• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
som bola skoro ráno na záhrade....akože toľko blata...no des....ale za tých pár dní tam vyrástla redkovka a šalát, že môžem aj predávať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dopíjam :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj burina rastie?.....čo rýchlejšie :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....aj burina, aj....ale redkovka je väčšia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: večer sa pojdem vrtať, ked Simčo zaspí.....dneska má zas svoj den........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zatial je väčšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ..........................čože sa mu stalo? :frowning2:
20. máj 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. máj 2014 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink:

@jacka Simonko...zas viroza...tak asi tolko.,,.stačí..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. máj 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čože?.....sa mu to vrátilo?........aj teplotujete? :frowning2:
21. máj 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooj :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:

@denisenko jooooooj :rolling_eyes: čo fúúúrt ,neni to konca kraja :confounded: Držte sa !
21. máj 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:

@jacka to ty? :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. máj 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ako sa máte?
21. máj 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie, nevrátilo...to je taký vírus.....najskor teploty, potom zázračné vyliečenie a nato výsyp.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juj som čítala na fb.......ved sa mi zdalo že ta teplota rýchlo zmizla?.....a to je?.....ten výsyp je ako kiahne?..........aj si bola u dr.?
21. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nebola som...len som volala, tak vraj pokým nemá iné obtiaže tak netreba...ale..zajtra pojdem...zhoršilo sa mu to...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko paráda....som zvedavá aku budete mať noc.... :frowning2: :frowning2: ..............................aj ja mám doma Peťka....učka mu dala dg. zelený soplík....som šla k dr. a je zdravý.....aspon že tak... :slight_smile: dala som mu vziať výter z nošteka.....bože ešte dva roky v školke....a ja skončím ako cvok :angry: :angry: čo nevie kedy má chore a kedy zdravé dieťa :frowning2: :frowning2: :frowning2:

dobru nocku :slight_smile:
21. máj 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses:
22. máj 2014 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink:

tak som to včera asi zariekla alebo čo :rolling_eyes: volali nám zo školy že si máme prísť po Peťka že ho bolí hlava a má zimnicu ,horúčku .... tak som tam do piatich minút aj bola ... prídeme domov zmerám teplotu a ništ 36,4 ... len sa mi sťažuje už 3 deň že ho hlava bolí ... no a včera večer mal zvýšenú 37,3 :confused: no ideme my pekne dneska nech ho pozrie lekár ....že v ich triede chýba 8 detí :unamused: všetci chorý aj dievčatko čo vedľa neho sedí , s ami priznal že kašľala,aj vracala v škole no super ,dúúúúfam že ho niečo len tak lízlo ,veď nedávno mal angínu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................................a mňa tiež bolí hlava :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: sa na to môžem :wink:
22. máj 2014 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa majte krásne a píšte básne papa a pekný slniečkový dník sa praje :grinning: :sunglasses: :grinning:
22. máj 2014 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak aj vám ide :frowning2: :frowning2: .............................daj vedieť čo ste vybavili.....u dr... :wink: :wink:
22. máj 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pánečku už teraz je 21 st......čo bude poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: :wink:
22. máj 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak my od včera stvornozkujeme...sice nesmelo,ale predsa.To preto,lebo dnes sme boli v poradni,tak sa pre istotu poponahlala.Máme 7705g a 73cm.Viki mal v 10.mesiacoch uz cez 10kg.
22. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ako sa máte?
23. máj 2014 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a to čo sa ti stalo sa aj nám stalo.....ale ja my sme začali na chirurgii.....ked mu začala hnisať dlan.....od tial nás poslali na kožné......a tam to začalo...jedna deti neberie.......druhá že sme nie objednaný.....a až tretia bola "ochotná" nás vziať.........a kludne sa chod sťažovať........toto dokáže riadne nas.....ť
23. máj 2014 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile: :cry:
@jacka ani sa nepýtaj...ideme na stacionár...a budem sa modliť, aby ho tam nenechali...nelepší sa....ale ani nezhoršilo...tak ja neviem.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. máj 2014 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko na čo idete? :confused: :confused: :confused: :confused: .....................čo vám na kožnom povedali?
23. máj 2014 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...Jani, kedže som striktne proti hospitalizácii, tak máme vybavený staciionár.....ide o to, že ho tam každý den pozrú a dajú lieky...pokým nemá iné ťažkosti a krvné výsledky má v poriadku, nie je nutné, aby sme tam zostávali a čakali, kým zas dostaneme iné choroby..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak stále nevedia, čo mu je....je x možností.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...zajtra ráno ideme zas...a potom sa uvidí.....
23. máj 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..........vám nič nie je?............ako mu .... :frowning2: drobec maličký len samé hnusoby sa na neho lepia :pensive: :pensive: :pensive:
23. máj 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme v pohode....to len on...a ani neviem kde....ved nikam nechodí..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. máj 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok