• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@leninka75 nevadí...........aspon nie som ja vine....držkajte sa :dizzy_face:
ideme sa trochu pobicyklovať............v dome padla bomba..........zatváram kráám :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aspon máš nabíjačku?
27. jún 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............no jo nabíjačka je doma v šuplíku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..............tak si užite pekný dník :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
............pekný víkend dievčatá!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 teraz ide Viki na tyzden k naším,na tyzden ku svokrovcom.Potom bude doma a uvidíme ešte.Chata?Neviem ešte.
27. jún 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásny slniečkový víkend Vám prajem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. jún 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žubrienky!......
@JACKA @katka1819......vašim malým oslávencom prajem cestíčko najlepšie na svete....nech sú šťastní a spokojní
.....posielame velikánsky cmuuuuuk!!!! :dizzy_face:

.....a tiež blahoželám všetkým tatinkom Petkom!!!! :dizzy_face:
29. jún 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Aj my prajeme Petkom vsetko naj...k meninkam
29. jún 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem za manžela...
29. jún 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peterkom aj ja všííííííííííííícko najlepšie prajem :dizzy_face: a Ďakujem za priania pre tých mojich :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
29. jún 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.......
@leninka75 dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj ja sa pripájam....Peťkom velkým aj malým všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2014 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásne popršalo ...zahrmelo..zablýskalo...to je moje :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2014 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rááááááááánečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................jupí pondelok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.............ako ste pooslavovali?????????????? :wink:
30. jún 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...............si si užila búrku? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. jún 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 užila..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......v práci?..... :wink: ......ešte pochopím jupí piatok.......ale pondelok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si zrela na nutenu dovolenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ešte nijak....... :angry:
30. jún 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....................veru v práci.....................oddychujem..ťažký víkend za nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............celá sobota u našich a všetka robota mi zostala na nedeľu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.............boli ste niekde cez víkend?
30. jún 2014 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooj :slight_smile:
30. jún 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak si sa v nedelu vobec nenudila :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...........................v kine na draka 2...........a vyčistil sa bazen.....v utorok alebo v stredu napustím aby sa zohriala na vínkend ...čakám teplo :grinning: :grinning: :grinning: .............a v nedelu.....muž sa "hral" s drevom......MAťko pomáhla kálať.......a Peťko klasika...zas mu niečo vlete
lo do oka tak sme vyberali...a. potom som mu šupla pracovné okuliare.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zas buuurka......kráááása :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. jún 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka @utka @katka1819 Peťkom všetúčko naj, naj, najlepšie....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...a už zas padám...pobaliť a ráno cestujeme k našim....páááá
30. jún 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj tvojmu Peterkovi všííícko najlepšie :wink: a užite si trošken babky a dedka :slight_smile: pa
30. jún 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@jacka ........ja som bola včera jak vrecom pacnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............otrasný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............koľko búrok si si potom ešte užila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....dúfam, že si oddýchneš!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...............akého ty máš hravého muža stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............juj na Peťka sa tuším všetko zlé lepí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. júl 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooj :dizzy_face: ...............................no včerajšok o nervy :rolling_eyes: pršalooo a pršalooooo už som nevedla čo s nimi doma robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam že dnes už nebude čiapať :sweat_smile: :wink: inak aj Vám krááááásny dník kočice :grinning:
1. júl 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................asi som to prehnala so spánkom :grinning: :grinning: :wink: ......................čo bolo včera?......................................to bola posledná búrka :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ................................chlapi večné deti..........raz do roka mu dovolím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........jááj ešte uhlie tak dva krát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tiež mám pocit že som bola včera zrela na lieky..............taký boli že až...som sa tešila na večer....a odpadla som s nimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................a dnes je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aj ked samí blato.....aspon maju o zábavku postarané :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2014 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...si prespatá? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .hovoríš, že práčka zasa dostane zabrať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......................
1. júl 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok