• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
halo...halo..... :wink:
18. máj 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. máj 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. máj 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko noo skoro :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!.................
19. máj 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoooooooj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a v sobotu že 30 stupňov idem hľadať plavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte......
19. máj 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
to čo dnes len pozdravy a padla, zienky, ved nedržime bobríka mlčanlivosti, či mi niečo uslo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ............ja som sa len pridala :grinning:
19. máj 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: no pekne, ale to aj tak niekedy, tak ta az tak zvozit nemozem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............však som nemala s kým kecať :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka všetky hned zutekajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aký ste mali víkend?
19. máj 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 že :frowning2: :frowning2:
na nič...všade mokro blato.......deti ako prasiatka chodili .....ale.....máme práčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............a vy?
19. máj 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka v sobotu sme boli u mamyk, mali sme robit gulas, ale tak nakoniec langošev kuchyní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v nedelu prisiel brat k nam, tak to rýchlo zbehol víkend
19. máj 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Konečne je :sunglasses: !!!
19. máj 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka písem ako tatár :stuck_out_tongue_closed_eyes: langošev, mamyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka ahoj, u nás sa ukázalo a skrylo a potom zas kuk

idem zienky, ste na mna bobek hodili, tak idem o dum dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 U nás to ráno tiež všelijako vypadalo...neboooj...my ti rozumieme :wink:
19. máj 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja klasika...nestíham.... ráno s Niskom v škole, potom kúpiť plienky na opačný koniec mesta....rýchlo domov, upratať, navariť a na 10tu som si bola dať urobiť nechtíky...po sto rokoch gelové..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak už som zas jak človek...l. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...napíšem úlohy s Deniskom a potom zas strihanie a taáááák.....som ulietaná ako sýkorka........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 neboooj......ešte výjde..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. máj 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a to jaká farmárka s gélovkami :grinning: :grinning: :grinning: :wink: som zvedavá ako dlho ti vydržia ...ja som ich dala po 2 týždňoch dole naposledy :sweat_smile:
@letty86 kto kde jaký bobrík :grinning: :grinning: :grinning: nenííííí kedy :sweat_smile: slniečko vyšlo tak dobíjame serotonína a vit. D :wink: :grinning:
@utka K :sunglasses: O :sunglasses: N :sunglasses: E :sunglasses: Č :sunglasses: N :sunglasses: E
@jacka
@leninka75 ahooooooooj :wink: :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
19. máj 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
tak zajtra pa :wink: :wink: :wink: a pekný slniečkový dník ešte :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. máj 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som úúúúplne multifunkčná........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dala urobiť nechty a šla sa vrtať do hliny s bylinkami...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a jeje...ešteže existuje facebok.... :grinning: som zistila že švagriná ma narodky...tak ja idem oslavovať...majte sa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko aká bola oslava..... :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 si zabila :grinning: :grinning: :grinning: :wink:.,,,,,,,,,,,si nevedela akú šikovnú žienku tu máme @denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink:
20. máj 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
vonku je ako v anglicku.........všade hmla :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rááááááánečko.................. :sunglasses:
20. máj 2014 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooooj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sa tak vytešujem :grinning: no kto by tu vysedával :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: alebo žeby iba na minútečku :slight_smile:
20. máj 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 to poznám takú minútečku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
My máme dnes 10 mesiačikov... Ako to len rýchlo letí...
20. máj 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... :wink:
@utka to uuuuž???? to fakt uletelo..gratulujem.... :wink:
@katka1819 túúú minutku poznám......už som tu polhodinu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka hmla???? u nás slnko od 4.20..tak nejak...sme dali opraviť žalúzie z balkona, tak mi svietilo rovno do očí.... :angry: :sweat_smile: ... oslava...xi,xi,xi....sa nepýtaj...radšej nekomentujem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ahoooj.... :sunglasses:
@letty86 kde sa túlaš?

kto dá kávu????
20. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok