• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 vidíš ..no dúfam že mastička tohoto roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: okná?......ani se neptej devenko........mrtvý chrobák :grinning: :grinning: ........................asi chcu býť učký všetko.....inak výslekdý o.k........koza sprostá.......... :angry: mýslím učku :grinning: :grinning: :wink:
26. máj 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Leni....mal klasický infekt horných dýchacích ciest....zelené soplíky do krku...a teplota-......tak dostal amoksiklav a ked ho dobral, tak sa vyhádzal....najskor na chrbte a brušku, potom dva dni ok...potom ruky a nohy a tvár....mal to byť len nejaký vírus, čo sa takto prejavuje, ale u n ás zauradovala zrejme reakcia na amoksiklav spolu s alergiou a atopickým ekzémom...teraz mu vadia aj tie veci, čo mu nevadili....včera sme vysadili prednison...na skúšku... a dnes sme si boli pre další.....ani sa nečuduj...aktuálny stav...
26. máj 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a také má aj nohy.....
26. máj 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja to len volám...alergia na všetko :grinning: :grinning: :grinning: ale vraj tak nejak to teraz reaguje a ten atopický to všetko len komplikuje....
26. máj 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak...fotky z mobilu....skutočnosť je ešte trošku strašnejšia.....
26. máj 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka............takže si to vzdala a predsa si okná umyla?? :wink:
26. máj 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....jemine mravček malý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................chúďatenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............vyzerá to hrozne aj takto z mobilu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....................aj ho to svrbí??...........ako ti spinkáva???.či radšej sa nemám pýtať :zipper_mouth: ................
26. máj 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...škrabká si len uško...zvyšok nie...spáva dobre...berie aj fenistil, tak možno preto....a tský hnedý púder na to.....ale vidím, že nie je v poriadku už asi mesiac....je stále taký unavený.....ale vraj výsledky sú v poriadku, tak ja neviem.....
26. máj 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jééééééééééééžkove oči.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .............aj ho to svrbí?
26. máj 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko beriem späť teraz som to dočítala..............kedý idete do nemocký?
26. máj 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jasan umýla......ešte raz budem....... :grinning: :grinning: :grinning:
robím bazu....vonku deti vreštia tak som všetko zavrela :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko výsledký v poriadku.....ha ha......niečo mu nerobí dobre........na gastre ste boli?
26. máj 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka práve sme sa vrátili.....zas na dva dni tabletky a potom skúška.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jáááj.....príd umyť aj moje.... :wink:
26. máj 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...na gastre sme neboli...vraj ked sa to nezlepší, tak to musia oni konzultovať s kožnou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne ho tam štopajú............ :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....ako pokusný králik.....chudatenko moje :frowning2: :frowning2: ...................................ved si nedávno drhla máš čisté :grinning: :grinning:
26. máj 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no ....ja bý som to na tam gastre riskla nech vidí aj ona....
26. máj 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ,.........ešteže spinká..lebo už to je aká kombinácia...nevyspaté, škrabkajúce sa deco :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:...............von teraz asi veľmi nechodíte či hej?..........zmenili mu tabletky?
26. máj 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......aj aj mám doma nachystanú bazu, že idem robiť sirup.....ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že čisté..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty nemáš capkajúce deti????... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vonkku len ked nesvieti....a tabletky mu dali tie isté....prednison...lebo mu ho chceli vyxsadiť...ale zrejme to nevyšlo.,,
26. máj 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako fajne sme zmokli........z ničo taký lejačisko.......... :angry: :angry: :angry: :angry: .............................sme nestihli zo záhradý ani dnu..........to kelu aj takýmto počasím.....potentovaným :angry: :angry: :angry: :angry:

@denisenko jáááá mám deti?.......????, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................už aj lopta je otlačená z vonkajšej straný..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a vnutrajšku pomlčím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ani mne sa nechcelo......robiť bazu......ale nechcela som ju výhodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............

@denisenko všetučko najlepšie vela zdravia vám všetkým a abý ťa chlapý poslúchali.........cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2014 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráááááááááánečko!!! :slight_smile:

@jacka .........pánečku aj u nás včera také búrky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................u nás sa na okno kreslí naslineným prstom a najlepšie vtedy keď práve jedia jogurt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko .................oslávenkyňa naša všetko najlepšie ti prajem a hlavne nech sa ti upokojí život a si šťastná a spokojná!!!!!!!!!! cmuuuuuuuuuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
@jacka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko oprava chlapi :pensive: :zipper_mouth:
27. máj 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujeéééém.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj u nás bola taká mini búrka....ale dva krát ták zahrmelo....že aj býky na kopci sa z toho skoro.....si ich mala vidieť ako utekali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ano jogurt........hm aj tak sa dá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stačí ked nadýchaju a kreslia..... :wink:
27. máj 2014 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........ten prednison je na čo?.........
27. máj 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...........u vás býky u nás sa pes nechcel hnúť z koterca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.............aj sme ho vyháňali a nič .................
27. máj 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....naše dýchajú v aute na okná a to ide muža rozdrapiť od jedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........však nech si chlapec skúsi ako to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok