• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@letty86 tak budeš za peknú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................mna už von nedostane nik......akurát tak s deťmi do bazéna......a vyleziem len večer........................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................@leninka75 .......tak tá ma super pamäť.......aj s tebou...ešte že sa máme na koho spolanhuť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jún 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak tak potešiť chcem.... :dizzy_face: ......ved aj ja to potrebujem a dobre to padne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
9. jún 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to fakt ..zahalený a može von.......chuda moje ved mu musí byť teplo.....a do vodičky može?......myslím váš bazenik...................... :slight_smile:
9. jún 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hahaha...bohužiaľ neudržalo, niečo sa nazad nalepilo :frowning2:, ale snažím sa nejesť sladké, pečivo a občas idem so susedou behať...No aj tak mám ešte stále menej ako pred tehu...
9. jún 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 krááásne je tam :slight_smile: ODPORÚČAM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@letty86 sa pripájame a Vikinke dodatočne všetko najlepšie k narodeninkám prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 Vikinke všetko najlepšie k narodeninkám...
9. jún 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@letty86........vidíš dobre, že si ten bike spomenula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........aj Lilke veru treba nový......hurá a darček vybavený :slight_smile: .............fíha veru rýchlo žiješ :wink:
10. jún 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........
10. jún 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@jacka ...............super sa nám vyhriala voda v bazéne ...............v nedeľu mala 24 a včera už 28 st. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............vy ste nahodlili aj solár?
10. jún 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ano ano.....dobrá vec.........zachvílu budem dolievať studenú :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
10. jún 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............................decká máš v škole a škôlke či sú doma?... :wink:
10. jún 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
10. jún 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Krááááááásny slniečkový dník prajem :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
10. jún 2014 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :wink:
@katka1819 no ako vam je fajnovo :dizzy_face:
@jacka tie teplá sú fakt des :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bazenik u svokry to isti :grinning:
@leninka75 veru, bicykel je fajn darček :slight_smile:
pekný den a aj týzden, zienky :dizzy_face:
10. jún 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 chalani sú tam kde maju byť.... :grinning: :grinning: :grinning: ešte si ich dosť užijem :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: .................aj ked Maťko nie je fit.........a dnes šiel reprezentovať školu .......a čo sme boli objednaný som musela zrušiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............toto je prednejšie :slight_smile: ......................Peťko je už v poho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@letty86 veru sú ...som rada že tiež nemáš rada tieto horúčavy :slight_smile: .............ešte že vymysleli bazen.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ........aj tebe Kati :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................chaloši aké majú líčka červenučké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............
10. jún 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..............aj tebe uži si u svokruše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..................ani nehovor, už teraz šediviem keď si pomyslím na prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................tie znudené Lilušine ksichtíky............pomoc :confounded: ......................som zvedavá ako Maťulo zahviezdi!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .držím palčeky!!!.................potom sa rýchlo prídi pochváliť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jún 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak sa tešil moje šikovné :dizzy_face: :dizzy_face: ................ale vidno na nom že je zoslabnutý........ :pensive:
10. jún 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ved to nudím sa....čo mám robiť.....je mi teplo.......atd.......jáááj
10. jún 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........však som si pomyslela, že po tej viróze a ešte je aj teplo :confused: ..............v čom to vlastne ide súťažiť?
10. jún 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .................však šup do bazénu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............
10. jún 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............vydrž.............od piatku sa má ochladiť :wink: ...............už máš aj navarené?
10. jún 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mal aj v behu ale podkol sa ..trdielko moje........ale teraz som rada že nemusí behať.........a súťaží v hode...........nabalila som mu dve flaše vody.....aj som ho napatlala krémom..........no neviem čo to s ním urobí......ale ked mu bude zle nech povie učke a zavolá okamžite som pri nom :grinning: :grinning: :grinning:
piatok.....to mi radšej ani nespomínaj :zipper_mouth: :pensive:
10. jún 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved sa šupnem..... z detmi.........nech ma má kto špiechať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 navarené..od nedele.......deťom nejak neberie......zajtra im urobím špenátik.......a polievku ešte neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: niečo lahké........
10. jún 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............to má celá škola športový deň?.............ja keď som sa včera šupla po celom dni do bazéna voda len tak zasyčala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............včera som zo ZA čo je od nás cca 40 km cestovala 2,5 hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............parádička to bola.............horúco v buse, bleeeeeeeeeee
10. jún 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......čo ľahké budeš variť?........ja som na dnes a zajtra podusila mäsko na kmíne s ryžou...ale čo zasa potom netuším :fearful: .............rozmýšľam na tými kalerábovými plackami.......alebo brokolicovými
10. jún 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....nie nie....normálne sa iný učia....to len postupuju najlepší........to šiel do druhej školy súťažiť.........naštastie busom da nie tak ako zvyknu stále chodiť pešky ke je dážd vietor teplo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedavá ako mu je :pensive:
......................jááj to cestovanie............tak to teda nezááávidím.....ale že vobec....liter vody a idéééééš :pensive:
10. jún 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som robila z brokolice a nejedli to...........ved ani v tejto horúčosti neberie do jedla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................aj tak ja nikedy neviem čo variť....bez ohladu počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok