• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka chlapci ako?
idem tomu mojmu zapnut másu, vraj zlatušik, pustis mi :sweat_smile: :sweat_smile: no a nemilj ho :dizzy_face:
ale urobim este kuk
13. máj 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....nooo ja neviem....ten bicýkel jej dlho výdrží..........či sa mýlim.............ked ja si teraz nepamätám akú velkosť sme MAťkovi......ale ten musím výdržať pokial si nekúpi sám...... :grinning: :grinning: ....další nebude je dosť veliký a Peťkovi neskor kúpime taký velký.........kebý tu bol muž vie velkosť......ja som praktická na iné veci :grinning: :wink:
13. máj 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vidíš pokial napíšem aj zdrhneš..... :slight_smile: :wink: ..........moji skončili s rozprávkami......teraz kreslia......a o chvílu....................hajaný :slight_smile:
13. máj 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tento červený je určite krajší :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
13. máj 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka este som tu, si nasiel zábavku :slight_smile:
matko ma teraz 12ku, potom 16tku a potom vikuskin bude mat a tej potom kupime uz taký celkom velký :grinning: aký už bude chciet farebne....to su teda plany :grinning:
13. máj 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........

@denisenko ako sa máte?..... :slight_smile:

tu zas prší..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2014 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2014 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...pršííííí...lialo celú noc, teraz len taký drobný..... :slight_smile:
@leninka75 čo to, čo to.....??? :confused: :confused: :confused: to sú smajlovia na počko, alebo na celkový stav???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@jacka my sme o 100% lepšie.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a vy? už sa polepšilo???
@utka si nám to fajn poslala....ale ja sa teším...bolo sucho..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 ...že zlatúšik...krásne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to aj Nisko ked čosi chce....maminka moja najmilovanejšia na svete...podáš mi to???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 kukuk.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....prádlo dopraté, čína sa už dusí....idem sa hrať so zlobríkom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prídem na kávičku :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko no kuk teda :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink:
14. máj 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj u nás pekne popršalo.... :slight_smile: ...................ani neviem či je lepšie o 100%.....Maťko je nejaký zachrípnutý.....ale nekašle tolko.......a dnes zas ten beh.........Peťko......som včera mala pocit že lepšie....a dnes ráno zas žlté soplíký.....takže tak......................................božinku ako vás tie vaše detičký ľúbia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potvorký...................ale ako krásne ti povie.......to bý som sa aj ja rozplýnula :dizzy_face:

prídi prídi abý som sama nepila..........................no ja ešte varím....dukátký....a guláš....ale asi to bude na dlhšie......mami potrebujem toto....pod sem......a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ja už som túúúúú.....dáme? :grinning: Simonko tiež stále soplíkuje, ale je to lepšie...hlavne, že už neteplotuje....klop,klop,klop..-.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ....stále tak drobúčko mrholí......
14. máj 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....hmmmm...ako moj Petrík hovorí....maminka, Ty varíš lepšiu čínu ako číňania...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas sa dožerkám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dame dame...........ešte máš?
14. máj 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko božinku chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...akurát dopíjam.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....objednala som si regál..policu na balkon, kde si dám ešte kvietky....xi,xi,xi.....som zvedavá ako to dám dokopy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešteže je tam aj trojstranový náávod..... :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už len kto to bude čítať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................a kdeže ťa poznáme tak tý to určite zvládneš :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
14. máj 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nezvládnem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to síce jednoduché, ale......bez potrebného náradia, ktoré si láskavo moja polovička vozí v aute......neurobím nič.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si asi budem musieť založiť svoj pracovný kufrík..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a Simon zas protestuje v postielke...už je tam dve hodiny a stále nič...a potom zaspí, a ja ho budem musieť budiť....neznášam, ked prší a on mi robí vždy toto :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. máj 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. máj 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...vidíš...úplne jednoduché.....ale varechou to asi nepojde.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a skúšala si to varechou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:...............jasné nevzdávaj to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.................bež do susedov hádam ťa nenechajú v štichu :wink: :wink:
14. máj 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a v akom nárečí to pišu? :grinning: :slight_smile: :wink:
14. máj 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...po slovensky....úplne že návod ako pre blbých...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak..presne ako som predpokladala....milosťpánko zaspal.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. máj 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka volala som Petríkovi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že on mi to zloží...no figu borovú...ja som sa chcela v tom vrtkať sama...potvora jedna.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. máj 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko možno nebude tak dlho spinkať..... :slight_smile: :wink: .......................aký zlatý je ten tvoj muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................však sa ešte povrtaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dačo mu schovaj či to zvládne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:

tak tu už zas fúúúúúúúúúúka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...celkom dobrý nápad..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...u nás nefúka až tak....ale teda...leto ešte neprišlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ani nemám odvahu sa vám votrieť do debaty, tak dobre vám to ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........mám len sekundu pauzičku..........akurát čo zhltnem obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........už ani do jedálne nechodím..pekne v krabičke z domu a rýchlo zbaštiť popri práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kludne daj dačo..... :grinning: :grinning: :grinning: ...................aspon vieš čo zješ :wink:
@denisenko stále nefúka..........trochu vánku som vám poslala :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ................ako ti ide skladanie.... :slight_smile:
14. máj 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že díky....za vetrisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...regálik...už stojí na mieste....Petrík doniesol náradie a poslušne odišiel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok