Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. júl 2014

@utka Zuzi...kríže...to mi ani nehovor.....ešteže my musíme, inak by som celé dni len umierala...... 😀 😀 😀 😀
@jacka ...2025????? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 ...pekne.....

jacka
14. júl 2014

@denisenko že 😀 😀 😀 ................dovtedy aj zabudnem všetko 😀 😀 😀 .............ako sa máte?.....

moji chceli na plaváren.....ano v lete........tak sme boli.....a už su aj odpadnutý.......teda ..MAťko ešte nie ale nechýba mu vela........ 😀 😀 .......................muž má D......tak si vychutnáva deti 😀 😀 😀 a naopak 😀 😀 😀 😉

ask
14. júl 2014

@denisenko Nieeee ... akosi sme nepobadali, kde to malo byt? A uz je lepsie?

jacka
15. júl 2014

ahojte............
hmla ako v auguste 😝 😀 😀 😀 žeby už 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
15. júl 2014

ahojte... 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

utka
15. júl 2014

Ahojte.
U nás je 😎 od rána...

katka1819
15. júl 2014

Ahoooooooooooj 🙂 poslušne hlásim 😀 včera kupko a dnes sme boli na výletíku v ZA vlááááčikom a busom 🙂 pomaly sa balííííííím 😀 😀 😀 a tešííííííím 😉 papa myslím na Vás 😵

jacka
16. júl 2014

ahojte..........

aké stručné všetkýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. júl 2014

ahojte... 😉
@katka1819 peknú dovču...hlavne bez bacilov a nehod.... 😉

denisenko
16. júl 2014

@jacka nááá...že stručné...a nejaký román od teba je kde? 😀 😀 😀 😀

jacka
16. júl 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................u nás sa nič nedeje....len sme museli vypustiť bazén....stala sa nám sabotáž........niekto...nik neviem kto.......najskor sama.....sa urobila diera do bazena....tak teraz sa napušta nová 😝 😉 ...............a vy sa ako máte? 🙂 🙂 🙂 už viete kam by ste chceli na dovču?

utka
16. júl 2014

Ahojte...
Ženy, vy sa máte, že máte rodinné domy a bazény... 😉

letty86
16. júl 2014

ahojte 😉
@katka1819 peknú dovolenku, uzite si ju 🙂
my sme uz doma od nedele, ale stále niečo 🙂 v nedelu už padime naspat,
idem si dat na buduci tyzden so svokou znamienko vybrat, teda kazdá svoje...v lete asi nič moc, ale nech to mam uz za sebou

jacka
17. júl 2014

ahojte..... 🙂 🙂

@letty86 tak si aj vy užite dovolenku........ 😵 😵 😵 😵
@katka1819 príjemnu dovolenku........riadne sa vykúpte 🙂 🙂 🙂

katka1819
17. júl 2014

Ďakujem kočky posnažím sa porááádne užiť more 😉 😉 😉 a všetko s tým súvisiace 😀 ...................my ešte zajtra oslavujeme a potom v noci odchádzame okolo 01.00 hodky 😅 😵 papa nemám kedy 😝 pečiem si synátorovi toretkuuu 🙂

letty86
17. júl 2014

ahojte 😉
@jacka ako prazdninujete? ako chlapci?
@utka
@denisenko už mate deturence zdravucke?

denisenko
17. júl 2014

@letty86 ahoooj.... 😉 nooo....zdravé okrem hlavy..... 😀 😀 😀 😀 Simonko je ako na hojdačke...raz hore, raz dolu...ale som rada, že len zuby...a Denisko....fičí na aeriuse tak sa dá.....ale inak sa mi tak zdá, že nie je úplne v svojej koži....nejaký unavený alebo čo...ani do mesta na nákupy ho nevytiahnem, dokonca aj darčeky mi chcel len napísať.....neviem, možno len preto, že je teplo a...rastie..tak je z toho unavený...a sem tam sa sťažuje, že ho bolieva hlavička.... 😖 a vy ako? ozaj, že som taká drzá....práca ako?.... 😕 😕 😕 nemusíš ak nechceš, len že aj mna to o chvíľu čaká, tak sondujem....aj ked....doktorka mi nedoporučuje dať Simča do školky, ale vraj papier mi dať na predlženú nemôže...možno neurologička, ale kedže mal negatívne nálezy tak neviem...horšie je, že musím v školke povedať, že je krčový a teplota mu môže stúpnuť behom 10 minút...tak to mám na milion percent isté, že mi ho nevezmú...takže....doktorka by mi síce papier na prijatie do školky potvrdila, ale súkromne povedala, že ona by ho do školky nedala....v školke mi ho zrejme nevezmu, kedže býva vždy nával, a v tomto stave..neviem.....a predlžená materská...tiež nie je istá......kto toto vymyslel????

denisenko
17. júl 2014

@jacka dovča???...neviem ...Petrík chcel Chorvátsko, lebo tam sme ešte neboli...ale ja som zas za Taliansko...tak uvidíme..... 🙂

denisenko
17. júl 2014

@utka Zuzi ako deti? 😕
@katka1819 a @leninka75 vám sa žije...tíško/ blbosť..poriadne NAHLAS 😵 😵 😵 😵 / zááávidíííím.....

jacka
18. júl 2014

ahojte
@denisenko ...ved vyskušajte ................cez neurologičku......nech popíše aj zo dve strany.....aj obvodná....a ak má nejaku alergiu tak aj odtial........všetkých dr.........treba vela vela písať.............kludne to začni vybavovať za to nič nedáš........a pri najhoršom možeš byť na predlženej RD...neplatenej......aspon odvody zaplatia 😉 😉
@letty86 rýchlo sa prázdninuje.....muž má dovolenku tak sa snažíme zabiť čas..........včera sme boli v bani......teda....Peťko sa bál tak sme ich čakali vonku 😀 😀 ..........aspon sme pokukali okolie..... 🙂 🙂 .....................

denisenko
18. júl 2014

ahojte... 😉 tááák....košieľky a sviečky na krst objednané, nákup na tortu urobený...možeme víkendovať... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko si zmyslel pirátsku lod...to bude sranda...ja torty neviem... 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. júl 2014

@jacka Peťko je strachopudko???...aj Simonko....

katka1819
18. júl 2014

Ahoooooooooooj 😀 idem sa pochváliť 😵 😅 som Peťkovi torten urobila sama 😉 😀 že Peťkosaurus vychádza z torty 😀 kuk a už padáááááám ,sa majte krásne ozvem sa budúci víkend 🙂

letty86
18. júl 2014

ahojte 😉
@denisenko smelo sa pýtaj 😉 , ja nemám problem o tom hovorit...ale kedze nič nové, tak ani niet o čom písat....zatial sa mi nič nečrtá a práca ktorá sa crtala, tak z toho nakoniec nič nebolo...hlasit sa na urad chodím kazdé 3 mesiace a kazdý mesiac posielam mailom potrdenie o hladaní práce......skus, ako ti radi jacka....vybavit tu platenú predlzenu....najlepšie, ak by ti niekto poradil, ze co a ako...
aj vikus sa stazuje na bolest hlavky 😕 tak ju potom nabadam pit vodu, ci nepila nahodou málo
@jacka tak aspon matko mal zázitok 😵 ...aj nam tie dni nejak letia

letty86
18. júl 2014

@katka1819 ty si iná pani cukrárka 😕 😵 😵 😵 kedy oslavujete? Petkovi všetko najlepšie 🙂

denisenko
18. júl 2014

@letty86 a koľko ti vypije?...mne Nisko nič, keby ho nenahánam, ale po skúsenostiach so Simčom....u nás sa pije.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. júl 2014

@katka1819 prídeš aj mne urobiť???? Denisko si prosí niečo takéto...čokoládovo jahodové....ale takýto vzor

denisenko
18. júl 2014

@katka1819 Peťulkovi všetko naj, naj, naj....cmuuk.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
19. júl 2014

ahojte.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...taká škoda že som sama na dve deti..kúpalisko by to istilo.....

jacka
20. júl 2014

ahojte......... 😎 😎 😎 😎

@denisenko ☹ ☹ veru škoda ☹ ☹ .......my máme doma ideme tam zasyčať.....poobede zas burka a zima 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre