• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 kľudne sa votri.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj od cesty.... :grinning: :grinning: to máš tak naperno, že nestíhaš jedálen, či máš špeci stravu??? :confused: :confused: :confused:
14. máj 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aký vetrisko vánok moja :grinning: :grinning: :grinning: ......................no vidíš..kto bý to bol povedal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
14. máj 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tý už máš autíčko?..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............ozaj ako včera sestra? :slight_smile:
14. máj 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nooo...vygooogli si, čo je vánok...skor ako to pošleš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prečo autíčko??? :confused: :confused: :confused: :confused: máme Vivaro a zatiaľ stačí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....len tak potichu...ja od tej nehody nejazdím...bojííím sa.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: aj ako spolujazdec..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: už sa mi to raz stalo, ked som mala 20 rokov a bála som sa asi 3 roky....takže tak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..sestra....všetko je OK, vraj už može robiť čo len chce..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko autíčko preto že sa mi zdá že si čosi spomínala.......že budeš mať iné......mýlim sa :sweat_smile: :pensive: .................ujo výgooglil že jemný vietor.....neskor pomaličký zosilnie na vietor....potom vetrisko a fučadlo.....može býť :grinning: :wink: ............................viem ako ti je.....brrrrr :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: .....ale mala bý...prekonať ked budeš potrebovať ísť niekam na rýchlo :wink: ........................može robiť čo chce?....tak aj rodiť? :grinning: :grinning: :wink:
14. máj 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...tak tak....rodiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo teraz sa im asi zas nebude chcieť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a veru dobre pamätáš...chceli sme iné autíčko...ale....nakoniec sme ostali pri našom....chceli ho odkúpiť v Opli, tak mu urobili komplet prehliadku a vraj je v super stave....tak sme im ho nepredali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa im tam zapáčilo :grinning: :grinning: vedia že je tam najlepšie :dizzy_face:
14. máj 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ž som mýslela že mám halušký :grinning: :wink: .............aké krásne slniečko svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: škoda že fúúúúúúúúúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ?????? ...tak pošli...... :wink: :wink: :wink: :wink: ...že díííííky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko noooooooooo neviem neviem či mám na rozdávanie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: porozmýšlam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že si to tý tak zachvilu dorazí....... :slight_smile: :grinning: ..........nemáš zač rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......fíííha...ahááá....aká súkromná osoba...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkaj, ani ja ti nepožičiam, ked budeme mať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som ti vyplazila jazyk..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................všetko iba moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................a schovaj ten jazýčisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. máj 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nedáš pokoj.................. :grinning: :grinning: :grinning: ..................že pokom to deti majú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. máj 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning:
14. máj 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
xi,xi,xi...niekto ma naserinkal...tak musí so mnou kukať dwokument miesto hokeja...:grinning::grinning: aúúplne dobrovoľne:grinning::grinning::grinning:
14. máj 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!...........................

...................presne nestíham jedáleň :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. máj 2014 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...............konečne výhra v hokeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A zase Achoooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: :slight_smile: a nezafúka :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko aký bol dokument :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sme boli včera povinne sa vyvetrať :grinning: :grinning: :grinning: v tom nečase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
15. máj 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :wink:
15. máj 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes nejak stručne.... :confused: :slight_smile:
15. máj 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: toto máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :wink: :dizzy_face: ...................... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sa vytešujem :grinning: ...................sme tu boli bez elektriny.......... :grinning: :grinning: :grinning: ako nič nové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..,.............vy ste ako prežili dnešný "vetrík" :wink: :wink:
15. máj 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. máj 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko..............

@jacka ..........ja ti neverím, že :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........nám včera večer vypadávala elektrina............inak otras počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooj a u nás čiape a fúúúúka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: a vôbec :angry: ja chcem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. máj 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok