• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
Ahooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
9. jún 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme boli včera tutok :grinning: joooj dobre bolo :wink: kuk a fotos neskôr :slight_smile: http://www.wellnesshoral.cz/termalni-bazeny-wellness-horal/
9. jún 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
9. jún 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Konečne je teploooo...
@katka1819 jaaaj, dobre vám muselo byť. :wink:
9. jún 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink:
@jacka júúj...chalani...skoré uzdravenie.... :wink:
@leninka75 mužíkoví skorý návrat..... :wink: :wink: :wink: :wink:
9. jún 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja zas nestíham...včera boli chlapi na kupku, my so Simčom doma.......a večer grilovacia párty....dnes tatinko odišiel asi na c elý týžden...takže...záhrada, deti, teplo.... dám sa naklonovať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dakujeme.......zíde sa :slight_smile:
Simonkovi je ako?
9. jún 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 manzelovi všetko naj k narodkám :dizzy_face: aspon cez skype si ho vycmulikajte :wink:
9. jún 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ja sa pripájam....tvoju drahému všetko najlepšie...... :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
9. jún 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoj.....vy sa ako máte?
9. jún 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............a aké im dávaš nanuky?...............Lilušina bezlepková kamoška jedáva nanuky Prima............
..............ani nehovor, to bolo hrozné keď ukazovali tú havárku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................ale celkovo to bol čudný piatok.....hneď ráno sme cestou do roboty v opačnom smere videli havárku.........cestou z roboty sme našťastie tiež v opačnom smere videli picnutých 5 aút do seba...........potom sme v rádiu počuli o tom buse a ešte v ZA havaroval nejaký motorkár :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................hrozné čo sa dialo......
9. jún 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 .takže sa oplatí ísť? :slight_smile: ..........my sme to už dávno obzerali len sme sa ešte nedokopali k tomu tam ísť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@letty86 .........ďakujem za mužíka, odkážem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: ...................ešte že existuje skype :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................
9. jún 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .ako ste oslavovali????????? ............čo dostala Vikuška? .........daj typ ja som pri Lilke už v koncoch s nápadmi na darček :frowning2:
9. jún 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 prima......teraz mali nejakých dino....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru hnusný piatok.........a toto všetko vidieť...mne stačí jednu havárku vidieť a stiahne sa mi žaludok.... :frowning2:
9. jún 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...........aspoň niekomu vyhovuje toto teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a kedy mala Vikuška 8rokov?.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jún 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko...juj deni nevieš ako rada by som posunula čas o dva týždne :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............a tebe kam išiel Peťo?............voda na kupku bola aká?...........stihla sa vyhriať?
9. jún 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......včera mojka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. jún 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 na to teplo len toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......................... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .................. :wink:
9. jún 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 akže tak nemeškám :wink:
9. jún 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..Vikuške všetučko najlepšie....vela lásky.....zdravie nech poslucha... a.........posielame pusinku.....cmuk..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 neboj dva týžden ubehnu ako voda.......ani sa nenazdáš a máš do domka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no minulý rok s pupkom nič moc,ale teraz v pohode...zatial.
9. jún 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Vikinke veľkáčke všetko najlepšie.... :wink:
@leninka75 aj Tvojej drahej polovičke.....všetko naj, naj,naj.... :wink: :wink: ...voda...vraj dobrá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to vstupné...že 7E... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka Simonko??,...už dobre...čertuje....ešte má fľaky, ale už len fľaky.....len musí chodiť vonku oblečený od hlavy až po päty....nic moc....
9. jún 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........ja viem, že chceš potešiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............
9. jún 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....ďakujem......odovzdám :wink: .........................otrasné vstupné :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................ja som mužovi povedala, že na rok musíme poriešť bazén s pevnými stenami lebo tento gumový nám už dosluhuje.........ja dosť nerada chodím na verejné kupká :pensive: ...........jednak to tam býva plné, vysoké vstupné, a nemám rada špliechanie do tváre :sweat_smile:..................kôli šošovkám........vždy mám pocit, že mi ich voda vyplaví :wink:
9. jún 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...............veru veru pred rokom o takomto čase ešte si fučkala s banderkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............ako si na tom s váhou?........raz dávnejšie si písala, že si išla dolu viac ako pre tehotenstvom...........udržalo sa ti to?........alebo ešte si išla nižšie?
9. jún 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jediná, ktorá vie, záspisky nepustia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oslava bola super, viki sa velmi tesila, boli sme u mamky a bola opekačka, bola aj svokra a prisiel aj brat s farjerkou, ktorý robí v Prahe, tak nás bolo vela
vikinke sme kupili bicykel....od svokry dostala tablet :stuck_out_tongue_closed_eyes:, bazen od brata a korunky...tiez som mala problem, ze čo, ale bicykel potrebovala velky, tak to bolo jasne
@jacka
@denisenko dakujem :slight_smile:
9. jún 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak rýchlo sa mam....tatik s matulkom isli včera so svokrou k nej.....tak som prvykrat spala bez matulka....som to nejak zvladla.....my ideme s viki v stredu. sme mali ist aj my včera, ale brat je tu do piatka, tak sme trosku s nim....dnes idem ku kadernicke, zajtra na obocie, na buduci tzden je svadba kamoskina, tak uz nemam vela casu, kedze prideme az niekedy vo stvrtoka a v sobotu svadba
9. jún 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok