• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahoj leni....zase v práci? :wink:
22. júl 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa!!........a dnes to bude fajnotka v tom hice!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............už máš "svařeno" ?? :wink:
22. júl 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak tak tak len seba.... :angry:

idem ešte obalit patizon a zemiaky..a je to....polievka hotová :zipper_mouth:
22. júl 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj ešte je len ráno a už sa mi nechce!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............to sú ešte asi dozvuky zo včera........keď sme došli z roboty otras, oči som ledva udržala otvorené :confounded:
22. júl 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neboj nič..dnes sa budeš k tomu všetkemu ešte aj potit :angry: ...a tak dobre bolo včera :unamused:
22. júl 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa neviem dočkať :grinning: :grinning: :grinning: ............začína sa nám rysovať dovča!!..........včera sme našli zaujímavé BG, tak som to rezervovala a dnes sa ukáže, že čo!!!.........drž palce, aby to bolo free :slight_smile:
22. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné že budem :wink: ..a kam presne? :sunglasses:
22. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnečné pobrežie, hotel amfora, all inclusive.........je to 10-15 min chôdze od nesebaru a ten je úžasný :dizzy_face: .....aj ty si tuším bola v BG??? :fearful:
22. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak...leni my sme boli v hotely Kotva :slight_smile:

nesebar je pekný.. :slight_smile: ..tak nech vám to vyjde..kedy to budeš vediet
22. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi už ideme von..ale ja sa vráááátim.....skor ako bude zo mna švarka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ništ, obsadené :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............a tak som sa tam tešila!!!! :unamused:...........
22. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ...ved nebud smutná...však ešte sa tam možeš dostat... :wink: .. :slight_smile:
22. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte herečky,no včera sme boli na pohotovosti,simi mal teplotu a aj vrackal :frowning2: .Ale dneska je už fit,strašššne zly,takže je už zdravučky :grinning: :grinning:
Utka ja som si dala predlžit matersku na tu 6r a ked si najdem v septembri robotu tak sa len odhlasim :grinning: :grinning: zatial som to takto vyriešila respektivne my to tak povedali na urade prace :grinning: :grinning: :grinning: .Dufam že sa rychlo uvolni nejake miesto v nemocnici,mamina skusi vybavit :wink: :wink:
22. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi a nechcela si ist do toho obchodu kde si teraz? :confused: :sweat_smile: ..či už nemám prehlad :sweat_smile: ......a čo bolo Simonkovi?bere aj lieky?
22. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej utka...pozerala som fotky na FB...ako ste spravili ten stan ? :sweat_smile: ..ale fešák je ten váš synáčik....a boli ste aj na Kováčovej?

ANINKA...kde si ..dufam že ešte nerodíš :sweat_smile: :wink:
22. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak aninka piráti na cestách v KE :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to nejak dlho :grinning: :grinning:

už si našla aj niečo iné?
22. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooo :slight_smile: tu som mamky :slight_smile:

ráno som nestíhala,tak som sa neozvala :wink: ..........prišli sme pred hodkou,som začala variť a o chvilu ideme hamkať :slight_smile:

idem dočítať :wink:
22. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nerodím :slight_smile: ešte nie :slight_smile:

leni,no ako?našla si niečo??????? :wink:určite nájdeš niečo vyhovujúce :slight_smile:
22. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha spomínaj čerta :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ako bolo?.............pochvál sa........... :wink:
22. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka bolo fajn :wink: nič mimoriadne sa mi neprihodilo :wink:

my sme sa už aj najedli :slight_smile: ..........a ideme si trošku pospať :wink: Simka nemá námietky,tak snáď aj zaspí :dizzy_face: ...............a potom si trošku prečítam údržbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lebo som sa ešte ani raz nekukla do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........ale vraj by sme už po novom údržbu mať nemali,ale čo ak bude mať komisár blbú náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........aj tak si nič nezapamätám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, zabudla si?...... superžena, superžena,...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

babule nič, ničové nič :angry: :angry: ...........už som z toho zúfalá :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........ako sa mi páčil tunis, tak sa mi prestáva, keď čítam recenzie hotelov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............a všetko je tak drahé!!!!!!!! :confounded:
22. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky,Simka spí :dizzy_face: ja som si trošku pri nej podrimekala :slight_smile: a idem sa učiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni veď si to opakujem vždy :grinning: ......len či mi to aj pomože :stuck_out_tongue_closed_eyes:

joj veru všetko je drahééééééééé...............leni a grécko nič? :unamused: ...........alebo Taliansko? :wink:

ja na tunis nedám dopustiť :slight_smile: ....my sme boli v Mahdii........ale to bolo pred piatimi rokmi :slight_smile:
22. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože to čo som napísala že podrimekala :grinning: myslela som podriemkala :grinning:

a jacka asi tiež driemka pri Maťkovi,keď sa neozýva :slight_smile:
22. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamule :grinning:
asi som už zamestnaná žená, tak sa mi zdá.... :confounded: no, bolo aj lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, aj ja c&hcem ísť na dovolenku!ale mne padne až 1O novembra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak ma dovtedy nevyhodia :grinning: :grinning: :grinning:
tak si rezervujem nejake obkladačky do kupelky na dlhé zimné mesiace, :grinning: dovolenka ako vyšitá :grinning:
ani, ty si fakt supewržena :grinning: :grinning: o kolko ludí je v KE menej, možem tam niekoho poslať aj ja?
siwi, čo je vlastne tvpjmu drobcovi, nie je črevná chrípka na SK?
jacka, nie že sa uškvaríš :grinning:
22. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni :slight_smile: ........joj veru dávno si tu nebola :angry: .............ale keď už si zamestnaná :dizzy_face: tak to máš odpustené :wink:

joj,mne sa nechce učiť :cry: :cry: :cry:

chjoj,keby som vedela na stopro,že nás nebudú skúšať z tej údržby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...sranduješ? :grinning:

deni...aspon ostane zo mna kopec masti :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu máme 32st...mna porazíííííííí....už nech je september...

deni super dovolenka...a pojdem v septembri
22. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tu si :slight_smile: ..................som tajne dúfala, že Maťka zmohla únava :wink:

hovor mi niečo o tej horúčave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som sa na jazde spotila tak,až som mala mokré triko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fúúúúúúúj sa na mňa všetko lepilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka ty si taká múdručka,povedz mi prosím ťa..............na matriku stačí ísť až po narodení bába,však?Pri Simke,to tak bolo :unamused: ..ale ja tu na tom koňovi furt prečítam takú chu.....u :angry: ,že mám pochybnosti potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: či som blbá ja,alebo ostatní,alebo ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok