• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@leninka75 :angry: :angry: :angry: :angry: si závidela tak aj ušlo :angry: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ......fakt tu bolo ráno...aj celkom teplo je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: nás tu včera skoro oddulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes to vyzera lepšie :slight_smile:
16. máj 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vidim ta :wink:
16. máj 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. máj 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ako to???.... :grinning:
16. máj 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč.....dalšie mamička zomrela :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a aké malé bábo má....až mi je zle :cry: :cry:
16. máj 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to vieš, mám oči až v Bratislave :grinning: :grinning:
prave som čitala, 3 detičky mala :pensive: :pensive:
16. máj 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 noooo neverím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hrozné že? :pensive:
16. máj 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ver mi, ver mi :grinning: :grinning:
nemam ani slov :pensive: :pensive:
16. máj 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes ide vikus z tanečnej na také "sustredenie", ide poobede, bude tam spat a zajtra domov, sa už tesí
16. máj 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak ako si to vedela....ved som tu tak potichúčký sedela....ani muk....a tý toto..... :confused: :grinning:
16. máj 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 paráda..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............tešíme sa s nou :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
trošku na odlahčenie, sa tu z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a si všimnite ten ksichtík, čistá ja :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka si sa ale trošku pomrvila a už som ta mala :grinning: :wink:
16. máj 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie vláský nesedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka naaaa....detail....ale dlzka sedi, som sa minulý týzden dala takto smiknut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Maťulko je v školke?
16. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 čooooooooooooooooooooooo????????????????,,tý si tak krátko ostrihaná??? :confused: :confused: :confused: :confused: bež sa cvaknuť :slight_smile: :dizzy_face:
prečo si si dala profilovku preč?
16. máj 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka v skolke...minule mi učka vravi, Matko sa zatial javi taký najposlušnejsí :grinning: :dizzy_face: som si skoro cvrkla a chcela ju pozvat domov, nech to naj dieta vidí doma v akcii :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................no :dizzy_face: vidíš nie je taký ako si mýslíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka moj zlatusik :dizzy_face: :dizzy_face:
mam to tak po plecia....už som mala tie ostatne vlasy také nijaké.....to za to, že som si minulý rok dala farbu stiahnut, tak sa mi dosť vysusili, tak nech tam nespatia....ved dorastu
také velké su tie fotky teraz :confused:....ja sa nerada nejak fotim, mozno niekedy inokedy :grinning:
16. máj 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veru tvoj je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pokladík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................a ako sa máte?
16. máj 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no škoda....ale takú súkromnú pre mna......... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka celkom fajn, ako chlapci, zdravučkí su...a čo s Matkovou skolou?
16. máj 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ......MAťko stále kašle.....ale už je to ovela lepšie....a Peťko ešte soplíkuje.....tiež je to už lepšie......v pondelok može frčať :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dáme kávičku?... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ...nestííííham...a to vážne...včera sme boli odpojený od netu....pár hodín aj od elektriny, pováľalo stlpy na kopci.... :angry: :angry: :angry: dnes rýchlo so Simonkom na EEG do žiliny...jasné že nespolupracoval, takže zrejme zbytočne.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a ako tak dívam na rozpis do kalendára.....tak budúci týžden sa asi budem musieť rozdvojiť...alebo roztrojiť, nech mi ostane chvíľka času aj pre mňa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nečítam..nestíham..už zas bežííííííím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj a pekný víkend :wink: :wink: :wink: :grinning:
17. máj 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte,........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zas prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok