti povie.......to bý som sa aj ja rozplýnula x-)

prídi prídi abý som sama nepila..........................no ja ešte varím....dukátký....a guláš....ale asi to bude na dlhšie......mami potrebujem toto....pod sem......a tak :-p
denisenko
14. máj 2014
@jacka ...ja už som túúúúú.....dáme? 😃 Simonko tiež stále soplíkuje, ale je to lepšie...hlavne, že už neteplotuje....klop,klop,klop..-.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x ....stále tak drobúčko mrholí......
denisenko
14. máj 2014
.....hmmmm...ako moj Petrík hovorí....maminka, Ty varíš lepšiu čínu ako číňania...... 😃 😃 😃 😃 😃 zas sa dožerkám..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2014
@denisenko dame dame...........ešte máš?
jacka
14. máj 2014
@denisenko božinku chlapi 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. máj 2014
@jacka ...akurát dopíjam.... 😉 😉 😉 😉 😉
denisenko
14. máj 2014
....objednala som si regál..policu na balkon, kde si dám ešte kvietky....xi,xi,xi.....som zvedavá ako to dám dokopy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ešteže je tam aj trojstranový náávod..... 😃 😃
jacka
14. máj 2014
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................................. 😃 😃 😃 😃 😃 už len kto to bude čítať... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........................a kdeže ťa poznáme tak tý to určite zvládneš x-) 🙂 😉
denisenko
14. máj 2014
@jacka ...nezvládnem.... 😃 😃 😃 😃 😃 je to síce jednoduché, ale......bez potrebného náradia, ktoré si láskavo moja polovička vozí v aute......neurobím nič.... :-p :-p :-p :-p si asi budem musieť založiť svoj pracovný kufrík..... :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃 ...a Simon zas protestuje v postielke...už je tam dve hodiny a stále nič...a potom zaspí, a ja ho budem musieť budiť....neznášam, ked prší a on mi robí vždy toto ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
14. máj 2014
denisenko
14. máj 2014
@jacka...vidíš...úplne jednoduché.....ale varechou to asi nepojde.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. máj 2014
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a skúšala si to varechou? 😃 😃 😃 😃 😃 😉...............jasné nevzdávaj to 😃 😃 😃 😃 😃.................bež do susedov hádam ťa nenechajú v štichu 😉 😉
jacka
14. máj 2014
@denisenko a v akom nárečí to pišu? 😃 🙂 😉
denisenko
14. máj 2014
@jacka ...po slovensky....úplne že návod ako pre blbých...... 😃 😃 😃 😃 ....tak..presne ako som predpokladala....milosťpánko zaspal.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
14. máj 2014
@jacka volala som Petríkovi.... 😃 😃 😃 😃 😃 že on mi to zloží...no figu borovú...ja som sa chcela v tom vrtkať sama...potvora jedna.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
14. máj 2014
@denisenko možno nebude tak dlho spinkať..... 🙂 😉 .......................aký zlatý je ten tvoj muž 😃 😃 😃 😃 😃 .................však sa ešte povrtaj 😃 😃 😃 😃 😃 ...dačo mu schovaj či to zvládne 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉

tak tu už zas fúúúúúúúúúúka :-p :-p :-p :-p
denisenko
14. máj 2014
@jacka ...celkom dobrý nápad..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...u nás nefúka až tak....ale teda...leto ešte neprišlo..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
14. máj 2014
..ani nemám odvahu sa vám votrieť do debaty, tak dobre vám to ide 😃 😃 😃 😃 ...........mám len sekundu pauzičku..........akurát čo zhltnem obed :-p ..........už ani do jedálne nechodím..pekne v krabičke z domu a rýchlo zbaštiť popri práci :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
14. máj 2014
@leninka75 kludne daj dačo..... 😃 😃 😃 ...................aspon vieš čo zješ 😉
@denisenko stále nefúka..........trochu vánku som vám poslala 😃 😃 😃 😉 ................ako ti ide skladanie.... 🙂
denisenko
14. máj 2014
@jacka :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p že díky....za vetrisko..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p ...regálik...už stojí na mieste....Petrík doniesol náradie a poslušne odišiel..... 😃 😃 😃 😃