• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. septembra 2017 
@denisenko to musela být sranda....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........som nevedela že máte aj takuto zver :sweat_smile: :confused: :wink:
27. máj 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mojmu to nič nerobí..... :grinning: :grinning: :grinning: .......ten zas neznáša ked v aute jedia.......a je čerstvo poriadené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...chudáčik pes..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oni to nemajú radi, že? nášmu kocúrovi to nevadí, ale viem, že psíkovia sú háklivejší..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...prednison je na potláčanie imunity, aby sa organizmus prestal brániť a robiť takéto veci.....
27. máj 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my nie....ale na konci našej záhrady je kopec, a tam sa pasie tak do 50 kusov...niektoré sú obrovské....akurát som vravela Petríkovi, že nech mi priženie nejaký stejčík z kopca...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........noooo tak jedenie v aute to je na dlho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........baby to majú zakázané už asi milióntykrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...............ale evidentne z vysoka kašlú na tatina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....veru, veru hafani sú na toto citlivý :frowning2: .......a to nehovorím o silvestri keď sa všade strieľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......koniec...to vtedy by sa schoval neviem kam ................
..................to ale pri tom lieku hrozí, že sa ho môže teraz kadečo chytiť či nie?
27. máj 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko........... .tak to by teda bol iný stejčík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................máš rada hovädzinu?....ja moc nem, nejako sme neboli na to naučení :frowning2: :unamused:
27. máj 2014 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ved práve preto sa ho snažia čo najskor vysadiť....ale zatial to neprešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som ju nemala rada, bola som zvyknutá, že je to tvrdé....ale odkedy si ju varievam sama a kupujeme priamo z družstva....milujem ju......aj Denisko.....jemnejšie mäsko ako bravčové..... :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hurá...paradajková polievka navarená, hovädzí gulášik zo včera a idem vystrieť nohy..... :wink:
27. máj 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak ten liek je pekné svinstvo.............a kedý bude další pokus o výsadenie?........
27. máj 2014 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako????..............už máš navarené?....................tak sadaj do auta smer stredné Slovensko....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@leninka75 hovädzinka patrí medzi najzdravšie mäská.........nám to aj na gastre....aj jahnacinku.......len škoda že nekradneme......................bravčové bý deti nemali jesť.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ja zatial padám........deti sa nevedia dočkať kedý výpadnú :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. máj 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka další pokus je zajtra...už teraz mám žalúdočné potiaže.....
27. máj 2014 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ............fuha riadny bordel ten liek :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....................už aby ste to mali v poriadku.........a nevidíš žiadnu zmenu?:..
27. máj 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my už tiež kupujeme väčšinou len hovädzie a preto sme kúpili aj ovečky..... :wink: :wink: :wink: :wink: ale tak ked sa dá za dobrú cenu, treba to využiť...,inak v obchode, akože fakt nevedia čo by za to chceli...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka ...............ja som už kadejako skúšala tú hovädzinu, ale proste mi nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........
@leninka75 zmenu????....nehorší sa to, to stačí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .............dávaj si pozor!!! :wink:
@leninka75 ...ja najradšej guláš a rezníky....na milion sposobov...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem aj ja....pekný den zatial..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .............máš pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................. Denisko bude mať nejaký koncoročný výlet?
27. máj 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooooooooj :dizzy_face:
27. máj 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Všíííííííííííííííííííícko najlepšie k meninkám :wink:
27. máj 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Náš Peterko veľký má dnes narodeninky tak som mu kúpila bidet :grinning: :grinning: :grinning: čo nám chýbal do kúpeľne :sweat_smile: :grinning: lebo ja som dostala na narodky komodu no hahahahahahaha tam to má :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................................................................a náš Peterko malý sa v piatok neučí bo idú do prírody ...v pondelok majú deň detí v škole teda sa neučia ááááááááááááv utorok idú na koncoročný výlet sa jasnačka neučia ............. kde sú tie krásne školské časy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak pevné nervý.....hlavne nestresuj.......zadovážiš si vredý........ :wink: treba veriť že sa mu polepší............. :dizzy_face: :dizzy_face: držkajte sa........ale hádam ešte prídeš....že :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 už som domka........pomaličký ale isto.......šoféri sú riadne ..hovadá....... :angry: :angry: jedne po druhom brať vodičák.........a hned za nimi aj motorkárom..........tým bý mali urobiť zvlášť cestu abý sa mohli výblázniť a pozabíjať medzi sebou..........................včera nás jeden predbehol....ale to bol blesk.......... deti sa nestihli diviť....vraj to čo bolo.....ani smrad po nom......
@katka1819 tvojmu drahému všetko najlepšie.......dala si mu fajn darček :grinning: :grinning: :grinning: praktický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2014 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...........ja odpadnem, že bidet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................praktická žienka si ty :wink: ...........že pozdravujem Peterka a prajem všetko naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
...............kam ide malý Peťko na výlet?.....................naši idú 4.6. do Bytče na zámok a na zmrzku a potom ešte do Budatína..........a idem asi s nimi :wink:
27. máj 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .ani mi nehovor o šoféroch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ja som síce len navigátor, ale keď to vidím ako iní jazdia na grc :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..............a v tom PL čistý des...........tam im je jedno obiehajú z prava z ľava...kamióny, busy všetko jedno................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................a tie kočeny okolo cesty,len v podprde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. máj 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 škoda slov............... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok