• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@utka spáchame to vez prázdninky nejaký víkendík dohodneme ... :wink: známosti sa zídu :grinning:
28. máj 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááánečko!!! :sunglasses:

..........mne sa celkom pozdával systém nákupu keď sme boli nedávno na tých Kysuciach.........spoločne sa kúpil balík špekačiek, tie sa opiekli v piatok večer..........potom sa ešte spoločne kúpili makovníky na sobotné raňajky...veci na guláš a párky na nedeľné raňajky a samoška nejaké minerálky a pivo..............ostatné veci, hlavne pre deti si každý priniesol..................
28. máj 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
@leninka75 asi tak nejako by sme sa dohodli.....mne sa to tiež páči.... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. máj 2014 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
táto je :dizzy_face: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/drevenica-u-viklika-ziar#prices.............................................. a víkendy : júl 25 až 27 ..... abo august 22.až 24 ... čo povíce ?
28. máj 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....tá by mohla byť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........tuto http://www.drevenicauvinklika.sk/index.html má ofic stránku a sú tam lepšie ceny :wink:
...mne osobne by viac bodol ten august.pretože 21.7. sa akurát vraciame z dovolenky..............h
28. máj 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kam idete ??? aj my sa chystáme :wink: prvý krát k moru :sweat_smile: :pensive: :slight_smile: ........................tak dáme ten august :grinning: len to treba zajednať nech potom nehysáčime že na poslednú chvíľu .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ako baby termín 22-24 august a chata,drevenica u Vinklíka Liptov kuk predchádzajúce správy :wink: @letty86 , @utka , @jacka , @denisenko
28. máj 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kukám kukám že kalendár obsadenosti a teda plno majú :confounded: iba august 24-26 voľné ešte :sweat_smile:
28. máj 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kukám kukám že kalendár obsadenosti a teda plno majú :confounded: iba august 24-26 voľné ešte :sweat_smile: Treba kuknúť inde asi že :pensive: :grinning:
28. máj 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...........sa nedivím, že majú obsadené..vyzerá to tam pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............a vy kam idete na dovču?.............my ideme na Korfu :wink:
28. máj 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my by sme Chorvátsko ... keď prvý krát ... a cez akú cestovku idete ,máte nejakú osvedčenú :wink: .......my ešte stále vyberáme že kam do Chorvátska :sweat_smile: ale do konca mája musíme vybrať ...
28. máj 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....a že RODÍIIIME........ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...juj, taká som nedočkavá.....
28. máj 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..........my cez Koalu..........už cez nich ideme asi tretíkrát........asi :confused: ............my sme boli kedysi v Chorvátsku pri Omiši........pekne tam bolo, ale raz a dosť :grinning: ......... cesta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....a kamienková pláž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............. a s mojimi monsterkami nebudem riskovať nervičky po ceste v aute :confounded: :confounded:
28. máj 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .držííííííím palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............sestra rodí prirodzene?
28. máj 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 prirodzene.....dúfam, že nebudú komplikácie a prirodzene aj dorodí..... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. máj 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........určite bude všetko OK :slight_smile: ..........zatiaľ jej začali len bolesti?
28. máj 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...volala som s druhou sestrou...ona bola dohodnutá, že má prísť ráno na vyvolávačku...ale pred 11°tou že ju pozeral doktor a že bola na 8...a bez bolestí,...ako ja pri Simčovi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude asi rýchlo.... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. máj 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
DVOJKY sú na svete..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................ako sa volajú................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............tak celkom rýchlý porod..... :slight_smile:
28. máj 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru rýchly...ešte o 11tej nemala bolesti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sú maličké...Julia 2440/47 a Alžbetka 2390/43..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko.......... .jej bambuľky sú na svete!!! .................blahoželám!!!!........rýchlo veru sestra porodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........nevadí, že sú maličké, hlavne, že sú OK...však ony dorastú :wink:
28. máj 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .a že si sa aj ukázala cica - mica :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......čo si robila?
28. máj 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko gratulácia :grinning: a vôbec nie sú také maličké ... naše dvojky mali jedna 1900 gr a druhá 2200 gr a jaké herečky sú to teraz :dizzy_face: :wink:
28. máj 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, dovolila som si ukradnúť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko .............no ty si rýchla!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........sú krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............tie moje potvorky si už také vôbec nepamätám :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. máj 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 poslala mi MMSku... :wink: je úplne že v pohode.... :wink: :wink: :wink: :wink: ale tá na ľavo mi strašne pripomína Deniska, ked sa narodil...fakt....to je Júlia...
28. máj 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....presne túto fotku mi to pripomenulo....to je Denisko
28. máj 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved ja som tu..... :confused: :confused: ......................... :slight_smile: :wink:
28. máj 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko sestra sa ako má......juj krásnučké sú.......a váhu maju výbornu ...ved tam boli dve sa museli podeliť :dizzy_face: :grinning: :grinning: ........cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka sestra...vraj je v poriadku, len tri stehy...a ten jej komentár....jáááj, konečne sa zohnem....a môžem sa aj najesť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok