Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2014

@katka1819 tak už potom viem kto to bol,,,,@denisenko

katka1819
3. jún 2014

@jacka nooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ništ

jacka
3. jún 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aha trafená 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

katka1819
3. jún 2014

@jacka my toto na dvd a som vôbe nevedela že je aj celý film s nimi to musíme mať 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2014

@katka1819 to je ono............ani nedýchali 🙂

katka1819
3. jún 2014

@jacka už som si ho aj zajednala u môjho osobného napalovača 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 ........................ty počuj ale tam sa tiež nerozpráva ..či ?

katka1819
3. jún 2014

ideeeeeeem papa

jacka
3. jún 2014

niečo pre potešenie.... 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2014

@katka1819 čo si si zajednala?.....chrobáčikov?............nie nie tam nerozprávaju.... 🙂 ale velmi pekne urobená 😵 😵

denisenko
3. jún 2014

@katka1819 ani my nemáme tie detské programy...mali sme, ale načo zbytočne platiť, ked tam stále šlo dookola to isté...takto im stiahnem z PC na USB čo chcú a kukajú do nemoty..... 😀 😀 😀 😀 teda...viac Nisko, Simonka začala zaujímať telka až teraz...ale zas on fičí na mojom mobile, vždy ked pije tak musí ísť vláčik Tomáš.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. jún 2014

@jacka no hádam to nechceš zvaliť na mňa...ja nie.... 😀 😀 😀 😀 čestné piionierske 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. jún 2014

@jacka nááádherné kvietky....to ja možem stááále..... 😵 😵 😵 😵 😵 ten celovečerný film...ani som nevedela..idem niekam pohľadať.... 🙂

denisenko
3. jún 2014

@leninka 75 aj my sa pripájame....som vedela, že som na niečo zabudla...Karolínke všetúúúúčko najlkepšie k meninkám....cmúúúúúúúúúúúk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. jún 2014

@denisenko zvaliť niečo na teba................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........nikdy..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...........no čo si........ved už ani neprší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................................aj ja lubim kvietky......keby som mohla tak ich posadím namiesto zemiakov 🙂 😉 .................................daj tipa čo sťahuješ......aby sme dookola nepozerala to isté.... 🙂

katka1819
3. jún 2014

@leninka75 krásne meninky Karolínke 😵

jacka
3. jún 2014

teraz neviem ide leto alebo jesen???? 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ...alebo čo 😝 😝

denisenko
3. jún 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nooo....to je otázka...ja som ráno zakúrila...nebudem sa drkotať..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. jún 2014

@jacka sťahujem???...aktuálne prasiatko Pepina...nejaké nové časti, či čo....Denisko sa na tom rehoce.....chroch,chroch... 😀 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2014

@denisenko vraj hned namočiť to jari........ale nemám oskušané 😅
prasiatko jasné...to je niečo pre moje prasiatka 😀 😀 😀 akoby som ich videla 😀 😀 😀 😉 ................................ani ja nedrkocem.......a zas prší..................pána beka.......asi sa ide Medard vyblázniť už teraz 😀 😀 😀

denisenko
3. jún 2014

@jacka ked ja už som to dva krát oprala.... 😔 😔 😔 u nás už svieti slniečko...asi dve hodinky...tak som šla rýchlo na záhradku...poliať foliovník a pozbierať šalátik a redkovku....teraz vyzerám ako prasiatko vyválané v blate ja... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2014

dobré ránko..... 😉

niet nad rannú kávu....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
4. jún 2014

Ahoooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
4. jún 2014

@jacka Mrňouskou sme už kukli 😀 ceeelkom dobré ako Peťko zahlásil 😉
@denisenko no čo stou košieľkou ako to dopadlo ? 😅

katka1819
4. jún 2014

@leninka75 Všíííííííííííícko najlepšie k meninkám 😀 😵 😉

jacka
4. jún 2014

ahojte...............

@katka1819 našim sa to páčilo 😵 😵 😵 spokjoný že ešte...... 😀 😀 😀 😀 aj ladove královstvo.......ale Peťko nevydržal celé odbiehal 😀 😀 😉 ...............ako sa máte?

@denisenko čo podarilo sa odoprať?...........ved uvidíš častým praním to zíde......Peťkovi tak tričko od oleja....sa vopchal pod traktor a bolo.....a častým pranám to zišlo....aj ked nie celkom čo to bolo vidieť..........držím palce.................čo večer popršalo?... 😀 😀 ................u nás je 😎 😎 😎 😎

denisenko
4. jún 2014

@katka1819 ešte som neskúšala to z Lidla, tak potom poviem...ked kúpim.... 😀 😀 😀 😀 n ale moc tomu nedávam..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. jún 2014

@leninka75 ...všetko naj, naj, naj...,.aby si tu s nami ešte dllllho "koníkovala"......

jacka
4. jún 2014

@leninka75 všetko najlepšie...vela lásky a zdravia 😵 😵 😵 😵

jacka
4. jún 2014

@katka1819
@denisenko ..............jéééééééééééééééééj kráááásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............aj ja si prosím len tak 🙂 🙂

denisenko
4. jún 2014

@jacka večer už nepršalo...teraz je pod mrakom...ale ....aspon neprší..... 🙂 hlavne, že deti mali napísané, že na výlet slnečné okuliare,....ha,ha ha 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre