Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vý ste riadna kopa srandý 😀 😀 😀 ....................................teším sa s vami 😵 😵 😵

denisenko
28. máj 2014

@jacka ...ved sme sestry..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. máj 2014

@jacka ............asi som blbo pozerala, keď som ťa zbadala až 12:58 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. máj 2014

@denisenko ..to najedenie sa je supiš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................paráda len tri stehy 😵 😵 😵 ...............sestra už má nejaké staršie "bejby"?

denisenko
28. máj 2014

@leninka75 má dvoch chalanov....9 a 12

leninka75
28. máj 2014

@denisenko ........jej paráda bambuľkám bud fajnúčko 😵 😵 😵 😵 ............dvaja starší bráchovia 🙂 🙂 🙂 ........to by som brala 😵 😵 😵 😵 .............už máš naplánované kedy ich pôjdeš kuknúť??? 😉 😉 😉 😉 😉 ...........určite doma dlho nevydržíš 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. máj 2014

@leninka75 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj zajtra keby to šlo....ale...zajtra idem na kontrolu so Simčom a v piatok na MMR so sebou...ked sa Simonkovi polepší, tak potom

jacka
28. máj 2014

@leninka75 asi asi moja..................ja som tu od rána........... 😀 😀 😀 😀 😀 ...........šmírujem ale psst 🤐 😀 😀

jacka
28. máj 2014

@denisenko MMR so sebou?..... 😕 😕 😕 ...........................a ako je Simonkovi?..............aj mu výsadia lieký?

leninka75
28. máj 2014

@jacka ..........mne to je jasné, že šmíruješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................ale tej chate neujdeš tak či tak 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
28. máj 2014

@denisenko ..........som zvedavá ako pochodíte u Dr.....................

denisenko
28. máj 2014

@leninka75 ....to som aj ja zvedavá.....ja by som mu ich nechala...tak týžden...a možno by sa aj z toho dostal.. 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. máj 2014

@jacka MMR na moju platničku

jacka
28. máj 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2014

@denisenko ved uvidíš čo ti povedia..........idete hned ráno?

jacka
28. máj 2014

kukuk.......... 🙂 😎 😵

jacka
28. máj 2014

u nás sa už spinká....Maťko od rána od 5tej hore.....teraz zaspal akobý uťalo 😀 😀 😀 .....................
@denisenko zajtra sa držte....... 😵 😵

jacka
29. máj 2014

ahojte.......... 🙂 🙂

katka1819
29. máj 2014

Ahooooooooj 😉 😉 😉

katka1819
29. máj 2014

som manželíkovi ešte v utorok stihla ukuchtiť jahôdkovú mňamku keď mal tie narodeninky 😀 aaaaaaaaaaaa kukajte akú sme my tu mali včera krááásnu dúhu

denisenko
29. máj 2014

Ahojte. 😉

katka1819
29. máj 2014

kuk a už som tu neni 😀 @denisenko ako Simčo ?

denisenko
29. máj 2014

@katka1819 dnes idem aj ja len kukať. 😀 nejaká som KO. ☹
Simonko...nehorši sa to tak je dobre...presvedčila som doktorku,nech mu ešte nechajú lieky...v nedeľu už !usí vysadiť,dúfam,že to ustojí

denisenko
29. máj 2014

@katka1819 inak...mne sa najviac páči ten rohlík 😀. Peterko zajedal tortu? 😀

katka1819
29. máj 2014

@denisenko hahaha to bol Matúškov 😀 ho chcel rýchlo schovať mu to nevyšlo 😉 😀 však sú tam všetci špinavý ...priam prišli z dvora,len ruky umyli a tvár a už sa hnali na tortu ,som ešte stihla rýchlo ich naaranžovať a cvaknúť foto 🙂

katka1819
29. máj 2014

@denisenko bože ten Váš krpec si teda prejde všeličím 😔 ale teraz a keď bude väčší bude mať s chorobami pokoj uvidíš 😉 .......................a ty čo KO 😕 chrbtica ...či ? .................ja som bola nedávno na preventívke u obvoďáka a tak tiež sme riešili chrbticu ..ale nič sme neporiešili 🙄 vraj sa s tým mám naučiť žiť 😠 no to je lekárov postoj ...som si nasadila masáže , cvičenia a rozmýšľam o joge ...pošlem ti fajn cvičenie na chrbticu ,keď nie tu tak cez FB 😉 ja to idem skúsiť cvičiť pravidelne ... uvidííííme ja som už bola na MMR 2 krát s hlavou ,myslím že som to už niekedy písala ,tá bola OK 😀 ale krčná chrbtica KO,a mám najnovšie aj skoliózen 😝 podľa múdreho sa kuknul a uznal 😅 PUK 😀 😀 😀 ........skúsila si niekedy aj rehabilitácie ?

jacka
29. máj 2014

@denisenko .......takže žiadna zmena?..... 😕 😅 .............mala bý si si riadne oddýchnuť........nejaký relax....abý si aj tý bola fit😉 🙂 😵

zajtra sa Maťko neučí....idu do kina....na Rio2.......... 😀 😀 😀 tak ja pojdem v meste za ten čas mínať prachý.....ak mi muž dá....... 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2014

@katka1819 ja rehabilitujem od 17tich rokov...skolioza, sinusova rotácia stavcov, preto vyskakujú, teraz k tomu platnička...plus pri porodoch sa k tomu potrhali nejaké väzivá či čo...ale tak, ja s tým žiť viem.... 😀 😀 😀 😀 😀 musím....len vekom to cítim čoraz častejšie...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....som si nevšimla, či boli špinavý...ale takej torte by som ani ja neodolala.... 😉 😉 😉

denisenko
29. máj 2014

@jacka jak dá???..ber a rýchlo utekááááj...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja som KO z toho neustáleho Simčovho čertovania...nechodíme vonku, tak doma je to ako v base..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
29. máj 2014

@denisenko akože krádež 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si len tajné požičanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................................to je pekne na nervý.......aj ked nesvieti nechodíte?...aspon na dvor na chvílu ja bý šalela s toho 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre