• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@jacka ....žiješ moja? :confused:
23. jún 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj :slight_smile:
23. jún 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........

@leninka75 ano ano................a ty?aký ste mali víkend?...čo drahý už domka?
23. jún 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko s tou alergiu plný súhlas........nechápem dr.......tiež si podla toho vyberám doktorov :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: ..........ty si mala kde drahého?
23. jún 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
http://www.dusekarpat.cz/madarsko/uzkokolejka-nagyborzsony/
tu sme boli....na lesnej železnici......aspon nám čas ubehol rýchlejšie.......a v nedelu na výletnej lodke na Dunaji v Šturove.........ale tu železnicu ak tam pojdete odporučam......... :slight_smile:
23. jún 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ....ahoj! :wink: ...............čo ste robili cez víkend?
23. jún 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........fiha, to ste mali celkom pekný program :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......koľko trvá jazda na tej železnici?......ako darčeky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........veru už konečne doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................ale vraj na jeseň znova :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .................začne sa robiť nový model auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........v nedeľu sme ešte dodatočne oslavovali mužove narodky...
23. jún 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aspon som nemusela tam byť......vláčik......45min. hore do kopca....15mi. tam......a dole 45min....a deti to už dole nebavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........darčeky.....nepýtaj sa :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... :wink:
do jesene daleko....možno ani nepojde.....klíídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................čo dostal od vás na narodky? :slight_smile: ....a detičky sa tešili že konečne prišiel?
23. jún 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............mala si ich poslať pešo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............že čo je lepšie :wink: ...................pýtam sa, no daj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............baby sa ho nevedeli dočkať........najskôr machrovali, že vydržia do desiatej kým príde, ale o 20:30 už nevedeli o svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................a ráno jej to bolo radosti sa ho nevedeli dostískať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................mužík od nás dostal košeľu, voňavku, objektív a obrázky od dievčat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..........Maťko sa dnes ešte učí?
23. jún 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobre sama si chcela...........dostali autíčka ......Peťkovi sa už pokazilo.....odpadlo koleso.....a 20e......spokojná? :grinning: :grinning: :grinning: ...........................jááj tolko lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tvojmu mužovi už chýbali že? :slight_smile: ........................ :grinning: :grinning: :grinning: ved som povedala ...............bud vás vyhodím z vláčika ......a počkáme vás dole.................alebo tu budete sedieť na zadku ani sa nehnete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak čo?..........ani sa nehmene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...asi 1min :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
učia.....až do stredy..potom si nemusia brať tašku.......a vy?..
idem...prídem
23. jún 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 vidím ťa :slight_smile:
23. jún 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka fajne Vám bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 víkend väčšinou doma ..záhrada a na dvore ...v sobotu som tu mala synovca Ľubka aj na prespávačku takže veselo a v Nedeľu sme boli opekac v lesíku :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja len na sekundičku ...krpčajs je vonku na dvore sám takže taááááááááák .... už ho počujem mamáááá mamáááá ....
23. jún 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
23. jún 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a čo stou chatou kukla si čoskaj ??? ja sa priznám ništ ...asi dáme spicha v Žilina na námestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: namiesto chaty :sweat_smile:
23. jún 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............dobrá si, vidím, že som ťa dobre odhadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................autíčka?! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................ale však snaha sa cení :wink:......................naši dnes dorábajú niečo v pracovných zošitoch a Lilka nevedela čo bude ďalej, ale ako poznám našu učku, tak sa bude s nimi učiť ešte aj v piatok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....krásne fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............len sa teš, bude vám dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................ubytovanie máte ako?....v apartmáne bez stravy?................na koľko idete?....................ja som si tiež dnes pozerala to naše, nech sa už začnem cítiť dovolenkovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....zlé obdobie bez muža je preč už sa môžeme tešiť na dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..............moja zlatá, muž mi prišiel po dvoch týždňoch domkov a myslíš, že sa mi chcelo sedieť pri nete a hľadať chatu????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len si ho uži mužíčka :wink:
23. jún 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a je vybratéééé len ktorúúú obe sú super :grinning:
23. jún 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moja ktorúúúúú ??????? a kedy ????
23. jún 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 , @denisenko tú taliu som aj minulý rok obzerala :wink: tam sa mi to páči ... veľa foto :sweat_smile: :grinning: ale aj tá zbojnícka môže byť fajn ...len nie dlho obkukávať ,majú voľné termíny ... treba sa dohodnúť a na dátume August 8-10 , 15-17 , 22-24 , 28-31 :wink: ja som za 22-24 august :dizzy_face:
23. jún 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....... :slight_smile:
@leninka75 ved ja nič...... :grinning: :grinning: :grinning: ty si chcela vedieť čo dostali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................................................jáááj toto počasie na spanie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taká mini otázočka....čo varite? :slight_smile:
24. jún 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
24. jún 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 @leninka75 @jacka aj by som povedala, že sa stou chatou prispôsobím, ale neviem, v auguste možno dostane moj drahý dovču, ked budú mať volnejšie tak by sme šli k niektorému moru.....
24. jún 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ozaj...včera som bola na orto.....tak v ľudskej reči mám vysunutú platničku medzi posledným krížovým a prvým bedrovým staVcom a tlačí mi to na miechu a korene, preto nikdy neviem, či ma bolia kríže, alebo bedrové klby..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vraj neurolog to vylieči...no som zvedavá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok