Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2014

@leninka75 kľudne sa votri.... 😀 😀 😀 😀 😀 aj od cesty.... 😀 😀 to máš tak naperno, že nestíhaš jedálen, či máš špeci stravu??? 😕 😕 😕

jacka
14. máj 2014

@denisenko aký vetrisko vánok moja 😀 😀 😀 ......................no vidíš..kto bý to bol povedal 😀 😀 😀 😀 😉 🙂

jacka
14. máj 2014

@denisenko tý už máš autíčko?..... 😵 😵 😵 .............ozaj ako včera sestra? 🙂

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...nooo...vygooogli si, čo je vánok...skor ako to pošleš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prečo autíčko??? 😕 😕 😕 😕 máme Vivaro a zatiaľ stačí...... 😀 😀 😀 😀 😀 ....len tak potichu...ja od tej nehody nejazdím...bojííím sa.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 aj ako spolujazdec..... 😔 😔 😔 😔 už sa mi to raz stalo, ked som mala 20 rokov a bála som sa asi 3 roky....takže tak.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..sestra....všetko je OK, vraj už može robiť čo len chce..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko autíčko preto že sa mi zdá že si čosi spomínala.......že budeš mať iné......mýlim sa 😅 😔 .................ujo výgooglil že jemný vietor.....neskor pomaličký zosilnie na vietor....potom vetrisko a fučadlo.....može býť 😀 😉 ............................viem ako ti je.....brrrrr 😔 😔 😔 😔 .....ale mala bý...prekonať ked budeš potrebovať ísť niekam na rýchlo 😉 ........................može robiť čo chce?....tak aj rodiť? 😀 😀 😉

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...tak tak....rodiť.... 😀 😀 😀 😀 😀 lebo teraz sa im asi zas nebude chcieť.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2014

@jacka a veru dobre pamätáš...chceli sme iné autíčko...ale....nakoniec sme ostali pri našom....chceli ho odkúpiť v Opli, tak mu urobili komplet prehliadku a vraj je v super stave....tak sme im ho nepredali.... 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 sa im tam zapáčilo 😀 😀 vedia že je tam najlepšie 😵

jacka
14. máj 2014

@denisenko ž som mýslela že mám halušký 😀 😉 .............aké krásne slniečko svieti 😎 😎 😎 😎 😎 😎 škoda že fúúúúúúúúúka 😝

denisenko
14. máj 2014

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ?????? ...tak pošli...... 😉 😉 😉 😉 ...že díííííky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko noooooooooo neviem neviem či mám na rozdávanie.... 😀 😀 😀 😀 😀 porozmýšlam 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko že si to tý tak zachvilu dorazí....... 🙂 😀 ..........nemáš zač rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
14. máj 2014

@jacka .......fíííha...ahááá....aká súkromná osoba...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 počkaj, ani ja ti nepožičiam, ked budeme mať...... 😝 😝 😝 😝 😝 to som ti vyplazila jazyk..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................všetko iba moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................a schovaj ten jazýčisko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2014

@jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko nedáš pokoj.................. 😀 😀 😀 ..................že pokom to deti majú 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

🙂 😉 😵 😀

katka1819
14. máj 2014

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀

denisenko
14. máj 2014

xi,xi,xi...niekto ma naserinkal...tak musí so mnou kukať dwokument miesto hokeja...😀😀 aúúplne dobrovoľne😀😀😀

leninka75
15. máj 2014

ránečko!!!...........................

...................presne nestíham jedáleň ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
15. máj 2014

...............konečne výhra v hokeji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
15. máj 2014

A zase Achoooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😝

jacka
15. máj 2014

ahojte 🙂 🙂 a nezafúka 😀 😀 😀

@denisenko aký bol dokument 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
15. máj 2014

Sme boli včera povinne sa vyvetrať 😀 😀 😀 v tom nečase 😝 😅 😀

denisenko
15. máj 2014

ahojte.... 😉

jacka
15. máj 2014

dnes nejak stručne.... 😕 🙂

jacka
15. máj 2014

😎 😎 😎 toto máme 😎 😎 😎 😎 🙂 😉 😵 ...................... 😎 😎 😎 😎 sa vytešujem 😀 ...................sme tu boli bez elektriny.......... 😀 😀 😀 ako nič nové 😀 😀 😀 😀 ..,.............vy ste ako prežili dnešný "vetrík" 😉 😉

jacka
16. máj 2014

ahojte 😎 😎 😎

leninka75
16. máj 2014

ránečko..............

@jacka ..........ja ti neverím, že 😎 😎 😎 ...........nám včera večer vypadávala elektrina............inak otras počasie 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
16. máj 2014

Ahooooooooooooooooj a u nás čiape a fúúúúka 😝 😝 😝 🙂 a vôbec 😠 ja chcem 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre