• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@katka1819 tak už potom viem kto to bol,,,,@denisenko
3. jún 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ništ
3. jún 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aha trafená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my toto na dvd a som vôbe nevedela že je aj celý film s nimi to musíme mať :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 to je ono............ani nedýchali :slight_smile:
3. jún 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už som si ho aj zajednala u môjho osobného napalovača :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ........................ty počuj ale tam sa tiež nerozpráva ..či ?
3. jún 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideeeeeeem papa
3. jún 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
niečo pre potešenie.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 čo si si zajednala?.....chrobáčikov?............nie nie tam nerozprávaju.... :slight_smile: ale velmi pekne urobená :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ani my nemáme tie detské programy...mali sme, ale načo zbytočne platiť, ked tam stále šlo dookola to isté...takto im stiahnem z PC na USB čo chcú a kukajú do nemoty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda...viac Nisko, Simonka začala zaujímať telka až teraz...ale zas on fičí na mojom mobile, vždy ked pije tak musí ísť vláčik Tomáš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no hádam to nechceš zvaliť na mňa...ja nie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čestné piionierske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nááádherné kvietky....to ja možem stááále..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten celovečerný film...ani som nevedela..idem niekam pohľadať.... :slight_smile:
3. jún 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka 75 aj my sa pripájame....som vedela, že som na niečo zabudla...Karolínke všetúúúúčko najlkepšie k meninkám....cmúúúúúúúúúúúk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zvaliť niečo na teba................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........nikdy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........no čo si........ved už ani neprší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................................aj ja lubim kvietky......keby som mohla tak ich posadím namiesto zemiakov :slight_smile: :wink: .................................daj tipa čo sťahuješ......aby sme dookola nepozerala to isté.... :slight_smile:
3. jún 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 krásne meninky Karolínke :dizzy_face:
3. jún 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
teraz neviem ide leto alebo jesen???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...alebo čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nooo....to je otázka...ja som ráno zakúrila...nebudem sa drkotať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka sťahujem???...aktuálne prasiatko Pepina...nejaké nové časti, či čo....Denisko sa na tom rehoce.....chroch,chroch... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vraj hned namočiť to jari........ale nemám oskušané :sweat_smile:
prasiatko jasné...to je niečo pre moje prasiatka :grinning: :grinning: :grinning: akoby som ich videla :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ................................ani ja nedrkocem.......a zas prší..................pána beka.......asi sa ide Medard vyblázniť už teraz :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ked ja už som to dva krát oprala.... :pensive: :pensive: :pensive: u nás už svieti slniečko...asi dve hodinky...tak som šla rýchlo na záhradku...poliať foliovník a pozbierať šalátik a redkovku....teraz vyzerám ako prasiatko vyválané v blate ja... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:

niet nad rannú kávu....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2014 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Mrňouskou sme už kukli :grinning: ceeelkom dobré ako Peťko zahlásil :wink:
@denisenko no čo stou košieľkou ako to dopadlo ? :sweat_smile:
4. jún 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Všíííííííííííícko najlepšie k meninkám :grinning: :dizzy_face: :wink:
4. jún 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...............

@katka1819 našim sa to páčilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: spokjoný že ešte...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ladove královstvo.......ale Peťko nevydržal celé odbiehal :grinning: :grinning: :wink: ...............ako sa máte?

@denisenko čo podarilo sa odoprať?...........ved uvidíš častým praním to zíde......Peťkovi tak tričko od oleja....sa vopchal pod traktor a bolo.....a častým pranám to zišlo....aj ked nie celkom čo to bolo vidieť..........držím palce.................čo večer popršalo?... :grinning: :grinning: ................u nás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ešte som neskúšala to z Lidla, tak potom poviem...ked kúpim.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: n ale moc tomu nedávam..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...všetko naj, naj, naj...,.aby si tu s nami ešte dllllho "koníkovala"......
4. jún 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 všetko najlepšie...vela lásky a zdravia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819
@denisenko ..............jéééééééééééééééééj kráááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............aj ja si prosím len tak :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka večer už nepršalo...teraz je pod mrakom...ale ....aspon neprší..... :slight_smile: hlavne, že deti mali napísané, že na výlet slnečné okuliare,....ha,ha ha :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok