• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@katka1819 všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som zasyčala v detskom na balkone...skoro ako veľryba v akvarku.... :grinning: :grinning: :grinning: ale aj ked teplomer ukazuje 31, tak tam už nesvieti a je perfektne..... :wink: :wink: búrky sa nám úž pár dní vyhli....musím polievať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aspon niekde syčíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... :wink: :wink: :wink: ...............a deti boli kde ked si tam skočila :wink: :grinning: :grinning: ...............tak u nás každy den burka.......ale to ja možem...len dnes asi nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fuj ale teplo je užasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže nebude tak dlho trvať...................neboj Petrík ti to vynahradí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............a so svokrou by si nešla na kupko,.?......a prečo nekupite velký bazen na dvor či nemáte kde?
20. júl 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zasyčala som aj s deťmi...sme sa pomestili..... :grinning: :grinning: :grinning: veľký bazén..nooo....máme taký väčší na chatke na záhrade...a tu na dvore už jeden veľký bol...neprežil útoky kocúrich labiek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a minulý rok to neprežil ani náš bazén, tak už to nikto neriskuje....ako brala by som aj normálny, kde by sa dalo plávať.....ale....tu býva len pár takých horúcich dní a k tomu platíš za vodu, tak....a ešte kopa malých detí, neriskujem, že by sa niekto utopil....
20. júl 2014 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:sunglasses: :grinning: .....zdravím SK z Grécka... :dizzy_face:
20. júl 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si mi to pekne vysvetlila :dizzy_face: :dizzy_face: ......uplne pravdivo...... :wink: .......ale lepšie dajaký bazenik ako žiadny :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......a už len zajtra teplo a dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............pekné že si si na nás spomenula......ako sa máte? :sunglasses: :sunglasses:
20. júl 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...je tu bieda s wifi...ani toto neviem ako sa podarilo....pá doma
20. júl 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooj herecky :grinning: zdravim z pekelne horuceho Chorvatska ,je tu super a to moreee :dizzy_face: pa
20. júl 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.......

@katka1819 tak si tu "pekelnu" horučavu výchutnajte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:
21. júl 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nam tu prsiiiiii :angry: :confounded:
21. júl 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj nám,,,,,,,,ale vraj ZA je pod vodou....... :frowning2:
21. júl 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........

ale nám popršalo..... :wink:
22. júl 2014 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ma tu nenechaj samú... :frowning2: :wink:
22. júl 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka zajtra musím do žiliny...no chce sa mi???? dnes som bola pre košieľky, sviečky, Simčovi po pas, dať si spraviť nechtíky...Petríkovi som kúpila kravatu, aby so mnou ladil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a môžeme ísť na krst..... :wink: :wink: :wink:
22. júl 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 mojáááááá....ved dones kúštik vo fľaši..... :wink: :wink: :wink: ...ako morská panna..... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....to už teraz cez víkend máte krstiny?........tešíš sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................a chalani budu mať čo na sebe?............kolko ste čakali na pas?...ja som dala tiež robiť....ale vraj skor ako o mesiac nebude........ale celkom neva...aj tak nikam nejdeme :grinning: :grinning: :grinning: ........ved aj vy si možete doniesť domov more :slight_smile: ....... :wink: že som taká zvedavá......už viete kam idete? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....tak som tu ostala samučká bez morskej vody......ale čo ......osolím bazén.......aj vodu čo máme v záhrade..... :grinning: :grinning: :grinning: a teplo je tu tééééž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
22. júl 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........... :slight_smile:
23. júl 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............

@katka1819........Peťkovi prajem dodatočne všetúčko najsamlepšie...cmuuuuuk!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....inak supiš torta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@utka.....a tiež prajem všetúčko dobré vašej malej slečne nech vám vždy robí len radosť!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..........no veď povedz čo plánuješ...pas sa nedáva robiť len tak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. júl 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........u teba ma Ivka zaujalo ako si sa prirovnala v veľrybe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...........trefnejšie by bolo, že kostičky potiahnuté kožou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ty máš teda od veľryby hoooooooooodne ďaleko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. júl 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
............čo vám budem hovoriť .............bolo super..........pekfektný rezort..............výborná strava, až moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............stále sa tam niečo dialo..od rána do noci...takže o zábavu bolo postarané...........bez detí ideálna dovolenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................monsterky mali problém sa dohodnúť či ideme do bazénu alebo
k moru.........jasné, že jedna chcela byť pri mori a druhá pri bazéne.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............
23. júl 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 vy ste sa nejak rýchlo vrátili :wink: :wink: ............tešíme sa na fotočky..... :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: ..............pas....len preto že sme boli v madarsku a deti boli bez pasu.....tak som povedala že už nikdy viac pokial nebudu pasy nepojdem s detimi za hranice......muž sa toho chytila a aha.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 moja a tvojej Karolínke som asi nevinšovala........ach jááj....hanba ma fackuje...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
tak dotatočne......všetučko najlepšie.........nech sa jej darí v škole.......a nech je zdravučká...posielame velký cmuk.....
prepáč :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ........veď ja sa tu nebudem nejako často ukazovať :wink: ...len som sa ohlásila :slight_smile: .............
...............ste v maďarsku boli na kupku?
23. júl 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .........ďakujeme......to vieš ako sa hovorí, zíde z očí zíde z mysle :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. júl 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ked sme si to všetky vymazali.........a akurát to vyšlo na nedelu..............a čo sa budem vyhovárať zabudla som............. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie na kupku....na tej železničke.....a v bazilike........a na nákup sem tam ideme.........a ani ma nenapadlo.....ale tu som o tom čítala....tak som to hned aj zatrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo idete porábať?.....ked tu nebudeš?.......ešte sa niekam chystáte?
23. júl 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..........ako s tými pasmi otras....ideš len do čiech a tiež potrebuješ pre dieťa pas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............
23. júl 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok