Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
7. júl 2014

@leninka75 víkendík fajnýýýý 😉 boli sme v zoo Lešná ma ukecali chlapi 😅 .... a v nedeľu sme tu mali oslavu krstná oslavovala 8 rôčkov 🙂 teda veseloooo 😵

katka1819
7. júl 2014

😀

jacka
7. júl 2014

ahojte...

@letty86 tak si to užite u svokruši..... 🙂 🙂 ................veru to počasie....vobec im neychádza......taká zima tu bola s sobotu,... 😝 😝 😝 .......................neviem ako prežijem tieto prázdniny s mojimi čertami........už teraz mi hrabe 😝 😝 😀 😉

@leninka75 u vás je leto?......tu len dnes... 😝 ...................už máš všetko nakúpené?...sa vám to kráti... 😵 😵

jacka
7. júl 2014

@katka1819 aká pohodička 😵 😵 😵 😵 tá posledná fotka 🙂 🙂 ...............ešte ti chce sedieť v kočíku?.....

katka1819
7. júl 2014

@jacka ako kedy ...niekedy sa sám pýta ,že kočíkom 😅 ...tento som kúpila tu na bazáre minulý týždeň ..kvôli dovolenke,keď bude náš Matúško štrajkovať aby som ho nemusela nosiť na rukách predsa len má nejakých 18 kg 😅 aby bol rýchlo skladateľný a hlavne aby nezabral veľa miesta v kufri auta 😉 sme mali šporťák z casualplay S4 kočíka a ten keď zložím tak celý kufor zaprataný 😝 ..................alebo keď potrebujem rýchlo do obchodu a tááák a tým jeho tempom ma ide trhnúť ...to sa zastavíme tam pozbierame toto .........veď poznáš 😉

utka
7. júl 2014

Ahojte...
Tak Viki má prvý týždeň prázdnin u naších za sebou. V sobotu ráno začal tak chrchlať, že ma skoro vyrútilo. Ale zostal na týždeň u svokrovcov. Len včera večer mal vraj trošku zvýšenú teplotu 37,5. tak ak by mu zase stúpla, manžel fičí po neho.
Lucinka sa nám už konečne odlepila od zeme, takže od minulého týždňa už nesmelo cupitá...ale na 4-och jej to ide rýchlejšie 😉.
Takže asi toľko od nás 😀...

leninka75
8. júl 2014

rááááááááááááánečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@letty86..............tak príjemné prázdniny!!! 🙂 🙂 🙂 ...a neboj aj počasíčko bude 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
8. júl 2014

@katka1819 .........super víkendík ste mali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............nebolo tam moc horúco??............s tým kočíkom som to aj ja tak mala......ale len pre Karolínku, tá mala 3,5 roka a stále sa chcela voziť 😀 😀 😀 😀 😀...........Laurinka tak cca od 1,5 roka nechcela kočík ani vidieť.............sranda aké sú tie deti rôzne 😅 😅 😅 😅 😅..................už pomaly rozmýšľaš čo ideš baliť?...............berieš si aj stravu??

leninka75
8. júl 2014

@utka ........tak už máte cupkalku 😵 😵 😵 😵 😵 ...............musíš asi dávať väčší pozor, či ako?........snáď to nebude u Vikiho nič vážne, držím palce.........a ty s Luckou nejdeš ku vašim alebo ku svokrovcom?

leninka75
8. júl 2014

@jacka ....no ahoj ahoj 😵 😵 😵 😵 😵 ..............čo bolo včera s tebou?? 😨 😨 😨 😨 😨 ..................u nás je celkom fajn počasie 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .................také letné, aj sme sa kupkali už v nedeľu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............
.................keď si sa opýtala na tie nákupy, veru som sa zamyslela, že či som vôbec niečo na dovolenku kupovala...............a vyšlo mi, že okrem cestovných balení zubnej pasty a sprcháča veru nič 😅 😅 😅 😅 😅 😅...................opaľovacie krémy mám z minulého roka, aj plavky.............baby dostali plavky na meniny............takže pohoda-jahoda 😀 😀 😀 😀 😀 .......................

leninka75
8. júl 2014

@jacka ..chalani moc čertujú?

katka1819
8. júl 2014

Ahoooooooooooooooj 😀 😎 😀

@leninka75 aj nejaké potraviny veru ale len na dva dni ... potom si kúpime tam .... obedovať chcem po reštikách a toľko raňajky,večere a nejaké ovocie ,jogurtíky si už tam pokúpime ... a Vy kedy to teraz niekedy žeeeeeee 😎 😎 😎 a skúsiš nedať potom fotos .... 😠 😀 a tu ešte jedna kupkovááá zo včera 😉 tak dve 😀 😀 😀 tri 😉 😀 😝

katka1819
8. júl 2014

Peknýýýýýýýýý slniečkovýýýýýýýýýýýýý dník prajem 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

jacka
8. júl 2014

ahojte.............

@utka tak máš veselo s Luckou.... 🙂 🙂 ........tak len dúfať že to s Vikim nebude nič vážne 😉 ...vy sa aj niekam k moru chystáte.....?
@katka1819 mne nechel sedeiť v kočíku ani jeden ako náhle zistiť že ked bude lietať kade tade je väťčia zábavka......a ked sme niekam šli tak na bicykli.....alebo kolobežke...............ale poznám ked sme šli pešo......aj hodinu ...všetko pekne pozbierať zo zeme.......popozerať či mu niečo neušlo......jááj som rada že to máme už ako tak za sebou 😀 😀 😀
@leninka75 ani sa nepýtaj aký sú.....des a hroza.....vadia sa aj pre to kto si dá prvý kečup na ryžu......... 😝 ........................aj moji boli v nedelu v bazene...ale zima bola......slnka nikde tak aspon na chvílu .......potom sme šli na bicykel.....v nedelu aspon chodí menej aut 😝

leninka75
8. júl 2014

@katka1819 ............no neviem tie reštiky 😒 ..............vraj je tam v reštikách draho 😝 ........................nem vlastná skúsenosť, kolegovci spomínali 😉..........................kde ste boli na kupku? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
8. júl 2014

@jacka .................jasnačka čo sa budú vyvážať, keď okolo je toľko zaujímavého 😀 😀 😀 😀 😀 ..................pánečku tie nekonečné cesty si aj ja moc dobre pamätám 😝 😝 😝 😝 ...............všade sme sa pristavovali, všetko sme obzerali, všetko bolo treba zdvihnúť..............brrrrrrrrrrrr...............ako dobre, že už je to za nami 🙂.......................
...................hej máš pretekárov?? 😀 😀 😀 😀 😀 ............aj u nás je to tak ............"ja, ja prvá!!!...............beeeeee no tak si choď ty hlupaňa...........mamííííííííííííí ona sa predbieha............mamííííííííííííííí prečo musí byť ona stále prváááááááááááááááá,"... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..................a od zajtra mi to začne na plno 😝 ............ešte si to rozmyslím či nebudem radšej v robote 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .................
............aj keď na druhej strane....som sa bála aké budú teraz cez prázdniny....ale klop, klop zdá sa, že keď sú pri svokre odkázané jedna na druhú, tak sa nejako viacej dokážu spolu zahrať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. júl 2014

@katka1819 ...inak ti seknú tie okulky!!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀.....dúfam, že ich balíš do Chorvátska 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
8. júl 2014

@leninka75 presne...........taká som rada že si ma v tom nenechala samú..................už som mala pocit že chyba je niekde vo mne..... 😝 ............................jedno obdobie skončilo a druhé sa začína 😝 😝 😝 ..............asi najlepšie bolo v brušku 😀 😀 😀 😀 😵 😵 ..............................tak to tu zajtra ani nebudeš... 😀 😀 mamíííí kde si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
8. júl 2014

@jacka .................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......................brrrrrrrrrr myslíš pubertu?? 😝 😝 😝 😝..............dúfam, že ešte aspoň 5 rokov to bude len také jemnulinké, ale potom to asi vypukne ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 ..............keď som minule videla kolegyninu 13 ročnú dcéru ako stále prevracala oči som mala dosť 😝 😝 😝 😝 😝
.............zajtra možno z telefónu čo to ťuknem 😉 .....nemáme doma PC..muž ho odniesol kolegovi na preinštalovanie.................

jacka
8. júl 2014

@leninka75 z telefonu sa zle tuká 😀 😀 😀 ....................13 ročná tak to je coby dup......ja ti neviem či teraz je takí jemnulinké obdobie 😝 ...............
baby sa tešia k moru?

leninka75
8. júl 2014

@jacka ..ani nehovor!! 😝 .....to je večnosť kým do mobilu niečo napíšem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..........jasnačka tešia hlavne Karolínka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............máme trošku divoké lety vo štvrtok z BA 19:35...na hoteli budeme o cca 23:00 a potom z Korfu odlietame o 23:00...čiže v BA po polnoci 😝 😝 😝 😝 😝 ............musím pocvičiť, aby som vládala Lolku nosiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. júl 2014

@jacka ..ty čo porábaš?..............navarené máš? 😉

denisenko
8. júl 2014

ahojte.... 😉 žienky moje....zanedbávam vás...ale nestíham.... 😖 boli sme týžden u našich, čistý cirkus.... 😀 😀 😀 😀 teraz som rada, že stihnem navariť.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. júl 2014

Ahojte...
@leninka75
@jacka no máme s ňou veselo....Viki je už celkom OK.
Chystáme sa k naším, len ešte neviem kedy. Ku svokrovcom asi nie, iba ak s manželom. A k moru? No je to ešte otvorená otázka pre nás. Veľmi by sme chceli, ale neviem, či to výjde. Už len kvôli tomu, že by to pomohlo Vikimu na dýchanie. Buď nejaký Last minute, alebo len autom na pár dní do Chorvátska...

leninka75
8. júl 2014

@denisenko ....ahoj 🙂 ...................takže u vašich oddych nehrozil?????? ☹ ..............ako sa majú dvojky? 😵 😵 😵 😵 😵 ...pomojkala si si ich? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................

leninka75
8. júl 2014

@utka ............pár dní Vikimu nepomôže ☹ ......sama vieš, že to chce trošken viac 😉 ...............držím palce, aby sa more podarilo 🙂

leninka75
8. júl 2014

..prchám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
8. júl 2014

@leninka75 oddych?????? 😀 😀 😀 😀 ...to by som tú moju zver musela dať do ZOO 😀 😀 😀 😀 dvojky....sú mini.... 😀 😀 jednej budem krstná mama.... 😉 poriadne som ich popestovala.... 😉 😉

jacka
8. júl 2014

@denisenko no nazdar stratená.....si si ich vychutnala...........a prečo len jednej?.....................popestovala a rýchlo k mamine že?.....a ako to sestra zvláda?

utka
8. júl 2014

Takže už teplotuje aj Lucinka...velmi sa bojím teplot...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre