Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
3. jún 2014
@katka1819 tak už potom viem kto to bol,,,,@denisenko
katka1819
3. jún 2014
@jacka nooooooooooooooooooooo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja ništ
jacka
3. jún 2014
@katka1819 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 aha trafená 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂
katka1819
3. jún 2014
@jacka my toto na dvd a som vôbe nevedela že je aj celý film s nimi to musíme mať 😃 😃 😃
jacka
3. jún 2014
@katka1819 to je ono............ani nedýchali 🙂
katka1819
3. jún 2014
@jacka už som si ho aj zajednala u môjho osobného napalovača :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N 😃 ........................ty počuj ale tam sa tiež nerozpráva ..či ?
katka1819
3. jún 2014
ideeeeeeem papa
jacka
3. jún 2014
niečo pre potešenie.... 😃 😃 😃
jacka
3. jún 2014
@katka1819 čo si si zajednala?.....chrobáčikov?............nie nie tam nerozprávaju.... 🙂 ale velmi pekne urobená x-) x-)
denisenko
3. jún 2014
@katka1819 ani my nemáme tie detské programy...mali sme, ale načo zbytočne platiť, ked tam stále šlo dookola to isté...takto im stiahnem z PC na USB čo chcú a kukajú do nemoty..... 😃 😃 😃 😃 teda...viac Nisko, Simonka začala zaujímať telka až teraz...ale zas on fičí na mojom mobile, vždy ked pije tak musí ísť vláčik Tomáš.... 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. jún 2014
@jacka no hádam to nechceš zvaliť na mňa...ja nie.... 😃 😃 😃 😃 čestné piionierske 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. jún 2014
@jacka nááádherné kvietky....to ja možem stááále..... x-) x-) x-) x-) x-) ten celovečerný film...ani som nevedela..idem niekam pohľadať.... 🙂
denisenko
3. jún 2014
@leninka 75 aj my sa pripájame....som vedela, že som na niečo zabudla...Karolínke všetúúúúčko najlkepšie k meninkám....cmúúúúúúúúúúúk x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
3. jún 2014
@denisenko zvaliť niečo na teba................ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .........nikdy..... 😃 😃 😃 😃 😃 ...........no čo si........ved už ani neprší 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......................................aj ja lubim kvietky......keby som mohla tak ich posadím namiesto zemiakov 🙂 😉 .................................daj tipa čo sťahuješ......aby sme dookola nepozerala to isté.... 🙂
katka1819
3. jún 2014
@leninka75 krásne meninky Karolínke x-)
jacka
3. jún 2014
teraz neviem ide leto alebo jesen???? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p ...alebo čo :-p :-p
denisenko
3. jún 2014
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nooo....to je otázka...ja som ráno zakúrila...nebudem sa drkotať..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. jún 2014
@jacka sťahujem???...aktuálne prasiatko Pepina...nejaké nové časti, či čo....Denisko sa na tom rehoce.....chroch,chroch... 😃 😃 😃 😃
jacka
3. jún 2014
@denisenko vraj hned namočiť to jari........ale nemám oskušané :-N
prasiatko jasné...to je niečo pre moje prasiatka 😃 😃 😃 akoby som ich videla 😃 😃 😃 😉 ................................ani ja nedrkocem.......a zas prší..................pána beka.......asi sa ide Medard vyblázniť už teraz 😃 😃 😃
denisenko
3. jún 2014
@jacka ked ja už som to dva krát oprala.... |-| |-| |-| u nás už svieti slniečko...asi dve hodinky...tak som šla rýchlo na záhradku...poliať foliovník a pozbierať šalátik a redkovku....teraz vyzerám ako prasiatko vyválané v blate ja... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
4. jún 2014
dobré ránko..... 😉

niet nad rannú kávu....... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
katka1819
4. jún 2014
Ahoooooooooooj 😃 😃 😃
katka1819
4. jún 2014
@jacka Mrňouskou sme už kukli 😃 ceeelkom dobré ako Peťko zahlásil 😉
@denisenko no čo stou košieľkou ako to dopadlo ? :-N
katka1819
4. jún 2014
@leninka75 Všíííííííííííícko najlepšie k meninkám 😃 x-) 😉
jacka
4. jún 2014
ahojte...............

@katka1819 našim sa to páčilo x-) x-) x-) spokjoný že ešte...... 😃 😃 😃 😃 aj ladove královstvo.......ale Peťko nevydržal celé odbiehal 😃 😃 😉 ...............ako sa máte?

@denisenko čo podarilo sa odoprať?...........ved uvidíš častým praním to zíde......Peťkovi tak tričko od oleja....sa vopchal pod traktor a bolo.....a častým pranám to zišlo....aj ked nie celkom čo to bolo vidieť..........držím palce.................čo večer popršalo?... 😃 😃 ................u nás je 😎 😎 😎 😎
denisenko
4. jún 2014
@katka1819 ešte som neskúšala to z Lidla, tak potom poviem...ked kúpim.... 😃 😃 😃 😃 n ale moc tomu nedávam..... :-p :-p :-p :-p
denisenko
4. jún 2014
@leninka75 ...všetko naj, naj, naj...,.aby si tu s nami ešte dllllho "koníkovala"......
jacka
4. jún 2014
@leninka75 všetko najlepšie...vela lásky a zdravia x-) x-) x-) x-)
jacka
4. jún 2014
@katka1819
@denisenko ..............jéééééééééééééééééj kráááásne x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ..............aj ja si prosím len tak 🙂 🙂
denisenko
4. jún 2014
@jacka večer už nepršalo...teraz je pod mrakom...ale ....aspon neprší..... 🙂 hlavne, že deti mali napísané, že na výlet slnečné okuliare,....ha,ha ha 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎