Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
23. jún 2014

@jacka ....žiješ moja? 😕

katka1819
23. jún 2014

Ahooooooooooooooj 🙂

jacka
23. jún 2014

ahojte..........

@leninka75 ano ano................a ty?aký ste mali víkend?...čo drahý už domka?

jacka
23. jún 2014

@denisenko s tou alergiu plný súhlas........nechápem dr.......tiež si podla toho vyberám doktorov 😀 😀 😀 🙂 ..........ty si mala kde drahého?

jacka
23. jún 2014

@leninka75
http://www.dusekarpat.cz/madarsko/uzkokolejka-n...
tu sme boli....na lesnej železnici......aspon nám čas ubehol rýchlejšie.......a v nedelu na výletnej lodke na Dunaji v Šturove.........ale tu železnicu ak tam pojdete odporučam......... 🙂

leninka75
23. jún 2014

@katka1819 ....ahoj! 😉 ...............čo ste robili cez víkend?

leninka75
23. jún 2014

@jacka ...........fiha, to ste mali celkom pekný program 😵 😵 😵 ......koľko trvá jazda na tej železnici?......ako darčeky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. jún 2014

@jacka ..........veru už konečne doma 😵 😵 😵 😵 😵 ..................ale vraj na jeseň znova ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .................začne sa robiť nový model auta 😝 ..........v nedeľu sme ešte dodatočne oslavovali mužove narodky...

jacka
23. jún 2014

@leninka75 aspon som nemusela tam byť......vláčik......45min. hore do kopca....15mi. tam......a dole 45min....a deti to už dole nebavilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........darčeky.....nepýtaj sa 😠 😠 😠 😠 😝 ..... 😉
do jesene daleko....možno ani nepojde.....klíídek 😵 😵 😵 ........................čo dostal od vás na narodky? 🙂 ....a detičky sa tešili že konečne prišiel?

leninka75
23. jún 2014

@jacka ............mala si ich poslať pešo 😀 😀 😀 😀 😀 ............že čo je lepšie 😉 ...................pýtam sa, no daj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............baby sa ho nevedeli dočkať........najskôr machrovali, že vydržia do desiatej kým príde, ale o 20:30 už nevedeli o svete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................a ráno jej to bolo radosti sa ho nevedeli dostískať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......................mužík od nás dostal košeľu, voňavku, objektív a obrázky od dievčat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. jún 2014

@jacka ..........Maťko sa dnes ešte učí?

jacka
23. jún 2014

@leninka75 dobre sama si chcela...........dostali autíčka ......Peťkovi sa už pokazilo.....odpadlo koleso.....a 20e......spokojná? 😀 😀 😀 ...........................jááj tolko lásky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj tvojmu mužovi už chýbali že? 🙂 ........................ 😀 😀 😀 ved som povedala ...............bud vás vyhodím z vláčika ......a počkáme vás dole.................alebo tu budete sedieť na zadku ani sa nehnete 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak čo?..........ani sa nehmene 😀 😀 😀 😀 😀 ...asi 1min 😀 😀 😀 😀 😀 .....
učia.....až do stredy..potom si nemusia brať tašku.......a vy?..
idem...prídem

jacka
23. jún 2014

@katka1819 vidím ťa 🙂

katka1819
23. jún 2014

@jacka fajne Vám bolo 😵 😵 😵
@leninka75 víkend väčšinou doma ..záhrada a na dvore ...v sobotu som tu mala synovca Ľubka aj na prespávačku takže veselo a v Nedeľu sme boli opekac v lesíku 😀 😀 😀

katka1819
23. jún 2014

@jacka ja len na sekundičku ...krpčajs je vonku na dvore sám takže taááááááááák .... už ho počujem mamáááá mamáááá ....

katka1819
23. jún 2014
katka1819
23. jún 2014

@leninka75 už máme všicko zajednané ...konečne 😅 .... ideme na ostrov Krk 😀 😎 😀 😵 kuk https://www.google.sk/search?q=ostrov+Krk&rlz=1... jak ja sa tešímmm len sa nesmiem moc lebo sa to doserká 😝 😀

katka1819
23. jún 2014

@leninka75 a čo stou chatou kukla si čoskaj ??? ja sa priznám ništ ...asi dáme spicha v Žilina na námestí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 namiesto chaty 😅

leninka75
23. jún 2014

@jacka ...............dobrá si, vidím, že som ťa dobre odhadla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................autíčka?! 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 .....................ale však snaha sa cení 😉......................naši dnes dorábajú niečo v pracovných zošitoch a Lilka nevedela čo bude ďalej, ale ako poznám našu učku, tak sa bude s nimi učiť ešte aj v piatok 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

leninka75
23. jún 2014

@katka1819 .....krásne fotečky 😵 😵 😵 😵 ............len sa teš, bude vám dobre 😵 😵 😵 😵 .................ubytovanie máte ako?....v apartmáne bez stravy?................na koľko idete?....................ja som si tiež dnes pozerala to naše, nech sa už začnem cítiť dovolenkovo 😵 😵 😵 .....zlé obdobie bez muža je preč už sa môžeme tešiť na dovču 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
23. jún 2014

@katka1819 ..............moja zlatá, muž mi prišiel po dvoch týždňoch domkov a myslíš, že sa mi chcelo sedieť pri nete a hľadať chatu????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katka1819
23. jún 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len si ho uži mužíčka 😉

katka1819
23. jún 2014

@leninka75 a je vybratéééé len ktorúúú obe sú super 😀

katka1819
23. jún 2014

@denisenko moja ktorúúúúú ??????? a kedy ????

katka1819
23. jún 2014

@leninka75 , @denisenko tú taliu som aj minulý rok obzerala 😉 tam sa mi to páči ... veľa foto 😅 😀 ale aj tá zbojnícka môže byť fajn ...len nie dlho obkukávať ,majú voľné termíny ... treba sa dohodnúť a na dátume August 8-10 , 15-17 , 22-24 , 28-31 😉 ja som za 22-24 august 😵

jacka
24. jún 2014

ahojte....... 🙂
@leninka75 ved ja nič...... 😀 😀 😀 ty si chcela vedieť čo dostali 🙂 🙂 🙂 🙂 ................................................jáááj toto počasie na spanie.... 😝 😝
taká mini otázočka....čo varite? 🙂

denisenko
24. jún 2014

ahojte.... 😉

denisenko
24. jún 2014

@katka1819 @leninka75 @jacka aj by som povedala, že sa stou chatou prispôsobím, ale neviem, v auguste možno dostane moj drahý dovču, ked budú mať volnejšie tak by sme šli k niektorému moru.....

denisenko
24. jún 2014

a ozaj...včera som bola na orto.....tak v ľudskej reči mám vysunutú platničku medzi posledným krížovým a prvým bedrovým staVcom a tlačí mi to na miechu a korene, preto nikdy neviem, či ma bolia kríže, alebo bedrové klby..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...vraj neurolog to vylieči...no som zvedavá..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre