• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
čau jacka :slight_smile: ......takže žiadna zmena? :unamused: ....no snáď sa ešte babuliačik otočí :wink: ............a papier máš???????dal Ti ho doktor,keď už mal tak mizernú náladu???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale dobrééééééé.že žena mu nedala :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi to je dobré, že malý spinkal :slight_smile:.... .snáď už teplotku nebude mať :unamused: chjoj mamky,veru kráti sa mi to :confounded: ......sa začínam bojím bojím :confounded:.....neviem čo ma čaká :unamused: sa bojím toho porodu :frowning2:
20. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani....nedal :angry: ...mám si ho prist pekne zobrat v piatok 31.7...asi by mu s krásy odpadlo...alebo nahána pacientky hore dole...aby sa nenudili...juj tak ma nas....l

a ty ako????
20. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, už som tu.... :grinning:
ani, ešte aby si stihla koniec autoškoly :grinning:
siwi, aj my sme akýsi "chcíply", ale našťastie bez teploty, len sople a sem tam kašlik, ale do školky chodí aj tak..ked si to odtial doniesol, nech im to aj tam nechá :angry:
jacka, to vážne sa usadil? myslíš, že natrvalo?
20. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dilinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaaaaaaaaaa?....dobre........kázala mi už vysadiť to magnezko :unamused: tak neviem čo budem robiť keď mi bude tvrdnúť bruško :unamused: ............a v poslednom čase mi tvrdne dosť často :frowning2:
a začínam mať stresy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vieš z čoho :wink:
20. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau deni :slight_smile: ........no dúfam, že stihnem :wink:

tak aj Denisko je choručký :frowning2: .............inak u nás má dosť detí hnisavú angínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ved mu nelichot..vraj dilinko...ja to ........ :angry: :angry: :angry: :angry:

ved ty nám zachvilu porodíš....teda to vážne???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takže sa musíš hlásit každu chvilu aby sme vedeli čo a ako....a hlavne....kedy sa malička narodí :wink:

deni čo si pokupila?
20. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda len si choroby nechajte...ja niečo také nezbieram :unamused:
20. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak sa s vami lučim...nejak ma bolí chrbát celý den...a toto maličke čudo ma tu okopáva hádam až do stehna...tak si idem lažkat

dobru noc..a pekne sny..zajtra som tu ako na koni... :pensive: pa
20. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka neboj..............info podá manža ak náhodou niečo :wink: .......ale ešte nie :unamused: ešte nech je tam babulka schovaná aspoň kým neoslávime Simkine narodeninky :dizzy_face: a potom si už može vykuknúť kedy chce :slight_smile:
20. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa jacka :slight_smile:
ja robiť tie testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......bože,ma to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku mamky :slight_smile:
20. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, z nákupu toho vela nebolo, chod na nákupy z chlapom a takto to dopadne.... :confounded:
denisko bol jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc, tehulky.... neprehánajte to :wink:
20. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Ja sem vždy prídem,keď vy už asi aj spíte...Dnes Viki poobede nespal, tak zaspal o 3/4 na desať :wink:.
Na nákup pôjdeme asi do maďarského Tesca :slight_smile:
20. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúúúúúúúúúúú......doteraz som si robila testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi z toho šibe :grinning:

a som poslednááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........teda dúfam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku mamky :slight_smile: ..už sa teším ako sa mi bude chcieť ráno vstávať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: .........ahoj jacka, sa netvár, že spíš!!! :wink: :wink: :wink:
21. júl 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

leni ty kde si bola?????????ja som si už myslela, že sa slníte niekde pri mori :sunglasses: a že si sa s nami ani nerozlúčila

jacka už určite upratuje a varí :slight_smile:
21. júl 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :sunglasses:

ani to ty tak dlho ponocuješ??? :confused: :wink:

ahoj leni.... :slight_smile:
21. júl 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!!...........akože kde???? :fearful: ...............veď včera som tu väčšinu dňa bola sama :angry: :angry: ...trošku kukla siwi a utka........
21. júl 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééžiš leni :unamused: fakt :slight_smile: to nič,ja som trošku ťuťuťu :grinning: ............ale nebola si tu v piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........čo ste s Lilkou podnikli? :slight_smile:

vidíš to jacka...ako ja musím trpieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale zato mi každý druhý test vyšiel na plný počet :dizzy_face:
21. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pánabeka mamky......augustovečky už porodili štyri :slight_smile: ......sa nejak rozbehli.......jedna maminka tam tuším porodila v 36tt................bože,len ja nech vydržím aspoň do toho konca mesiaca :unamused: ..........ja ešte nie som pripravená rodiť :cry:
21. júl 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len trp :grinning: :grinning: ..čaká ta ešte porod :grinning: :grinning: :grinning:
ved vy by ste mali mat teraz aj vyročie svadby..alebo ste mali? :confused:
neboj vydržiš.....pekne jej dohovor.....Sabínke :wink:

leni ako v práci?
21. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, v piatok som bola vybavovať v PB po úradoch.........končil mi OP a nakupovala som veci na dovču....a zvyšok víkendu som varila, piekla, upratovala, chystala Lilke oslavu.........až na to počasie sa vydarila :wink: .........aninka máš to odpustené...zatiaľ, ...........ale keď porodíš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........aninka sa snaž aby také výpadky neboli na skúškach!!! :sunglasses: ....aninka a nechceš ísť teraz rýchlo porodiť, 3-4 dni v nemocke a šup domkov Simke oslavu..........geniálne som to vymyslela!!!.......už aj Sabi by ségre zablahoželala :wink: :wink: :wink: .........a pripravená rodiť asi nebudeš nikdy, teda psychicky.......to človeka prekvapí či chce či nie!!! :frowning2:
21. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, už nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........3/4 ľudí už dovolenkuje...........ja sa tu parím........som v kancli sama, lebo už aj kolegynka je na RD.........vôbec mi to už nemyslí,a to ešte potrebujem dopísať do dizertačky závery.......a treba aby to vyznelo múdro a mňa nič také nenapadá :confounded: :confounded: :confounded: .......a ty ako doma??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..doma je super...keby mi sem tam nehrabalo :grinning:

a už viete kedy idete na dovolenku?..nechcete ma zo sebou :wink:
21. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s Matkom von..ale sa vrátim :wink:
21. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky,no poviem vam že noc bola hrozna :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,simi mal horučku 39st,ale dnes rano 38,2,no uvidime do obeda asi pojdeme dr.Idem na socialku ,vybavovat :wink: .Zachvilku dojde segra davat pozor na simonka :wink:
21. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi!!! :slight_smile: .........aj zábaly si dávala???......chúďatko malé :cry: :cry: :cry: ........heš, heš nech to ide rýchlo preč!!
21. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, začni baliť.....najneskôr 4.8. letíme!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi tak sa rýchlo vyliečte..a ozvi sa čo a ako... :frowning2:

leni...ja som zbalená zachvilu :wink:
21. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ............bola som na jazde,tak som sa odmlčala :slight_smile: ....som si precvičila aj kúželky :wink: dobre mi to šlo :slight_smile: asi preto, že som bola v klude :wink: dúfam,že na skúškach budem šaškovať ako dilipuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........joj,včera mi kmotruša rozprávala príhodu z jej jazdy na kúželkách :grinning: furt,keď si na to spomeniem,tak mám záchvat smiechu :grinning: :grinning: :grinning: a keď si ju predstavím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale však vodičák má,tak čo :slight_smile: poliš musel mať dobrú náladu :wink:

siwi :frowning2: :frowning2: :frowning2:

mamky moja mama dnes dostala infarkt skoro :confounded: ....ostala doma so Simonkou,kým som šla do školy,a Simonka ju zamkla v špajzi :confused: ......mama panikárka začala kričať a trepať do dverí s mlynčekom na mäso,samozrejme kľúč vypadol :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............Simonka začala plakať ako o dušu........mama mohla kričať kolko chcela,aj tak ju nikto nepočul :frowning2: ........ešte šťastie, že máme suprových susedov..........sused keď počul, že Simka strašne plače a nikde nikto,všade ticho,tak rýchlo pribehol a mamu tak ako hovorí Simka zachránil :slight_smile: ........takže všetko dobre dopadlo nakoniec :dizzy_face:
21. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok