Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
1. júl 2014
ahoje
@katka1819
@jacka dodatočne fešákom Peťkovi a Peterkovi, ako mamča Katka píse :-N , všetko najkrajsie k meninkám x-) x-) x-)
ja mám doma maróda, včera ešte Matkovi nič nebolo, iba soplík a dnes už kasel a aj teplotka, tak máme atb :-S
katka1819
1. júl 2014
@letty86 tak páči sa mi to želanie k meninkám áno môjmu Peterkovi 🙂 😃 a nepáči sa mi tá chorobka Maťkova ...nech je rýchlo fit 😉
letty86
1. júl 2014
@katka1819 dakujeme, dufam, že sa rýchlo uzdraví....to Peterko som od nikoho nepočula, len od teba x-) x-)
vy sa ako máte?
katka1819
1. júl 2014
@letty86 😃 mne sa zdá že aj @jacka takto sem tam volá svojich alebo nie :-N teraz neviem 😃 My sa máme .... x-) x-) x-) celkom to ujde 😉 začínajú prázdniny takže nemusíme ráno vstávať a s deťmi si to užívam ...veď na budúci rok už budem asi zarezávať niekde v práci :-p tak si tieto prázdniny chcem poriadne užiť doma a táááák 😉 a tešíme sa dovču x-) x-) x-) prvý krát uvidím naživo more :-N 😃
jacka
1. júl 2014
@katka1819 nie nie.....mám taký pocit že deni.... 🙂 ..................no mna to čaká o rok.....ale ja si s nim vychutnávam kadžy den...aj ked zlostia..... 😃 😃 ........................jááj more..........aké je ...číre a modré....... 😞 😞 😞 ..........
@letty86 dakujem...........................vy sa rýchlo vyliečte..........to fakt musí byť choručký ked vyfasoval atb....moje 😞 😞 😞 ..................ako ste sa mali?
jacka
1. júl 2014
@leninka75 prespatá tak tak............a mám taký pocit že v tom idem pokračovať......Peťko mi zas zvracal......som to namočila už len zajtra operiem............. :-p

@denisenko dakujeme......... 🙂 ........................to idete všetci?....či len ty s deťmi?.......ty budeš vodička?......a na ako dlho idete?.....budu tam aj sestrine deti?..................užite si to...... 😎 😎 😎
jacka
2. júl 2014
ahojte................. 😎 😎 😎
leninka75
2. júl 2014
rááááááááááááánečko!!!!!!!! 😉

@letty86 .....juj moja rýchlo sa vyliečte!!!!............
leninka75
2. júl 2014
@jacka ......a čo to?....žeby Peťko niečo zjedol?? =-) =-) =-) =-) =-).....................aj ho bolí bruško?
................si zasa deni zasypala otázkami 😃 😃 😃 😃 😃..............vieš čo myslím, že nešoféruje 😞..............asi sa jej ešte nedá 😞...........
leninka75
2. júl 2014
@katka1819 ..........len sa teš na more x-) x-) x-) x-) x-) .........uvidíš zapáči sa ti x-) x-) x-) x-) ...........a zvlášť Jadran je jedno z najkrajších morí...........aj keď mne nevyhovujú kamienkové pláže a zvery medzi kameňmi, ale inak je fakt priezračné x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
2. júl 2014
@leninka75 však zdrhla behom minuty........som nestíhala................. 😉 😉 ............................neviem...nič mu už zas nie je 😞 ..............................si Katku potešila,,,,,,tými zvermi 😃 😃 😃 😃 ..........ja tiež kamienkovu nie....ked k moru tak s pieskom 😃 😃 😃 😉 ................
leninka75
2. júl 2014
@jacka ....................ja som teda dobre blbá!!! ]-( ........ešte ráno som v kalendári kukala, že tam mám poznámku "Maťko - 8r."....................a úplne som nato v robote zabudla.......hanbím sa |-| |-| |-| |-|
...............takže nášmu malému-veľkému oslávencovi prajem hlavne pevné zdravie, v škole samé jednotečky a veľa veľa lásky a posielame velikánsky cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
2. júl 2014
@jacka .............tie zvery to je v chorvátsku tak..buď sú tam ježovia alebo kraby :-p :-p :-p ....minulý týždeň boli moji kolegovia na konferencii v chorvátsku pri šibeniku a hovorili, že čo tam bolo veľa krabov pri brehu a vraj niektorí tak fajne vypasení 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...............
katka1819
2. júl 2014
Ahooooooooj 😉 😃 x-) :-p

@leninka75 ták zvery :-N :-N :-N nech :-p nabudúce bude piesok už to máme v pláne len musíme viac šetriť 😉
katka1819
2. júl 2014
@jacka Maťkovi všééééééééééééétko najlepšie k 8 narodeninkám prajeme 😉 x-) 🙂
leninka75
2. júl 2014
@katka1819 ....moja moje kecy o zveroch si nevšímaj 😉 😉 😉 😉 ............teš sa na dovču x-) .....ja celkovo ak si mám vybrať bazén alebo prírodné kúpanie, tak na 100% bazén 😃 😃 😃 😃 😃....ja mám totižto také trafené predstavy, že čo všetko sa môže zo dna vynoriť a stiahnuť na a podobne...šibnutá som 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
2. júl 2014
@katka1819 ...a aký piesok máte v pláne na budúce? x-) x-) x-) ....som zvedavá!!!! 😃 😃 😃
jacka
2. júl 2014
dakujem za Maťulka.....bože zastavte čas...............ešte raz tolko a bude mať 16...............jáááááj :-x :-x :-x

@leninka75 ale moja ......nehanbi sa..........ja tiež zabudam...... x-) ....a oooooovela viac ako ty..... 🙂

to čo je vonku zas za zimu ]-( ]-( ]-(
katka1819
2. júl 2014
@leninka75 ten Turecký x-) x-) x-) a vy kedy to na budúci týždeň ? 😉
jacka
2. júl 2014
@katka1819 to vieš raz pojdeš k moru a neprestaneš.............ja som tiež za piesok....aj keby som nejedla 😃 😃 😃 ........kamene neznášam....pichá to pod nohami 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 .......................a kde to vlastne idete?...nejak mi to vypadlo..... 🙂 🙂
jacka
2. júl 2014
@katka1819 tak rovno turecký...............aká nenáročná 😃 😃 😃 😃
katka1819
2. júl 2014
@jacka nooooo teda keď už ten piesok tak naporáááádek 😉 😉 😉 😃 ideme 19.7 x-) a už padám moja ..dzeciskááá jedny vykríkajú vonku ]-( musím ich usmerniť :-N
letty86
2. júl 2014
ahojte
@katka1819
@jacka deni ma predsa Petríka, ste zabudli? :-N 😉
dakujeme, včera sme sa riadne natrapili, Matkovi nie a nie klesnut teplota...aj sme zábaly dávali, až večer mu konečne klesla a v noci to uz bolo dobre.....Matko nezvykne mat teplotu,ani horúčku pri chorobe a včera až 38,8 mal :-p
letty86
2. júl 2014
@jacka MATKOVI všeko najkrajsie k narodeninkám, nech je zdravý a stastný, cmuk x-) x-) x-) kedy oslavujete, čo ho pekné caka? 🙂
katka1819
2. júl 2014
som tu na kuk 😉 u nás zase čiape tak jeden s jedným hrajú playko a druhý je na tablete :-N ............aj sme zmokli vonku ... aj sme hrali hry ak disko sme už mali a už sa mi nechce ništ :-p ......mám tu na prázdninách akokeby na denný tábor synovca Ľubka inak aj on má dnes narodeniny x-) nooo takže veselooooo je ...sa teším na teplé dni keď ich vyperem na dvor a už len chodím kontrolovať ... :-N 😃 :-p
utka
2. júl 2014
Ahojte.
@jacka Maťkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám...cmuuuk
denisenko
2. júl 2014
@jacka veľkáčovi Maťkovi všetúčko najlepšie k narodeninkam,veľa zdravia,lásky a úspechov v školičke 🙂 cmuk 😉
jacka
3. júl 2014
ahojte.....

@utka
@denisenko dakujem x-) x-)
leninka75
3. júl 2014
ráááááááánečko !!!! 😉 ........pomoc..počasie na dve veci a my máme dnes z roboty guláš :-p :-p :-p :-p :-p :-p ........
leninka75
3. júl 2014
@katka1819 ............paráda Turecko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ..............to si chváli každý 🙂 🙂 🙂 🙂 ............aspoň čo ja poznám............
............počuj ešte nemáš tiky z toľkých detí? =-) ...........