• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. decembra 2017 
@jacka ..............ale keď ja mám problém piť keď cestujem kôli cikaniu :pensive: ................my baby to máme ťažké............chlapom je aj v tomto ľahko :angry: ................hocikde sa postaví a ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ale čo my s holou prdelou sa nedá len tak hocikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ................nebojkaj má stúpnutý adrenalín a užíva si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka.................poraď mi niečo na suchý dráždivý kašeľ............sa ho neviem zbaviť už dva týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................doteraz som si nič nedávala, ale už ma to štve :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
10. jún 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 juj neporadím...ja len calcium........alebo stoputusin
10. jún 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: problém s cikaním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano ano......hocikde ho otrčia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...............ale piť treba
10. jún 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 doma mi odkvecne :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. jún 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .no ako už ste domka??
10. jún 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano boli tam do 13h.............a je na peknom druhom mieste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
@jacka gratulujem Maťkovi k super výkonu...šikulák.
10. jún 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz idem ja zasyčať....vonku 35,..............voda teplá musela som dopustiť studenú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................škoda že prišli aj nezvaný hostia :angry: :angry: :angry: :angry: .....tiež si to mohli odpustiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ...................že vraj v nedelu má byť 21st.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chorééééééééé
10. jún 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dakujem......rastiem do výšav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to je na nervy, že kosa cez víkend. To my panelákoví ľudia sa nemôžeme ani ísť kúpať, keď cez víkend sa to večne pototo
10. jún 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
11. jún 2014 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááááááááánečko!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka .....počuj moja, zasa až do takej výšky si nemusela narásť si nám normálne slnko zatienila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............moc sa teším z Maťka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....šikovníček!!.........a že mu posielam cmuuuuuuuuuuuk!!!..obrovský :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............nejaké medaily im dali?.....bol šťastný že? :dizzy_face:
11. jún 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@utka ..............ani nehovorte!!!...bláznivé počasie!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...............už teraz sa taktoteším :angry: :angry: :angry: :angry: že sa tak prudko ochladí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:................
11. jún 2014 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...takze ty vo vode len po kolienka?????
11. jún 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 akože musela musela.......ved tam nebudem dlho.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........medaile dostávali len na prvých miestach a s diplomom.......však mohli naškrabať aj papier pre ostatných pre radosť no ne :slight_smile: :slight_smile: ...........................................toto bude velmi prudké ochladenie........mne tých 25 st stačí..........aj to len v chládku :grinning: :grinning: ..............................................ale nie........po kolienka....vymysleli taký super malé veci a dostať ich skoro všade(len u nás nie)........len som nie zvyknutá........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem variť.....keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce........tak mám nanarené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: no čo tu budem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :wink: :sunglasses:
11. jún 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jeeeeeeeejeeeeeeeeeej moja segra mi práve povedala že je tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaká som ja vytešená :wink:
11. jún 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
@jacka Maťuloví velikánske blahoželanie.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikovný je.... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. jún 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hic,hic,hic...my len v malom bazeniku po 16tej na balkone... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: včera som musela aj do mesta a tak to aj dopadlo...Simonko sa vyhádzal na ručičkách...takú drobnú krupicu...... :angry: :angry: :angry: a varenie....10 minút a dosť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simonko dietuje, takže len ryža a zemiaky...Denisko dojedal z nedele, dnes sú len špagety s už hotovou omáčkou...alebo objednám pizzu..a Petrík..je stále preč,tak má obedy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@katka1819 jéééj, super!
11. jún 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. jún 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee...
12. jún 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :dizzy_face: aaaaaaaaby sme tu toho moc zase nepopísali ... :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2014 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes veru nieeee...
12. jún 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráááááááááááánečko!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 ..............gratulor sestričke!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2014 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojky.....

teda žeby únava?..........................ako sa máte?...
13. jún 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok