Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. jún 2014

ahojte... 🙂 ja len v rýchlom tempe....teraz sme prišli zo žiliny....rýchlo som prezliekla a uložila Simonka spať a varím brokolicovú polievočku, aby bola pokým príde Nisko zo školy....no...nestíííham....... 😝 😝 😝 😝 ráno sme boli na rehabilitáciach, pokým sme čakali v čakárni, Simonko si rozrazil bradu...som myslela, že skončím ešte aj na chirurgii...ale sme mu to zalepili.....krvácalo to dosť, ale už prestalo, tak hádám bude dobre...ale jazva isto ostane.... 😝 😝 😝 😝 😝 z rehabilitácii potom k primárke, tá už nás láskavo prepustila, kvoli tomu špičkovaniu....aj tak si robí po svojom... 😀 😀 😀 😀 😀 a potom na stacionár, tak sme si pobudli, ale aj odtiaľ nás už láskavo prepustili, vraj už musím len k detskej a chronicky na kožné......no čo budem....tak počkám, kým si trošku zdriemne, a letím ešte k detskej so všetkými papiermi...ešteže robí do 3tej...to stihnem navariť, a napísať úlohy s Deniskom...tak sa už lúúúúčim....čavte...a moc nepíšte...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja nestíham čítať..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. jún 2014

@katka1819 skoré uzdravenie.... 🙂 čo ste teraz dostali?....tú aftu mu potieraj často...a ak ho to bolí, najlepšie je tantum verde..... 😉 odskúúúúšané 😉 😉 😉 😉

denisenko
2. jún 2014

@leninka75 zlatá maminka 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka čo tak stručne???

denisenko
2. jún 2014

...no a ja som si na nervy vytiahla s mrazáku koleno....večer upečiem, otvorím pivčo as budem mať pekný večer sama pre seba...... 😀 😀 😀 😀 😀 no...nezaslúžim si???..... 😀 😀 😀 😀 😀 Petrík šiel do BB...aspon mi viac ostane..., 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. jún 2014

@denisenko no ty brďo si postíhala 😅 .............to je dobre že Vás poprepúšťali 😉 dostali sme atb počkááááááááj idem kuknúť názov 🙂 Sumamed Forte a na potieranie nám dal že Centiánová violeť 1% tam píšu ,na teplotu Nurofen sirup ,probiotká jasnačka a ja mu ešte dávam Imunoglukán zvýšenú dávku .... to tantum verde ste čo mali tiež nejakú vodičku,to ani neviem že je takáto poznám len pastilky na cmúľanie a sprej do hrdla tantum v. .............................. daj sebe kolena daj moja 😉 😉 😉 ty aj päť môžeš 😀

denisenko
2. jún 2014

@katka1819 normálne mu to postriekaj tým sprejom....bude ti dakovať.... 😉 sumamed mal raz Denisko...ale už nempamatám...... 😀 😀 😀 😀 aspon je lepšie?

denisenko
2. jún 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 koleno už syčí v hrnci... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. jún 2014

...po tom žemľovkovom a zeleninovom víkende akúúútne potrebujem kus masa..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. jún 2014

@denisenko ako rýchlo varíš.....toto sa mi páči 😀 😀 ..................to behanie ti nezávidím....moja 😝 ☹ .....................ako je Simonkovi ked ste vysadili lieky?
@katka1819 moji ked mali angínu tak jeden po druhom.....a brala ja výter....podal toho sa rozhodovalo...a penicilýn každých 8h 😝 😝 😝 ...........a vysoká teplota 😝 asi tri štyri dni.......brrr..................je celkom možno to to dostane aj druhý....... ☹ bodaj by nedostal 😉

jacka
2. jún 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neverím že ti chýba mäso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. jún 2014

@katka1819 ja som probiotiká dávala deťom len ked mali po hnačke..inak nie......škoda pchať niečo do nich ked sú choručký.....ked tak tak B komplex 🙂

jacka
2. jún 2014

@denisenko ozaj ako dopadla sestra s druhým na gastre?...................................mali isť do BB......že?..........................

denisenko
2. jún 2014

@jacka ..a vieš že ani neviem, ako dopadli?....iba viem, že Davidko je OK..teda...aspon zatial.... 😉 ....joooj, mäsko....ja som čistý mäsožravec...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tááák...maraton doktorov na dnes ukončený...už len vo štvrtok na kožné...a padla...aspon so Simonkom.... 😉 po vysadení..,trošku sa mu objavujú červené fľaky, ked sa rozčertí...ale klop,klop,klop....vraj kožná to porieši...

denisenko
2. jún 2014

....ešte som v tom vysokom pracovnom nasadení prišla aj k úrazu....lomila si nechtík...teda..poriadne vylomila od polovice prsta.....som aj hviezdičky videla...doslova..... 😔 😔 😔 😔 😔 ...,teraz sa mi točí hlava...myslíte, že to z toho?....alebo som fakt len unavená...vstávala som 4.30 a hned fičať na plné obrátky..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. jún 2014

dobré ránko... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....zas prší...už tretí den.... 😝 😝 😝 😝 😝 ja chcéééémmmm 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
3. jún 2014

ahojte..........
@denisenko ked zasvieti bude velmi horúco ☹ ☹ ..................ja som včera zas prekurovala........des v júni kúriť 😝

denisenko
3. jún 2014

@jacka ...ja som už vypla radiátory...ale ...ak nepríde Petrík a nzakúri v krbe, asi tiež zapnem... 😝 😝 😝 😝 inak...to je fakt sila...v predpovedi hovoria jedno a skutočnosť...na míle od toho..... 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
3. jún 2014

Ahooooooooooooj 😵

s Matulkom je už trošken lepšie 🙂 teploty ustúpili sa tešíííím ... a @denisenko ĎAKUJEM 😉 😉 😉 už máme doma a striekame 😀 zatiaľ v pohode ...

katka1819
3. jún 2014

aj u nás čiape a to išiel Petrík na výlet 😅 chúďa s dáždnikom a gumákmi 😝 ............................my kúrime taky tak 😉 a to hlásili bez dažďa aj včera aj dnes ... a cez víkend vraj už letné teploty 😕 no neviem na čo sa pripraviť 😝 😝 😝 ........................u nás nová rozprávka frčí najnovšie už nie len Pat a Mat alebo ako ich Matulko volá že ujovia 😀 ,Šmolkovia,Krteček a Včielka Maja ,teraz máme v obľube aj Chrobáčikov a lebo po česky že Mrňouskové 😀 jaká sranda to je 🙂 tieto rozprávky v tomto počasí a keď sú krpci chorý no na nezaplatenie 😅 😉

denisenko
3. jún 2014

@katka1819 ..tak to je dobre, že je lepšie.... 😉 ked možem, rada pomožem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. jún 2014

@katka1819 joooj...u nás tiež začína včielka Maja..okrem toho Pingu...akože vláčik Tomáš číslo 1, to nemusím asi ani hovoriť..., 😀 😀 😀 😀 ....mrňúskovia sú super...mám celé DVD 😉 ...kam šli na výlet??? 😕 😕 😕 naši idú zajtra...tak idem objednať pekné počasie..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
3. jún 2014

@denisenko idú na Strečno 🙂 nooooooooo ešte som mu neskúšala Pingu pustiť ale prisám vačku mám to od včera nachystané 😀 lebo som hľadala rozprávky ešte po Peťkovi a tam som aj tých chrobáčikov našla aj Pingu a vláčika tomáša nemáme bo mi ho krpec ešte starší zničil 😝 ale kukal u babky na minimaxe a moc ho to nebavilo ...už som rozmýšľala že si dám aj ja minimax ,jimjam a disney chanel 😀 😀 😀 my nemáme zatiaľ u nás frčí len dvd najviac 🙂

katka1819
3. jún 2014

@jacka ce vidzíííím ce 😀 😀 😀

drevacik
3. jún 2014

ahojte viem ze sa to sem nehodi ale chcela by som vas poprosit moja sestra sa zapojila do sutaze a chcela by som vas poprosit aby ste za nu hlasovali 🙂
za kazdy hlas som vdacna 🙂 hlasuje sa len do polnoci a vyhrava ten kto ma najviac hlasov zaberie vam to len par minut a ak mozte poslite to aj dalsim
dakujeeeeeem
http://www.alza.cz/fotosoutez/foto-13048.htm

jacka
3. jún 2014

@denisenko
@katka1819 dakujem za dážd nemuselo byť....ale akože stačilo 😠 😠 😠

myslíte chrobáčikova udolie stratených mravčekov????.................či čo?.............moji teraz frčia na drakovi .....seriál...MAťko si posťahoval........kedže už vie čítať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
3. jún 2014

Peťko bol v nedeľu s tatom v kine že deň detí 😵 a ja s Matulkom v horúčkach doma 🙄 noooo nevadí iné som chcela .... chceli ísť že Rio 2 ale beznádejne vypredané bolo ...tak išli na Vládkyňu zla čo som ja chcela strašne ísť na to do kina 😀 bo ja som taká rozprávková 🙂 aaaaaaa som si myslela že sa bude báť trošken ale vraj malina nuda ...hahaha si viem predstaviť 😉

jacka
3. jún 2014

@leninka75 .........Karolínke všetučko najlepšie...vela vela zdravíčka a lásky...,,,,,,,,,nech sa jej v škole darí a rodičia nech poslächajú................posielame velku pusinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. jún 2014

@katka1819 fúúúú ako som sa zlakala............. 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😉 že nuda................... 😀 😀 😀 😀 tá fotka na to nevyzerá 😀 😀 😀 😀 ...............Maťko boli na Rio 2......vraj celkom dobré 🙂 🙂

katka1819
3. jún 2014

@jacka ja som nič neposielala 😅 ja dážď tiež nemusíííííííím 😉 😀 ja len 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
3. jún 2014

@katka1819 len som si to zmazala som musela písať od znova 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre