• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka pre potešenie oka....a aj dušičky.....
4. jún 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. jún 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 no ako dopadli vaši výletníci?????...nezmokli????
4. jún 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 júúú...ružovozelená kombinácia...perfektná..... :wink:
4. jún 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zmoklíííí aj nezmokli :grinning: ale ako deti vytešený boli aj za dažďa asi všetci ,len učka nie :wink: :sweat_smile:
4. jún 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ešte...týmto sa teším každy deň...na stole
4. jún 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem moje krásne mám naplánované upratovanie špajzičky :grinning: papa :wink:
4. jún 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ked sme tu takto v hojnom počte..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dáme kávičku???? @jacka @katka1819
4. jún 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819
@denisenko ............dakujem....krááásne sú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ano ano....už slintám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko slnečnica je prekrásna....len mi vadí to čo padne pod nu :frowning2: :pensive:
4. jún 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kam šli na výlet?........................tak už ani u nás nie je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :frowning2: .............a zatial tiež neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...táto ešte neopadala...dostala som na meninky...z lásky..tak to ju tu budem mať asi mesiac..... :grinning: :grinning: :grinning: kvietky od Petríka vždy vydržia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak to hej.........ked sú z lásky.........verím tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................peknučká je :slight_smile:
4. jún 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka išli na tú wachumbu...vraj je to niekde pri Martine... :slight_smile: Denisko ani nechcel ísť, po prvé, bolo to drahé, po druhé....bojí sa cestovať, že stále sa mu bude chcieť dať cikať...,jeho večnbý problém...vždy, ked niekam ideme.... :angry: :angry: :angry: :angry: ale..určite to zvládne..... :grinning: :grinning: :grinning: dala som mu MP4 prehrávač, tam prasiatko Pepa a zabudne, že musí ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všetko je to len v hlavičke......pomotanej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to už ........juj no to mu teda nezávidím...to cikanie...... :pensive: ...............ved ked bude trab mu zastavia že...
4. jún 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to naši idu fakt daleko asi 10km od zv...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ranč.........pomaranč :grinning: :grinning: :grinning: .................a učkin hlod......rodičia ktorý maju chlapcov.......maju isť s nimi.....ha ha ha :angry: :angry:
4. jún 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved som mu kázala, že musi povedať pani učiteľke a zastavia mu.... :wink: v prvom ročníku sa mi pocikal v triede...lebo ho nepustila na WC, že deti to zneužívajú a taááák...tak som jej vtedy povedalas, že on ked povie, že musí, tak musí....tak hádam prežije v zdraví, nedala som mu náhradné tepláky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to prečo?? čo sú chlapci iný?:?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
4. jún 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juj to je koza učka.......ved prváci toho asi vela nenavymýšlaju....či sa mýlim?............potom čo bolo ostal mokrý?.. :frowning2: ................tak učka má inštrukcie....... :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka naši to majú okolo 60 km z Rajca....
4. jún 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved preto sa divým...že naši len tak na blizko idu.........to maju riadnu cestu kedy sa vrátia?
4. jún 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale...začal jeden a ostatný vymýšľali.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne na poslednej hodine.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: má, má....ja sa vždy ozvem, ked sa mi niečo nepáči...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyzerám síce ako sekera, ale aspon mám potom pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nech...Denisko si už svoje odtrpel, ked sme ho takpovediac hodili do talianskej školky....
4. jún 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vraj návrat okolo 17tej :confused: ...uvidíme..... :wink: ale včera bol frajer...nechcel písať úlohy, že dneska napíše....si viem predstaviť..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja...Simonko spí...žehlenie čaká......
4. jún 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ha tak sa pridali aj ostatný.... :grinning: :grinning: :grinning: .......................................treba treba hlavne ked sa to našich detí týka...že..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to dosť neskoro prídu...... :confused: :confused: ..................to sa mu fakt bude chcieť :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len si pekne požehli.... :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...už dávno nepršalo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rááááááááááááááánečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
5. jún 2014 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok