• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
..a v nedeľu sme boli na Strečne...nohy ma bolia ešte teraz..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simonko vykrikoval celú hodinu, čo trvala prehliadka, takže nikto sa nič nedozvedel, lebo prekričal tetu sprievodkynu..... :grinning: :grinning:
24. jún 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rááááááááááááánečko!!! :wink:

@jacka............no s vareím ti už asi neporadím.........ale robila som cesnakovú polievku a žemľovku :wink: ..............ty si čo nakoniec uvarila?

@katka1819.........tuším, že fakt nakoniec skončíme v žiline na námestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ja som za táliu...a ten termín 22-24.8. by nám sedel :slight_smile:

@denisenko..............ako jednoducho vyzerá tá diagnóza v ľudskej reči :fearful: .................a kedy ideš k neurológovi?........zo Strečna ťa bolia nožky?? :fearful: ............ale to nie je až také strašné tak vybehnúť.............
25. jún 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte...

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale super si nám to preložila do ludskej reči................tak neurologovi držím silno palce :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. jún 2014 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 šišky a koprovu polievku a pre nás s mužom držkovu....... :slight_smile: ....Maťko sa v škole ešte učí....ja toto nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2014 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
už v živote nerobím nič z višní......dve hodky som do odpeckovávala.......dve hodiny žmýkala......deti zas...té....celé.......ešteže to šlo dole.........a ešte ani sirup nemám sa mi už nerozpustil cukor......tak na "dobre" som to miešala......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
25. jún 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooj :slight_smile:

@denisenko moja ani približne neviete kedy bude mať mužík voľnejšie :sweat_smile: či teda s Vami môžeme rátať na tú chatu ... to vieš treba to rezerv :wink:
@leninka75 veď vravím na námestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: môžme si spraviť troj turnus že piatok - Bytča ,Žilina alebo Rajec - sobota a Považská Bystrica - nedeľa :grinning: alebo ešte tak spicha v ZOO lešná tam sme tento rok ešte neboli :sweat_smile: :grinning: alebo v Ostrave či kde to je sa chystáme do Dinoparku :wink:
25. jún 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........vieš čo nerieš školu..aj naši sa dnes ešte učia :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........vraj stále dorábajú v pracovných zošitoch..........ja čo si pamätám zo školy, tak sme mávali branné, alebo sme len tak všeličo hrali na ihrisku............dnešné deti sú asi iné.............asi potrebujú stále zamestnávať mozok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...tie višne ťa poriadne nas...i :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................a inak už sú višne zrelé? :confused:
25. jún 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...super plán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............do Lešnej sa aj my chystáme...............
25. jún 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. jún 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 , @denisenko :grinning: :grinning: :grinning: tak chatu tento rok neriešime ??? nevadíííííí .... dáme to stretko ... isto Vás pozývam do Bytče na zmrzlinku a Lešná to istííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: už teraz sa teším :wink:
25. jún 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...............my sme free v auguste asi aj vy..len Ivka nevie....v septembri by to už nešlo?
25. jún 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no my máme aj august ..ideme do čiech k Peťovmu bratovi neviem ešte na koľko tam je isto jeden víkend... chceme ísť aj na chatu s kamoškou druhý neviem ktorý víkend :sweat_smile: ... tak preto by som to rada zosúladila ak by sme predsa len šli na chatovicu s Vami dievčatami :grinning: a okrem toho ideme konečne zateplovať dom + fasáda všetko august :sweat_smile: teda nabitý program ... neviem ten september ak by tak zo začiatku .... nie som úplne proti ...
25. jún 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 presne tak.....už sme šmirglovali lavice.....ale dnes už doniesol všetko.......a zajtra bez školskej tašky......huráááá........................veru riadne ma višne vytočili........taká som z nich bola unavená.....tak dlho mi to trvalo.....a ten posra....tý cukor sa stále nie a nie roztopiť......som to mala robiť na šporáku.........teraz už nemám taký veliký hrniec..........som sama na seba napálená :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...............................to vieš striga povedal synovi trhaj.......tak ten trhal.......jasné že nie sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved daj dačo..... :slight_smile:
25. jún 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čavte, čavte..... :slight_smile: jááj...dnes som na nervy...zas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyjadriť sa...no... @leninka75 @katka1819 tak víkend v septembri by mohol byť...piatok, sobota, nedeľa..... :wink: jeden den deti bez školy nezabije..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja vobec neviem, čo a ako...aj teraz sa chystám k našim, ale to len vtedy,ked bude Petrík kosiť niekde nablízku, aby mi mohol chodiť poliať záhradu a postarať sa o zver :confounded: takže čakám, kedy zavelí a ja sa pobalím..... :grinning: a takto to bude celé leto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..že dáj...no dám....hned ráno mi preskočilo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: medzi stavcami, tak mám doma veselo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale chodiť možem, tak treba makať..... :confounded: :confounded:
25. jún 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........... :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko no táák čakala som lepšie správy.......... :frowning2: :frowning2: ................niet ti čo závidiet :zipper_mouth: ..........................tak predsa niekam k moru pojdete?......super :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj :grinning:
26. jún 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: a celkom pekne nám popršalo.... :wink:
26. jún 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj nám....... :dizzy_face: len teraz to vietor vyfukal......a ani nevidno žeby pršalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
na svadbe bolo fajnovo, Matulko sice nebol az tak naladený, lebo nespal, okolo 10tej sme ho odniesli k mamke, ale Vikus tancovala do rana :dizzy_face: idem hodit foto, ńech sa teda nepovie, ze som nič nedala :wink:
26. jún 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 sľúbené fotos z Horalu :wink:
26. jún 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........... :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2014 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááááánečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............a nastal deň zúčtovania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........a to máš dobré s tvojím mužom...........zavelíš a maká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........Peťka si ešte dala do škôlky?
27. jún 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......juj to máš dobre na figu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............byť stále v pohotovosti...škoda, že má Peťo takú prácu :frowning2: .........okrem ovečiek máte ešte čo?
27. jún 2014 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ....vyzerá to tak supiš pupiš!!! :dizzy_face: ..............si si to tam užívala , čoooooooooooo?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj :slight_smile: :grinning: :sunglasses: :wink: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 no ako neplavec ani moc nie ... ale inak tam bolo krásne :wink:
27. jún 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zavelí a maká ked mamička povie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte takú bosorácku silu asi nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
27. jún 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok