Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ....že do tretice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............nejakú "ftipnú" kašu si ráno pojedla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2014

@leninka75 prečo....čo vieš čo sa stane na dovolenke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2014

juj musím rýchlo bežať........pomooooc

leninka75
27. jún 2014

@jacka ............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................dúfam, že sa tam veľa stane 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
.................ponáhľaj sa pomaly!!! 😉

letty86
27. jún 2014

ahojte 😉
@leninka75
@jacka 😵 dakujem...leni, nebud smutná, máš tu mna, čo mám babu, aspon jednu 😉 tá aninka ti urobila skr cez rozpočet, ale aspon zeníchov je viac na výber 😅 😉 .....matulko nebude chodit do skolky, budeme vačšinou celý cas u svokry.....my sme kupovali bicykel 24 a tiez taký skok zo 16tky 😅 😅
@kamajka vitaj 🙂
@katka1819 viki dostala mobil teraz na narodky, od tety, my sme jej este neplanovali kupit....a do skoly ho aj tak nenosi, zatial nepotrebuje, ved som doma, skola pár krokov.....dostala samsung star....a rovnako ako @jacka, ak by sme jej dali do skoly, tak nejaký starši, tento co dostala je dotykovka, tak skoda stratit

denisenko
27. jún 2014

ahojte 😉 😉
ja vôôôôôbec nestíííham...ani neviem, kde mám hlavu...teda, ak nejakú mám..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale niečo na krku ma bolí, tak to možno bude ono.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

len sa narýchlo pochválim..... Denisko samé 1...a pochvala za školské výsledky...velikánska....plus dostal knižku a fixky....je 3. alebo 4. najlepší žiak v triede..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...ako ja vravím....mamine výsledky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2014

@leninka75 @katka1819 nie ste niekto poobede v žiline???... 😕 😕 😕

@kamajka vitáaj...další nový prírastok...my budeme radi, že????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

letty86
27. jún 2014

@denisenko ahoj 😵 na teba som zabudla v rýchlosti....ako to "preskočenie" ☹ je ti lepšie? chod si trosku na masaz oddychnut 😉 blahozelam maminke k šikovnemu synovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
27. jún 2014

idem zienky, trosku nas zbalit, ideme na vikend k svokre....majte pekný víkend a začiatok prázdnin 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2014

@letty86 ...keď ty chodíš tak máličko ☹ ☹ ☹ ☹ ....aj tebe príjemný víkend a krásne prázdniny 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2014

@denisenko .......to je dobre že bolí aspoň vieš, že tam niečo je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀....................blahoželám Deniskovi a maminke, že má takého šikovného syna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵.................ja som v ZA, ale o 15:32 idem vlakom domkov lebo muž má 1/2 dňa dovču................ideš na nákupy?

katka1819
27. jún 2014

@kamajka V 😵 I 😵 T 😵 A 😵 J 😀 😀 😀

katka1819
27. jún 2014

@denisenko doma sme 🙂 včera aj predvčerom som bola v ZA 😅 Denisko je šikovník 😵 😵 😵

@leninka75 aj ja mu to vravím že sa učí pre seba 😉 len keď teda to prvé vysvedčko 😀 a také pekné aj s pochvalou no ber to čert .... taký malý darček 😅 😉 a aj v cukrárni sme boli no nervy som z nich mala neobsedia 🙄 tak som to zbalila aj zákuščoky sa zbalili a hybaj domov 😝 ............................... ja chcem tú chatovicu som stále za Táliu .... 😵
@letty86
@jacka aj ja by som mu chcela len taký obyčajný ... lebo naše herečky dvojičky dostali obe nové samsungy dotykáče a jedna stratila a jedna utopila 😅 tak som poučená aj keď viem že on by taký chcel 😝 uvidíme ako bude s týmto zaobchádzať a potom dostane aj dotykáč 🙂

utka
27. jún 2014

Ahojte...
Tak aj mi máme doma šikovného "tretiaka". Čisté jednotky, pochvala za prospech, diplom za účasť v Klokankovi a diplom za najmúdrejšieho Maksáčika...

jacka
27. jún 2014

sme domka......... 🙂 🙂 🙂 a už dostali aj trest.....sa nevedia vpratať do kože..........dobre sa to začína............aspon mám ticho 😀 😀 😀 😀 ..................................boli sme na koláčiku a zmrzke.......koláčik sme brali aj domov.......šup 10e....padlo ako nič.......4 punčové a 2 míša rezy.........raz je koniec šk. roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2014

@denisenko blahoželám k Deniskovi..............robí ti radosť 😵 😵 😵 😵

jacka
27. jún 2014

@leninka75 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2014

@katka1819 ...............Peťko mal známky či slovné hodnotenie?...............Tália aj u mňa boduje 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2014

@utka .........blahoželám!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .......ako idete prázdninovať?............vám sa ako tá chata pozdáva, išli by ste?

leninka75
27. jún 2014

@jacka ............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ty deti vychovávaš podľa hesla "bičom a chlebom" 😀 😀 😀 😀 😀 ......................čím ťa nas...i, že si vyslúžili trest?????

jacka
27. jún 2014

@leninka75 .....božinku zvedavica........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ...nič v zlom 🙂 🙂 🙂 😵 😵 ..............najprv sa začali strkať ....skončilo to päsťami.......... 😝 😀 😀

jacka
27. jún 2014

@leninka75 čo tak bez toho chleba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ...........ja vopchám nos aj tam kde nemusím, to si ešte nezistila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ...............to strkanie poznám aj buchnátovanie 😠 😠 😠 😠 😠 .............a vraj dievčatá sú lepšie 😅 😅 😅 😅 😅 ................figu borovú 😝 😝 😝 😝

jacka
27. jún 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zistila......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 odteraz budem písať všetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ..bez chleba 😀 😀 😀 😀 😀 ...........to musím začať na moje skúšať 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2014

@leninka75 čo čo čo???....aj tvoje ?................ 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ..................si počula ten kamen ako mi padol? 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
27. jún 2014

@jacka ..tak to si teda prosím aj s detailami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ...........vybil sa mi mobil 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

jacka
27. jún 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................... 🙂 🙂 🙂 🙂 .................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre