Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
20. júl 2009

čau jacka 🙂 ......takže žiadna zmena? 😒 ....no snáď sa ešte babuliačik otočí 😉 ............a papier máš???????dal Ti ho doktor,keď už mal tak mizernú náladu???????? 😝 ....ale dobrééééééé.že žena mu nedala 😀 😀 😀

aninka29
20. júl 2009

siwi to je dobré, že malý spinkal 🙂.... .snáď už teplotku nebude mať 😒 chjoj mamky,veru kráti sa mi to 😖 ......sa začínam bojím bojím 😖.....neviem čo ma čaká 😒 sa bojím toho porodu ☹

jacka
20. júl 2009

ani....nedal 😠 ...mám si ho prist pekne zobrat v piatok 31.7...asi by mu s krásy odpadlo...alebo nahána pacientky hore dole...aby sa nenudili...juj tak ma nas....l

a ty ako????

denisenko
20. júl 2009

ahojte, už som tu.... 😀
ani, ešte aby si stihla koniec autoškoly 😀
siwi, aj my sme akýsi "chcíply", ale našťastie bez teploty, len sople a sem tam kašlik, ale do školky chodí aj tak..ked si to odtial doniesol, nech im to aj tam nechá 😠
jacka, to vážne sa usadil? myslíš, že natrvalo?

aninka29
20. júl 2009

to je dilinko 😝

jaaaaaaaaaa?....dobre........kázala mi už vysadiť to magnezko 😒 tak neviem čo budem robiť keď mi bude tvrdnúť bruško 😒 ............a v poslednom čase mi tvrdne dosť často ☹
a začínam mať stresy 😝 .....vieš z čoho 😉

aninka29
20. júl 2009

čau deni 🙂 ........no dúfam, že stihnem 😉

tak aj Denisko je choručký ☹ .............inak u nás má dosť detí hnisavú angínu 😝

jacka
20. júl 2009

ani ved mu nelichot..vraj dilinko...ja to ........ 😠 😠 😠 😠

ved ty nám zachvilu porodíš....teda to vážne???? 😅 😅 😅
takže sa musíš hlásit každu chvilu aby sme vedeli čo a ako....a hlavne....kedy sa malička narodí 😉

deni čo si pokupila?

jacka
20. júl 2009

teda len si choroby nechajte...ja niečo také nezbieram 😒

jacka
20. júl 2009

babenky tak sa s vami lučim...nejak ma bolí chrbát celý den...a toto maličke čudo ma tu okopáva hádam až do stehna...tak si idem lažkat

dobru noc..a pekne sny..zajtra som tu ako na koni... 😔 pa

aninka29
20. júl 2009

jacka neboj..............info podá manža ak náhodou niečo 😉 .......ale ešte nie 😒 ešte nech je tam babulka schovaná aspoň kým neoslávime Simkine narodeninky 😵 a potom si už može vykuknúť kedy chce 🙂

aninka29
20. júl 2009

pa pa jacka 🙂
ja robiť tie testy 😝 ......bože,ma to nebaví 😝

dobrú nocku mamky 🙂

denisenko
20. júl 2009

jacka, z nákupu toho vela nebolo, chod na nákupy z chlapom a takto to dopadne.... 😖
denisko bol jak čert 😝
dobru noc, tehulky.... neprehánajte to 😉

utka
20. júl 2009

Ahojte...Ja sem vždy prídem,keď vy už asi aj spíte...Dnes Viki poobede nespal, tak zaspal o 3/4 na desať 😉.
Na nákup pôjdeme asi do maďarského Tesca 🙂

aninka29
20. júl 2009

fúúúúúúúúúúúúúú......doteraz som si robila testy 😝 už mi z toho šibe 😀

a som poslednááááááááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 ........teda dúfam 😝

dobrú nocku mamky 🙂 ..už sa teším ako sa mi bude chcieť ráno vstávať 😝

leninka75
21. júl 2009

Ránečko!!! 🙂 .........ahoj jacka, sa netvár, že spíš!!! 😉 😉 😉

aninka29
21. júl 2009

dobré ránko 🙂

leni ty kde si bola?????????ja som si už myslela, že sa slníte niekde pri mori 😎 a že si sa s nami ani nerozlúčila

jacka už určite upratuje a varí 🙂

jacka
21. júl 2009

dobré ránko.... 😎

ani to ty tak dlho ponocuješ??? 😕 😉

ahoj leni.... 🙂

leninka75
21. júl 2009

ahoj ani!!!...........akože kde???? 😨 ...............veď včera som tu väčšinu dňa bola sama 😠 😠 ...trošku kukla siwi a utka........

aninka29
21. júl 2009

jéééééééééžiš leni 😒 fakt 🙂 to nič,ja som trošku ťuťuťu 😀 ............ale nebola si tu v piatok 😝 .........čo ste s Lilkou podnikli? 🙂

vidíš to jacka...ako ja musím trpieť 😝 ........ale zato mi každý druhý test vyšiel na plný počet 😵

aninka29
21. júl 2009

pánabeka mamky......augustovečky už porodili štyri 🙂 ......sa nejak rozbehli.......jedna maminka tam tuším porodila v 36tt................bože,len ja nech vydržím aspoň do toho konca mesiaca 😒 ..........ja ešte nie som pripravená rodiť 😢

jacka
21. júl 2009

ani len trp 😀 😀 ..čaká ta ešte porod 😀 😀 😀
ved vy by ste mali mat teraz aj vyročie svadby..alebo ste mali? 😕
neboj vydržiš.....pekne jej dohovor.....Sabínke 😉

leni ako v práci?

leninka75
21. júl 2009

aninka, v piatok som bola vybavovať v PB po úradoch.........končil mi OP a nakupovala som veci na dovču....a zvyšok víkendu som varila, piekla, upratovala, chystala Lilke oslavu.........až na to počasie sa vydarila 😉 .........aninka máš to odpustené...zatiaľ, ...........ale keď porodíš..... 😀 😀 😀 😀 ........aninka sa snaž aby také výpadky neboli na skúškach!!! 😎 ....aninka a nechceš ísť teraz rýchlo porodiť, 3-4 dni v nemocke a šup domkov Simke oslavu..........geniálne som to vymyslela!!!.......už aj Sabi by ségre zablahoželala 😉 😉 😉 .........a pripravená rodiť asi nebudeš nikdy, teda psychicky.......to človeka prekvapí či chce či nie!!! ☹

leninka75
21. júl 2009

jacka, už nuda 😝 ........3/4 ľudí už dovolenkuje...........ja sa tu parím........som v kancli sama, lebo už aj kolegynka je na RD.........vôbec mi to už nemyslí,a to ešte potrebujem dopísať do dizertačky závery.......a treba aby to vyznelo múdro a mňa nič také nenapadá 😖 😖 😖 .......a ty ako doma??? 😀 😀 😀

jacka
21. júl 2009

leni ..doma je super...keby mi sem tam nehrabalo 😀

a už viete kedy idete na dovolenku?..nechcete ma zo sebou 😉

jacka
21. júl 2009

idem s Matkom von..ale sa vrátim 😉

siwike25
autor
21. júl 2009

Awojky,no poviem vam že noc bola hrozna 😠 ☹ ☹ ☹ ,simi mal horučku 39st,ale dnes rano 38,2,no uvidime do obeda asi pojdeme dr.Idem na socialku ,vybavovat 😉 .Zachvilku dojde segra davat pozor na simonka 😉

leninka75
21. júl 2009

ahoj siwi!!! 🙂 .........aj zábaly si dávala???......chúďatko malé 😢 😢 😢 ........heš, heš nech to ide rýchlo preč!!

leninka75
21. júl 2009

jacka, začni baliť.....najneskôr 4.8. letíme!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
21. júl 2009

siwi tak sa rýchlo vyliečte..a ozvi sa čo a ako... ☹

leni...ja som zbalená zachvilu 😉

aninka29
21. júl 2009

ahojky ............bola som na jazde,tak som sa odmlčala 🙂 ....som si precvičila aj kúželky 😉 dobre mi to šlo 🙂 asi preto, že som bola v klude 😉 dúfam,že na skúškach budem šaškovať ako dilipuk 😝 ..........joj,včera mi kmotruša rozprávala príhodu z jej jazdy na kúželkách 😀 furt,keď si na to spomeniem,tak mám záchvat smiechu 😀 😀 😀 a keď si ju predstavím 😀 😀 😀 😀 ...........ale však vodičák má,tak čo 🙂 poliš musel mať dobrú náladu 😉

siwi ☹ ☹ ☹

mamky moja mama dnes dostala infarkt skoro 😖 ....ostala doma so Simonkou,kým som šla do školy,a Simonka ju zamkla v špajzi 😕 ......mama panikárka začala kričať a trepať do dverí s mlynčekom na mäso,samozrejme kľúč vypadol 😝 .............Simonka začala plakať ako o dušu........mama mohla kričať kolko chcela,aj tak ju nikto nepočul ☹ ........ešte šťastie, že máme suprových susedov..........sused keď počul, že Simka strašne plače a nikde nikto,všade ticho,tak rýchlo pribehol a mamu tak ako hovorí Simka zachránil 🙂 ........takže všetko dobre dopadlo nakoniec 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre