• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@letty86 ..........a nemá Maťko virózu??.......vtedy je to také teplotové a ťažko sa zráža :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka.............moja krvná skupina s tým pieskom na pláži :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............ideš piecť na oslavu tortičku? :slight_smile:
3. júl 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 tiky ....keby len tiky .... :grinning: a to zajtra prídu na dva týždne dvojičky s bratom :sweat_smile: :wink: :grinning: to bude ešte len veselooooooooo :grinning: nech ja to rada aspoň sa nenudíííím :wink:
3. júl 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pošlem......
3. júl 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....v pondelok som piekla......to bola taká mini......už sme ich oslavovali.......toto bolo sukromná :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka a mne nič, pekne, pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: si ma pekne preskocila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ma chytene priedusky a hrdielko...aj vravela dg. ale ten speci názov si nepamatam :confused:
3. júl 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale moja.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk......dakujem za Maťula..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............ako je Maťkovi?aká ste mali noc?.....Vikuške nič nie?....ako prázdninuje? :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. júl 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka ...no pekne a ja som myslela, že oslava bude teraz cez víkend :fearful:............čo dostali chlapci k sviatkom??? :dizzy_face:
4. júl 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ako sa máte lepšie?..................
4. júl 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nooo ja tiež.....ale deti ma prehlasovali.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................Maťko si vybral encyklopédiu o prírode......a Peťko autíčko...........a obaja pc hru :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. júl 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........si v menšine moja!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......................nemrač sa PC hra bude dobrá na zlé počasie :wink: .......................bazén máš pripravený? bude teplúčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............
4. júl 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: sluníííííííííííííííííííčko :grinning: :grinning: :grinning:

baby ako to je keď chcem zmeniť lekára ...nevíííte ,neporadíte :sweat_smile: prídem ..poviem že chcem zmeniť lekára ,zoberiem zdravotnú kartu .... :confused: máte skúsenosť ?
4. júl 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie som zástancom takej zábavky :angry: :wink: ..........................volal mi moj ocino ...mamina je na onkologii..........vraj je tam strááášne vela ludí...........viete čo to znamená?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........brrrr
4. júl 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 akého lekára?..........napr čo ja viem tak zubár ani gynekolog ti kartu nedá ..........pošlu ju potom tvoju novému dr............neviem ako je to z obvodným.....ale detský ti dá kartu rovno do ruky...
4. júl 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :frowning2: bude dobre :wink: !!! .....................................obvodného dospeláckeho ....
4. júl 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ................a kto ťa teda ukecal na PC hru? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................mamina išla na kontrolu?
4. júl 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..ja ti veru neviem ako je to pri zmene lekára............však sa opýtaj ti povedia :wink:
4. júl 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 však mi nič iné nezostáva :wink: ty stále pracovne ? :sweat_smile:
4. júl 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..ty sa nešker :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............veru ešte v práci....ešte aj pondelok a utorok a potom do konca júla nohy v bazéne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mna nikto neukecal...postavili ma pred hotovu vec............poznaju moj názor :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................nie na kontrolu....čo nemala dobre oknomarkery a čo bola na kolono a ct......tak šla s tými výsledkami...........tak tie onko ma stále zvýšené.............a bazenik napustený........už len čakať a teplo :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 ja viem verím tomu :slight_smile: ......................chod si pre kartu a uvidíš čo ti povie......
4. júl 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........isto má v tom prsty tvoj muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............ja už by som sa šupla do vodičky.....horúco je vonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

..............pekný víkend dievčatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooj a Pekný víkendík !!!
5. júl 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

@leninka75 celkom isto......ešte je voda studená :grinning: :grinning: :grinning: ....ale nevadí................no a mne zas prišla návšteva...nech to ... :angry: :angry: :angry: :angry:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pekný víkedník :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. júl 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka matko mal horucku len jeden den, teraz v pohode, zlobrikuje jedna radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: vikus je doma, tak mi kvalitne z nich dvoch nervy pracuju :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :sunglasses:
6. júl 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rááááááááánečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:..............no konečne je leto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....ale tuším len do stredy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:

...............ako ste víkendili??
7. júl 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..............ach jo poznáme :frowning2: .....od dobroty nevedia krpci čo so sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. júl 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru, vystrajuju riadne, hlavne Matko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme k svokre, pekný týzden, to pocasie by aj lepšie mohlo byt...ked sme tam :frowning2:
7. júl 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
7. júl 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok