• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ahojte.................

@denisenko no tak u nás bolo 23st a :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...krátky rukáv :grinning: :grinning: .......a den pred tým 15....fakt čudné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................Simonkovi je ako?.....
@katka1819 tvoja chorobka sa ako má?
5. jún 2014 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...všetúčko najlepšie ........Lolike vela zdravíčka ..lásky a pohodičky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk

a tiež by si mohla urobiť kuk :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2014 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink:
@leninka75 Laurike všetko najlepšie...hlavne zdravíčko....cmuk :dizzy_face: ...ešteže to máte všetky 3 pekne na kope... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: idete oslavovať cez víkend?
@jacka ...ani sa nepýtaj...keby bola súťaž v mrzutosti, tak vyhráva na prvej čiare...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: všetko mu vadí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len čo idem na wc, oprie sa o dvere a reve..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2014 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...idem...vychystať deti a hor sa po doktoroch.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. jún 2014 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :slight_smile: tak chorôbka už nie je chorôbka ,ale čertovidlo rohatovidlo :grinning: :wink: dnes ideme na kontrolu ...
5. jún 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko som zvedavá čo povie kožná :unamused: držte sa ...
5. jún 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Laurinke všetko najlepšie aj my prajeme :dizzy_face:
5. jún 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráááááááááááááánečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....................hneď mám lepšiu náladu keď je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 @denisenko @jacka @letty89............ dievčatá moc vám ďakujem za priania :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................a posielam od nás troch vám všetkým veeeeeeeeľky cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2014 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............máš nádherné kvetinky v záhrade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................
5. jún 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...........vy ste už fit? :fearful: .špajza uprataná?...........
5. jún 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ............a ty si ako dopadla s chrbtom u Dr.?..................som zvedavá ako simonko.........
..................oslavu sme už mali minulú nedeľu, pretože nám tatinko teraz v sobotu odchádza na dva týždne do Kórei :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jún 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no vitaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: ............. uvidíme či sme fit ...dal mu nové atb na 3 dni ( predtým sme mali iné a užíval tiež 3 dni,ale mu nesadli ) a na štvrtý sa máme prísť ukázať ... ale vyzerá že je už ok :wink: .......................špajza ??? ani som sa tam nedostala ,keď sme zbadali to slunéčko tak sme vybehli von na záhradku a dvor, vrátili sme sa až večer o 20 tej :grinning: :grinning: :sweat_smile: vonku sa robili aj úlohy aj sa papalo no kto by chcel doma sedieť :wink: aj dnes tak budeme jak vidím :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ..........................tak manželík do Kórei cestuje :confused: ďalekóóóó :fearful: :sweat_smile: :slight_smile: už bol takto či ?
5. jún 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo už som Lolinke poslala obrázok že k narodeninkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nooooo ale nemóóóžem nájsť taký pekný srandovný aj k meninkám :wink: snáď poteší aj tak :dizzy_face:
5. jún 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ................ako nesadli atb?..........nezlepšil sa mu stav?............len daj pozor slniečko a atb zlá kombinácia :frowning2: .................včera som sa obzeral či ťa nestretnem v Bytči a ništ :frowning2: ..................
.....................veru ďaleko preďaleko ide :frowning2: .....................práve včera sme skúšali skype či nám frčí..............už takto bol v roku 2011 to som bola ešte na MD s Laurinkou.................aj vtedy to bolo ťažké a teraz to bude zasa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................
5. jún 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..................jasan, že obrázoček poteší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............však je to zo srdiečka :wink:
5. jún 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..............jo a moja absencia..............noooooooooo, tak v utorok sme mali štátnice, nestíhala som nič iné a včera som bola s Lilkinou triedou na školskom výlete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 noooo nezlepšil ... teploty pokračovali,celý sa vyhádzal a do toho sa pridala aj nádcha ... od piatku - začínali sme s menším zápalom hrdielka a zvýšenými teplotami ,dal mu však hneď Zinat atb,lebo mal v krvičke už zvýšené zápalové hodnoty či ako sa to ... stále mi ich vyvraciaval a aj keď som mu ich dávala- žiadny účinok .. teploty sa zvyšovali a k tomu sa vyhádzal niečo podobné ako Simonko ,v pondelok sme boli opäť u lekára poslal nás už na nos.ušné.krč. a ten angína a poriadna tak nasadil nejaké nové atb na 3 dni ... a hneď v prvý zabrali do večera už teploty nemal a aj škvrnky na telíčku začali miznúť ..................... na slniečku sme boli až včera prvý krát od piatku :sweat_smile: sa nedalo doma s ním vydržať a to ešte nebolo tak horúco včera aj pod mrakom sem tam ,tak som ho musela vyvetrať :slight_smile: .............................veď sa mi zdalo že to spomínal na chate Peťovi že bol v Kórei alebo tak niekde strašne ďaleko pracovne .... nooooooooo a už si poobkukávala aj ty nejakú tuú chatosku bo nám to vyfúknu všicko :sweat_smile: musím aj ja kuknúť opäť ale až večer sadnem k tomu .... kedy si to spomínala že idete na tú dovču na Korfu ? nám to vychádza od 21 .7 na týždeň ,pôjdeme autom cez noc ... Petrík sa podujal :sweat_smile: ... tak v tomto termíne tiež nie :wink: .........................aaaaa veru včera sme len na tej záhradke boli , do mesta sme ani nepáchli :grinning:
5. jún 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...........fuha to až takto si mala s drobcom?! :frowning2: ...............hlavne, že sa už polepšilo :slight_smile: ............zatiaľ som nemala čas pozerať chatu, ale možno cez víkend by som kula :wink: ...............ja by som to videla niekedy v auguste nejaký termín, čo povieš?.......a ideme pozerať región aký?.....my ideme na dovču 10.7. .............
5. jún 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka75 všetko najlepšie k meninkám, predvčerajším Karolínke, včerajším tebe a dnešným Laurinke.
Ja som bola dnes po pol roku na hematológii na kontrole a mala som 160tis. doštičiek, čo už som v norme, tak sa veľmi teším.
5. jún 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :wink: tak už sme dom....púder, ešte aspon 10 dní len zemiaky a ryža....aerius dlhodobo a krémik pre atopikov.....no čo už...som si to kedysi prešla s Deniskom, historia sa opakuje...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super... :wink: :wink: :wink: :wink:
5. jún 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 do Korei???...jooj...to je daleko.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. jún 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo ako ste dopadli?.....,,,,,,,,,,,čo som čítala na Fb tak radšej celiakiu ako HIT :pensive: :pensive: ........aj sa chystáte na gastro?........a čo ešte okrem zemiakov a ryže?............aj ovocie može?....
5. jún 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super dobrá správa.............si pamätám ako ti neodporúčala aby si bola tehotná a teraz takéto pekné výsledky.....teším sa :slight_smile: :dizzy_face:
5. jún 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no..zatiaľ to nechali ako parainfekčné plus atopický....dostal na dlho Aerius a vraj uvidíme...ovocie a ani zeleninu nesmie...žiadne koreniny, príchute...nič......teraz je to ťažko, kedže má rozhasený organizmus po prednisone.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75 všetko najkrajšie prajeme Laurinke, cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka super správy, mozno ti aj tehu upravilo hodnoty :slight_smile:
@denisenko zlatko male, drzkajte sa...nebude mat nejaku potravinovú alergiu :confused:
5. jún 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem baby...nooo, veru, Asi mi to tehotenstvo pomohlo. Dr. vravela, že niekedy sa to nezmení, niekedy sa to totál zhorší a niekedy to pomôže.
5. jún 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..............

@denisenko aha takže dieta ako sa patrí.....uff nezávidím ti..... :frowning2: .........len nech sa už čo narýchlejšie dáte do poriadku......

@utka tak ty si jasný príklad........že ti to pomohlo.......no ale inak sa mi ten prístup nepáči dr. ......lebo je tam úplne všetko ostane ...zhorší .,.zlepší.........takže ani ona nevedela čo sa s tebou stane........ :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....................ale čo tam potom hlavne že je už s tebou dobre :slight_smile: :slight_smile:
6. jún 2014 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááánečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@letty86 @utka ..........ďakujem babuľky !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
6. jún 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..super, teším sa s tebou z výsledkov!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............
6. jún 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok