Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2014

@leninka75 nevadí...........aspon nie som ja vine....držkajte sa 😵
ideme sa trochu pobicyklovať............v dome padla bomba..........zatváram kráám 🙂 🙂

jacka
27. jún 2014

@leninka75 aspon máš nabíjačku?

leninka75
27. jún 2014

@jacka .............no jo nabíjačka je doma v šuplíku 😅 😅 😅 ..............tak si užite pekný dník 😎 😎 😎 😎

leninka75
27. jún 2014

............pekný víkend dievčatá!! 😎 😎 😎 😎

utka
27. jún 2014

@leninka75 teraz ide Viki na tyzden k naším,na tyzden ku svokrovcom.Potom bude doma a uvidíme ešte.Chata?Neviem ešte.

katka1819
28. jún 2014

Krásny slniečkový víkend Vám prajem 😀 😀 😀 😉

leninka75
29. jún 2014

ahojte žubrienky!......
@jacka @katka1819......vašim malým oslávencom prajem cestíčko najlepšie na svete....nech sú šťastní a spokojní
.....posielame velikánsky cmuuuuuk!!!! 😵

.....a tiež blahoželám všetkým tatinkom Petkom!!!! 😵

utka
29. jún 2014

Ahojte...
Aj my prajeme Petkom vsetko naj...k meninkam

utka
29. jún 2014

@leninka75 dakujem za manžela...

katka1819
29. jún 2014

Peterkom aj ja všííííííííííííícko najlepšie prajem 😵 a Ďakujem za priania pre tých mojich 😀 😀 😀 😉

jacka
30. jún 2014

ahojte.......
@leninka75 dakujeme 😵 😵 😵

aj ja sa pripájam....Peťkom velkým aj malým všetko najlepšie 😵 😵

jacka
30. jún 2014

krásne popršalo ...zahrmelo..zablýskalo...to je moje 😀 😀 😀

leninka75
30. jún 2014

rááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................jupí pondelok 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

.............ako ste pooslavovali?????????????? 😉

leninka75
30. jún 2014

@jacka ...............si si užila búrku? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
30. jún 2014

@leninka75 užila..... 🙂 🙂 🙂 🙂 .......v práci?..... 😉 ......ešte pochopím jupí piatok.......ale pondelok.... 😀 😀 😀 😀 😀 ty si zrela na nutenu dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

ešte nijak....... 😠

leninka75
30. jún 2014

@jacka .....................veru v práci.....................oddychujem..ťažký víkend za nami 😝 😝 😝 😝 😝............celá sobota u našich a všetka robota mi zostala na nedeľu 😝.............boli ste niekde cez víkend?

katka1819
30. jún 2014

Ahoooooj 🙂

jacka
30. jún 2014

@leninka75 tak si sa v nedelu vobec nenudila 😔 😔 😔 😔 ...........................v kine na draka 2...........a vyčistil sa bazen.....v utorok alebo v stredu napustím aby sa zohriala na vínkend ...čakám teplo 😀 😀 😀 .............a v nedelu.....muž sa "hral" s drevom......MAťko pomáhla kálať.......a Peťko klasika...zas mu niečo vlete
lo do oka tak sme vyberali...a. potom som mu šupla pracovné okuliare.......... 😝

zas buuurka......kráááása 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2014

😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

denisenko
30. jún 2014

ahojte 😉
@jacka @utka @katka1819 Peťkom všetúčko naj, naj, najlepšie....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
30. jún 2014

...a už zas padám...pobaliť a ráno cestujeme k našim....páááá

katka1819
30. jún 2014

@denisenko aj tvojmu Peterkovi všííícko najlepšie 😉 a užite si trošken babky a dedka 🙂 pa

leninka75
1. júl 2014

ránečko 😉 😉 😉 😉 😉

@jacka ........ja som bola včera jak vrecom pacnutá 😝 😝 😝 ...............otrasný deň 😝 😝 😝 😝 😝 ...............koľko búrok si si potom ešte užila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. júl 2014

@denisenko ....dúfam, že si oddýchneš!!! 😵 😵 😵

leninka75
1. júl 2014

@jacka ...............akého ty máš hravého muža stále 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............juj na Peťka sa tuším všetko zlé lepí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katka1819
1. júl 2014

Ahoooooooooj 😵 ...............................no včerajšok o nervy 🙄 pršalooo a pršalooooo už som nevedla čo s nimi doma robiť 😝 dúfam že dnes už nebude čiapať 😅 😉 inak aj Vám krááááásny dník kočice 😀

jacka
1. júl 2014

@leninka75 ja som dnes 😝 😝 😝 😝 ................asi som to prehnala so spánkom 😀 😀 😉 ......................čo bolo včera?......................................to bola posledná búrka 😢 😢 😢 😉 😉 😉 😀 😀 😀 ................................chlapi večné deti..........raz do roka mu dovolím 😀 😀 😀 😀 😀 ........jááj ešte uhlie tak dva krát 😀 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2014

@katka1819 tiež mám pocit že som bola včera zrela na lieky..............taký boli že až...som sa tešila na večer....a odpadla som s nimi 😀 😀 😀 😀 ......................a dnes je 😎 😎 😎 😎 aj ked samí blato.....aspon maju o zábavku postarané 😀 😀 😀

leninka75
1. júl 2014

@jacka ...si prespatá? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. júl 2014

@jacka .hovoríš, že práčka zasa dostane zabrať 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre