Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. máj 2014

@denisenko aspon že vám zatial nič nie je 🙂 🙂 🙂 ..................takáto hnusoba si vždy nájde obeť ☹ ☹ stačí len ked pojdete von.......... 😔
takže o víkend máte postarané ☹

denisenko
23. máj 2014

@jacka kašlať tam na víkend, ale hnevá ma to, že mu tie lieky zatiaľ moc nezabrali....asi som čakala zázrak...a to vieš...nemožné na počkanie a zázraky až do troch dní..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2014

juj...idem spinkať....ráno zas nemocnica..... 😔 😔 😔 😔 😔

katka1819
24. máj 2014

Ahoooooooooooooj 😀

@denisenko božinku čím Vy si všetkým prejdete ...až sa mi rozum pozastavil pri tej lekárke na kožnom 🙄 ale by som ju nahlásila niekde 😠 ................. som zvedavá čo Vám nakoniec povedia že akože čo to je .... keď nie 6ta .... chúďa Simčo 😔 ...................Držte sa !

katka1819
24. máj 2014

inak my v pohode ... nič mu nie je krpáňovi chvalabohu dvakrát zvýšená teplota ...trochu hlava pobolievala ,ale inak čertujéééééééééééééééééééé 😅 😉 v pondelok pôjde do školy ak sa nič nezmení 🙂 .........................................................................áááááááááááááá Pekný víkendík moje krásne 😵 papa

denisenko
24. máj 2014

ahojte.... 😉 tak my dnes tretí krát v nemocke, treti doktorka......takže s určitosťou je to alergická reakcia ...,zrejme na lieky spolu s vírusom a to že je alergik aj inak ho dorazilo.....vraj asi za dva týždne by mal byť ok... 🙂 ..hlavne, že to nie je nákazlivé, ako kiahne...... 😀 😀 😀 😀 a nesmie na slnko, tam sa to zhoršuje....

denisenko
24. máj 2014

@katka1819 dneska sme sa s mudrou bavili o 6tej chorobe..že...určite si to vygooglite..... 😀 😀 😀 😀 ale tam je postup výsypu iný, aj teploty trvajú viac ako ich mal on...takže to 6ta isto nie je...to ma ubezpečila.... 😉 😉 😉 ...bolí hlava? z toho tepla, či?

utka
25. máj 2014

Ahojte...u nás sa vo veľkom soplí...všetci okrem mňa.

jacka
25. máj 2014

ahojte............a pršíííííííííííííííííí...hurá konečne nebude vedro 😀 😀 😀 😉 🙂

@denisenko aspon niečo viete....... 😵 to su celkom fajn správy 🙂 🙂 🙂 ....a ako mu je...už mu to aspon trošilinku ustupuje?...............to nie je šiesta choroba.....má vela bodiek 🙂 😉
@katka1819 tak fajn že aspon vám nič nie......a možu neposlúchať dalej..... 😀 😀 😀

@utka sa rýchlo vyliečte 🙂

utka
25. máj 2014

@jacka dík 😉

denisenko
25. máj 2014

čavte, čavte..... 🙂 boli msme nakoniec u našich...aj so Simčom.... 😒 😒 😒 noo...toto teplo to nelepší.... 😠 😠 😠

leninka75
26. máj 2014

rááááánečko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
.............ja viem, že vy to moc nemusíte, ale ja si krochkám blahom v týchto teplotách 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............v sobotu sme už aj bazén vybrali.....zatiaľ je voda studená, ale príprava je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............

leninka75
26. máj 2014

@denisenko ..to čo ivka s tou mononukleózou?????????? 😨 😨 😨 😨 ...............vy máte mononukleózu??.....

jacka
26. máj 2014

ahojte...........

@leninka75 stratená.........sa pochvál ako bolo 🙂 😉 ..........
@denisenko si odvážna.......ja bý som asi nešla....... 😔 ešte idete behať po dr.?

jacka
26. máj 2014

@leninka75 bazén.....od štvrtka hlása ochladenie......jupí ..........

leninka75
26. máj 2014

@jacka .ahojjjj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........no hej ochladenie 😝 😝 😝 ..................ale potom bude zasa teplúčko 😵 😵 😵 😵 😵 .............a chceme kúpiť aj ten solárny ohrev, takže vodička bude fajná 😵 😵 😵 😵 ......................
..............ťažko bolo ☹ ...............1x som takto bola od detí, a nebolo mi všetko jedno...hlavne som sa bála ako to spracuje Lilka..............ale Majo hovoril, že bola ako vymenená...............takže mi z toho vychádza, že musím ísť preč častejšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................a na konferencii, nooooooooo strašne únavné..bohatý program..........najskôr 15 minút stresu a hanby, to bola moja prednáška v angličtine a potom už bolo dobre.......boli sme v bani na hnedé uhlie...........vypýtam od kolegu fotky a ukážem 😉

leninka75
26. máj 2014

@jacka .vy sa ako máte?.....chalani sú zdraví?............čo škola?...nejaká pozitívna zmena?.............a Peťko v škôlke?...........

jacka
26. máj 2014

@leninka75 tak predsa si nespala vo svojej 🙂 🙂 ....tešíme sa na foto 🙂 🙂

jacka
26. máj 2014

@leninka75 stále rovnako.....deti zdravé.....teda uvidím čo miPeťkova učka zas povie....ona je taká super dr.........podla nej má zelené soplíký podla dr. je úplne v poriadku..........ešte som dala vziať výter.....dnes budem volať...........a ozaj..... 😀 😀 😀 😀 😀 po pol roku budem mať ten olejček.......doma ešte nie je...ale u tetušký už asi dva týždne.............chcela som aj tú mastičku......tak asi navýšší čas povedať mužovi abý do jesene bola že 😉 😉

jacka
26. máj 2014

@denisenko no ako sa máte? ☹

katka1819
26. máj 2014

Ahoooooooooooooj 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😎 😎 😎

letty86
26. máj 2014

ahojte 😵 😵 😎 😎

utka
26. máj 2014

Ahojteeee...

jacka
26. máj 2014

@letty86 ahoj 😵 😵

denisenko
26. máj 2014

čavte.... 😉 ...žienky moje.....zrelá som na psychiatriu......asi si vypýtam v nemocnici nejaké lieky na nervy.... 😠 😠 😠 😠 😠 včera sme znížilki dávku prednisonu a dnes žiadnu nedostal....a ...katastrofa na svete..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ......vraj je to alergia....na úúúplne všetko...zrejme......počkám 😔 😔 😔 😔 😔 😔 kým sa vyspinká a pádlujem do nemocnice.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 som zvedavá, čo vymyslia....ale ja už nevládzem

leninka75
26. máj 2014

@jacka .......to je paráda tieto kumulované zamestnania 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .............načo sú potom Dr. keď ich v poho zastúpia učky v MŠ 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

leninka75
26. máj 2014

@jacka .tú mastičku chceš mať na ktorú jeseň?...na budúcu? 😀 😀 😀 😀 ..........ozaj a čo okná?....nechcem rýpať, ale kedy meníte? 😉

leninka75
26. máj 2014

@letty86 .ahoj!!! 🙂 🙂 🙂 ......úžasne optimistický pozdrav a s tými smailami 😵 😵 😵 😵 😵 😵.............čo ťa tak teší, povedz nám nech sa aj my potešíme 😵 😵 😵 😵 .............ja som ako vždy happy z 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
26. máj 2014

@denisenko .božinku pevné nervy Ivka ☹ ..................keďže nie som v obraze, môžeš mi zrekapitulovať čo sa u vás deje? 😕 ..............čítala som o soplíkoch, ale alergiu som asi prehliadla.............Simonko má nejaké vyrážky či čo? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
26. máj 2014

@denisenko pánečku...alergia na všetko?.....to celkom nechápem 😕 😔 .................pevne nervý moja......daj bližšie vedieť čo a ako......držkaj sa.....kludne si výpýtaj daju ti 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre