Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. jún 2014

@jacka ..............ale keď ja mám problém piť keď cestujem kôli cikaniu 😔 ................my baby to máme ťažké............chlapom je aj v tomto ľahko 😠 ................hocikde sa postaví a ide 😀 😀 😀 😀 ................ale čo my s holou prdelou sa nedá len tak hocikde 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. jún 2014

@jacka ................nebojkaj má stúpnutý adrenalín a užíva si to 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
10. jún 2014

@jacka.................poraď mi niečo na suchý dráždivý kašeľ............sa ho neviem zbaviť už dva týždne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ......................doteraz som si nič nedávala, ale už ma to štve 😠 😠 😠 😖 😖 😖

jacka
10. jún 2014

@leninka75 juj neporadím...ja len calcium........alebo stoputusin

jacka
10. jún 2014

@leninka75 😀 😀 😀 problém s cikaním 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano ano......hocikde ho otrčia 😀 😀 😀 😀...............ale piť treba

jacka
10. jún 2014

@leninka75 doma mi odkvecne 😀 😀 😀 😉

leninka75
10. jún 2014

@jacka .no ako už ste domka??

jacka
10. jún 2014

@leninka75 ano boli tam do 13h.............a je na peknom druhom mieste 😵 😵 😵 😵

utka
10. jún 2014

Ahojte...
@jacka gratulujem Maťkovi k super výkonu...šikulák.

jacka
10. jún 2014

teraz idem ja zasyčať....vonku 35,..............voda teplá musela som dopustiť studenú 😀 😀 😀 😀 ......................škoda že prišli aj nezvaný hostia 😠 😠 😠 😠 .....tiež si to mohli odpustiť..... 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ...................že vraj v nedelu má byť 21st.... 😝 😝 😝 chorééééééééé

jacka
10. jún 2014

@utka dakujem......rastiem do výšav 😀 😀 😀 😀

utka
10. jún 2014

@jacka tak to je na nervy, že kosa cez víkend. To my panelákoví ľudia sa nemôžeme ani ísť kúpať, keď cez víkend sa to večne pototo

jacka
11. jún 2014

Ahojte...

leninka75
11. jún 2014

rááááááááááááááánečko!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka .....počuj moja, zasa až do takej výšky si nemusela narásť si nám normálne slnko zatienila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............moc sa teším z Maťka!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....šikovníček!!.........a že mu posielam cmuuuuuuuuuuuk!!!..obrovský 😵 😵 😵 😵 😵 ............nejaké medaily im dali?.....bol šťastný že? 😵

leninka75
11. jún 2014

@jacka
@utka ..............ani nehovorte!!!...bláznivé počasie!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...............už teraz sa taktoteším 😠 😠 😠 😠 že sa tak prudko ochladí 😝 😝 😝 😝 😝................

leninka75
11. jún 2014

@jacka ...takze ty vo vode len po kolienka?????

jacka
11. jún 2014

@leninka75 akože musela musela.......ved tam nebudem dlho.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........medaile dostávali len na prvých miestach a s diplomom.......však mohli naškrabať aj papier pre ostatných pre radosť no ne 🙂 🙂 ...........................................toto bude velmi prudké ochladenie........mne tých 25 st stačí..........aj to len v chládku 😀 😀 ..............................................ale nie........po kolienka....vymysleli taký super malé veci a dostať ich skoro všade(len u nás nie)........len som nie zvyknutá........ 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2014

idem variť.....keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce........tak mám nanarené 😝 😝

katka1819
11. jún 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀 😎 no čo tu budem 😅 😅 😅 😀 😉 😎

katka1819
11. jún 2014

jeeeeeeeejeeeeeeeeeej moja segra mi práve povedala že je tehu 😀 😀 😀 😀 😀 jaká som ja vytešená 😉

denisenko
11. jún 2014

ahojte 😉
@jacka Maťuloví velikánske blahoželanie.... 😵 😵 😵 😵 šikovný je.... 😉 😉 😉 😉

denisenko
11. jún 2014

hic,hic,hic...my len v malom bazeniku po 16tej na balkone... 😠 😠 😠 😠 😠 včera som musela aj do mesta a tak to aj dopadlo...Simonko sa vyhádzal na ručičkách...takú drobnú krupicu...... 😠 😠 😠 a varenie....10 minút a dosť..... 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko dietuje, takže len ryža a zemiaky...Denisko dojedal z nedele, dnes sú len špagety s už hotovou omáčkou...alebo objednám pizzu..a Petrík..je stále preč,tak má obedy.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
11. jún 2014

Ahojte...
@katka1819 jéééj, super!

katka1819
11. jún 2014

kuk 😀 😀 😀

utka
12. jún 2014

Ahojteeee...

katka1819
12. jún 2014

Ahoj 😵 aaaaaaaaby sme tu toho moc zase nepopísali ... 😀 😀 😀

utka
12. jún 2014

Dnes veru nieeee...

leninka75
13. jún 2014

ráááááááááááánečko!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ..............gratulor sestričke!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
13. jún 2014

Achooooooj 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2014

ahojky.....

teda žeby únava?..........................ako sa máte?...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre